Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 14:03

Potwierdzam, również miałam okazje być klientką kancelarii Pana Chróścielewskiego. Po prostu nie ma do czego się przyczepić! Bardzo fachowa pomoc, a prawnik przygotowywał wszystko zawsze punktualnie na czas, dzięki czemu cała współpraca nie trwała długo. Polecam w szczególności za "ludzkie" podejście do klienta - co wcale nie jest takie częste gdziekolwiek indziej.

#42 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 16:55

Kilka razy miałam okazję korzystać z pomocy prawnej w kancelarii pana mecenasa Chróścielewskiego. Jestem właścicielką firmy i sprawy z zakresu prawa pracy nie są mi obce. Zawsze otrzymywałam kompetentne informacje. Poza tym pracują tam przemili ludzie.

#43 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 15:18

Kiedy szef obniżył mi wymiar czasu pracy po powrocie z urlopu rodzicielskiego, nie wiedziałam co mam zrobić. Koleżanka poleciła mi kancelarię mecenasa Chróścielewskiego. Poszłam najpierw po poradę, a sprawa skończyła się w sądzie. Dzięki nim wygrałam tę sprawę. Byłam bardzo profesjonalnie obsłużona i jestem bardzo zadowolona.

#44 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 08:15

Kancelaria pana mecenasa Chróścielewskiego radzi sobie w najtrudniejszych sprawach. Dodam, że w są to sprawy, których nie chciałam podjąć się żadna inna kancelaria z Łodzi. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam.

#45 Guest_Rychu

Guest_Rychu
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 12:22

Zgadzam się z przedmówcami i polecam kancelarię mecenasa Chróścielewskiego z Łodzi. Kilka lat temu prowadzili moją sprawę z byłym już obecnie szefem o czas pracy, a dokładniej o to, że pracowałem nadgodziny i nie dostawałem za to wynagrodzenia. Bardzo profesjonalnie podeszli do mojej sprawy, za co jestem wdzięczny.

#46 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 17:34

Kancelaria Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego jest naprawdę niezastąpiona. Pierwszy raz trafiłam tam z polecenia przyjaciółki, kiedy mój były szef, nie chciał wypłacić należnej mi premii. Zostałam naprawdę profesjonalnie potraktowana przez tamtejszego prawnika, który wszystko mi krok po kroku wytłumaczył i dodał dużo otuchy - bardzo mi wtedy potrzebnej, bo bałam się, że gdy wkroczę na drogę sądową, zostanę bez pracy. Ogólnie ku mojemu zdziwieniu całość trwała bardzo krótko i sprawa zakończyła się po mojej myśli. Pieniądze dostałam, a pracę zmieniłam i tak, bo mój szef nie był dobrym człowiekiem. Dziękuję bardzo za fachową pomoc!

#47 Guest_Arnold

Guest_Arnold
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 20:05

Muszę przyznać, że początkowo nie wierzyłem, że kancelaria Chróścielewskiego jest aż tak dobra, ale srogo się pomyliłem. Świetni prawnicy! Wszystko było zawsze na czas i cała współpraca układała się bardzo sprawnie :) Dużym plusem jest dobry stosunek ceny do jakości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych