Skocz do zawartości

SZUKAM ADWOKATA WARSZAWA-OKOLICE

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 18:18

Sprawa dot. partnera, któremu odwieszono karę pozbawienia wolności. Częśc adwokatów twierdzi, że można dzialać z art.24 kkw ale się tym nie zajmą bo nie mają doswiadczenia i podchodzą sceptycznie, część mówi, ze ten artykuł sprawy nie dotyczy i nie ma zastosowania.
Wyrok został odwieszony z powodu niezapłaconego odszkodowania. Sprawa jest dość skomplikowana. Jestem w ciąży on jest w zk, a ja jestem na wykonczeniu.
Czy ktokolwiek jest wstanie pomóc za ludzkie pieniądze?

#2 Guest_Sasha

Guest_Sasha
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 15:49

Możesz spróbować u Roberta Ofiara. Ma kancelarię w centrum. Działa w sprawach karnych. Ja na przykład poszłam do niego z rodzinną ale było sporo osób, co miały inne sprawy. Młody ale się zna. Powodzenia życzę

#3 Guest_t.lustyk

Guest_t.lustyk
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 20:52

zapraszam do mojej kancelarii, przyjmuję w centrum tel. 601 163 410

adw Tomasz Lustyk

#4 Guest_maliszewscy

Guest_maliszewscy
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 23:41

adwokat Goszczyński 501215984 nam tylko on pomógł.warszawa

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 14:37

partnera trzeba wykupic jezeli odwieszenie to tylko kwestia braku zapłaty odszkodowania na rzecz pokrzywdzonego

trzeba się porozumiec z pokrzywdzonym uzgodnic czesciową spłate i raty i z takim papierem wniesc o 24 kkw

#6 Guest_porada

Guest_porada
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 11:43

Polecam http://prawnik.pl, korzystałem z ich usług 2 tygodnie temu w sprawie o udział w bójce. Dobrze zrobiłem bo gdyby nie oni to bym odpowiadał za to samo co kolesie którzy mnie napadli. Tutaj podaje link do formularza, resztę samemu można obczaić. Znalazłem ich wogóle przez przypadek ktoś ich polecał przy sprawie rozwodowej ale pisał że zajmują się też innymi sprawami. https://http://prawn...m_campaign=fora

#7 Guest_Roland Szymczykiewicz

Guest_Roland Szymczykiewicz
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 16:34

Witam,

zasadniczo aby wykorzystać art. 24 KKW to potrzebne jest aby już po odwieszeniu kary pojawiły się w sprawie jakieś nowe okoliczności, nowe fakty - uprzednio nieznane sądowi.

Reasumując - spłata wcale nie będzie nowym faktem bo nastąpi już po wydanym
postanowieniu. Nowym faktem może być Pani ciąża (jeśli nie była wiadoma Sądowi) lub fakt, iż jest Pani na utrzymaniu partnera i została pozbawiona
środków dożycia (a czego nie wiedział Sąd) itd.

Jeżeli natomiast Sąd znał powyższe fakty, a pomimo to odwiesił karę to jedyne możliwości to wniosek o zarządzenie przerwy w karze

Zgodnie z Art. 153. § 2 KKW Sąd penitencjarny może udzielić przerwy w wykonaniu kary, jeżeli przemawiają za tym ważne względy zdrowotne, rodzinne lub osobiste.

z poważaniem,

Roland Szymczykiewicz

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 06:33

Witam moj maz wyszedl na warunkowym zwolnieniu za rozboj....Niedopelnil dozoru kurators ze wzgledu na miejsce zamieszkania i prace za granica....matka meza miala nas powiadsmiac o pismach jednak tego nierobila....i wczoraj zostal zatrzymany i przewieziony do zk...co mam robic zostalam bez srodkow do zucia,corka bardzo jest zrzyta emocjonalnie z ojcem mial bardzo dobrze platna prace jest abstynentem...dodam iz pgrzed kara sprzed 5 lat niemialam z nim dobrego kontaktu,jednak teraz zycie ukladalo nam sie bardzo dobrze a sedzia otym niewie ja choruje na somatyczne bole nerwowe wczoraj jak go zamkneli mialam atak poprostu niewiem co robic mala placze ja musze oplacic rachunki prosze o pomoc co msm zrobic gfzie sie odwolywac czy to iz pojawily sie nowr argumenty zwiazane z naszym pozyciem w zgodzie i silna wiez emocjonalna cos pomoze?????

#9 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 12:39

Polecam Adwokata Dariusza Staniszewskiego - bardzo dobry spoecjalista

#10 Guest_Roxa

Guest_Roxa
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 16:20

Słuchaj, mojego mąż tesz był aresztowany, miał wtedy przyznanego adwokata z urzędu i on coś napisał i go wypuścili, potem jakoś też z nim chodził na sprawy i jako go wyciągnoł, pare razy z nim znaczy z tym adwokatem rozmawialam i mysle że tobie też by mógł pomóc, wiem tylko że nazywa sie Paweł Gorlewski, raz bylam z mężem u niego w kancelarii na jerozolimskich, ale telefonu nie mam, wiem tylko gdzie ma swoją kancelarie. Pozdrawiam i życze powodzenia

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 18:47

Polecam Fundację Pomocy Rodzinie ( Kancelaria Krzysztofa Dębińskiego ) na al. Solidarności 129/131 lok. 189. Świetny prawnik, pomógł mi w trudnej sprawie o podniesienie alimentów (ojciec dziecka ukrywał dochody). Specjalista w sprawach rodzinnych i spadkowych. Pierwsza porada jest bezpłatna i nie zobowiązuje do tego, żeby dalej korzystać z usług.

#12 Guest_peti

Guest_peti
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 21:04

polecam kancelarię adwokacką SQLegal ... chyba najlepsza w warszawie ... http://sqlegal.pl

#13 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 16:06

Polecam Availo Prawnik cały czas. Mają dobrych adwokatów i rozsądne ceny.
www.availo.pl

#14 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 17:55

Ja również polecam Availo Prawnik cały czas. Maja dobrych specjalistów z cywilnego. Całą moją sprawę doprowadzili do końca po bardzo niskiej cenie! Polecam każdemu

#15 Guest_Panek

Guest_Panek
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 16:05

Polecam Panią Wiolettę Szewczak która swego czasu bardzo mi pomogła w ciążącej na mnie sprawie karnej. To adres jej kancelarii: http://adwokatszewczak.pl. Ma bardzo przyzwoite ceny i przykłada się do wykonywanej pracy.

#16 Guest_Maria7

Guest_Maria7
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 10:44

również polecam availo Prawnik www.availo.pl. Dzięki nim wygrałam sprawę, której mało który adwokat dawał jakakolwiek szansę. Jestem im naprawdę wdzięczna!

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 21:01

Witam,

zasadniczo aby wykorzystać art. 24 KKW to potrzebne jest aby już po odwieszeniu kary pojawiły się w sprawie jakieś nowe okoliczności, nowe fakty - uprzednio nieznane sądowi.

Reasumując - spłata wcale nie będzie nowym faktem bo nastąpi już po wydanym
postanowieniu. Nowym faktem może być Pani ciąża (jeśli nie była wiadoma Sądowi) lub fakt, iż jest Pani na utrzymaniu partnera i została pozbawiona
środków dożycia (a czego nie wiedział Sąd) itd.

Jeżeli natomiast Sąd znał powyższe fakty, a pomimo to odwiesił karę to jedyne możliwości to wniosek o zarządzenie przerwy w karze

Zgodnie z Art. 153. § 2 KKW Sąd penitencjarny może udzielić przerwy w wykonaniu kary, jeżeli przemawiają za tym ważne względy zdrowotne, rodzinne lub osobiste.

z poważaniem,

Spłata, skoro jej brak był podstawą zarządzenia kary, będzie jak najbardziej nowym faktem.
Nie wdając się w szczegółowe rozważania w tym przedmiocie - wystarczy wpłata i wniosek do sądu o zmianę postanowienia, z załącznikiem w postaci potwierdzenia wpłaty odszkodowani - empirycznie sprawdzone.

Pozdrawiam.

Roland Szymczykiewicz

#18 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 17:31

Polecam serdecznie kancelarię Pomocy Prawnej Rodzinie, to fundacja - pierwsza porada jest darmowa, a dla osób szczególnie potrzebujących darmowe jest nawet prowadzenie sprawy. Adwokaci są rzetelni, bardzo pomocni i kulturalni. Kancelaria mieści się w budynku przy al. Solidarności 129/189. Polecam kancelarię, ponieważ byłam tam i uzyskałam bardzo rzeczową poradę, za darmo i w miłej atmosferze.

#19 Guest_ted

Guest_ted
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 00:30

polecam, dobry prawnik - www.wozniak-kancelaria.com.pl, gerardkancelaria@com.pl

#20 Guest_Mania

Guest_Mania
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 13:07

Polecam Barbarę Laskowską www.adwokat-laskowska.pl. Niezwykle kompetentna i skuteczna. Sądzę, że w tej sprawie powinna pomóc szybko i sprawnie. Poza tym jest bardzo miłą osobą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych