Skocz do zawartości

Durne komentarze na forum - do admina i forumowiczek

wróć do serwisu Kadry 92 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 16:04

Pytanie do admina i forumowieczek - czy tylko mi się trafiają komentarze jakiś sfrustorwanych ofiar losu, czy Wam też? Ręce opadają...Dołączona grafika

#2 mml

mml

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1465 postów

Napisano 23 maj 2012 - 20:16

Pytanie do admina i forumowieczek - czy tylko mi się trafiają komentarze jakiś sfrustorwanych ofiar losu, czy Wam też? Ręce opadają...Dołączona grafika

Madziu, na GOŚCIA nie ma radyDołączona grafika , Od 2 m-cy przez 7 dni przez 24 godziny nadaje Dołączona grafika Nie ma mocnychDołączona grafika

#3 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 23 maj 2012 - 20:23

Durne to naprawdę mało powiedziane, Gość_Gość ma takie "odjazdy",że czasem poważnie się zastanawiam skąd mu się to lęgnie Dołączona grafika .

#4 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 23 maj 2012 - 20:29

Może po burzy niektórym net padnie :)

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 20:34

Może po burzy niektórym net padnie Dołączona grafika

no co wy byście zrobili jak nie można by było sie szybko zkontaktować by wybrnąć z kołopotliwej sytuacji . A prop komentarzy to takie są wątki i take do tego komentarze to i tak łagodne co do faktów .

#6 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 23 maj 2012 - 20:37

z kontaktem nie mam problemu....nocna lampka działagorzej jakbym chciała się skontaktować

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 08:07

Ale..............z drugiej strony spójrzcie na to inaczej!!!
dzięki tym durnym komentarzom

Ile takie chcące się wyróżnić idy,doroty,dorrisy,edzie,mll i tym podobne idywidua nachapią się liczonych postów!!!!
I przecież im tylko o to chodzi,aby być w czołówce rankingu ilości odpowiedzi DURNYCH
Jakiś medal albo cóś za to będzie? najpewniej miejsce w psychiatryku bez kolejki

#8 Eni

Eni

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2544 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:31

Ale..............z drugiej strony spójrzcie na to inaczej!!!
dzięki tym durnym komentarzom

Ile takie chcące się wyróżnić idy,doroty,dorrisy,edzie,mll i tym podobne idywidua nachapią się liczonych postów!!!!
I przecież im tylko o to chodzi,aby być w czołówce rankingu ilości odpowiedzi DURNYCH
Jakiś medal albo cóś za to będzie? najpewniej miejsce w psychiatryku bez kolejki

hmm... ten styl pisania kogoś mi przypomina.... Dołączona grafika naprawdę - trochę ODWAGI! nieładnie tak ukrywać swój nick pod "gościem"... Dołączona grafika

#9 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 24 maj 2012 - 08:43

ciekawe własnie, że anonimowo nasze porady uważane są za durne, a jak ktoś się podpisuje, to za te same rady dziękuje...Wysyłanie rozmówcy do psychiatryka, czy obrażanie charakteryzuje ludzi, którym brak argumentów, tchórzliwy gościu!
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#10 rita

rita

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1080 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:50

to dlatego, że temu "gościowi" (#7) (bo to nie ten sam co gość_gość od durnych komentarzy) żal, że nie jest na pierwszym miejscu rankingu, a jedynie w czołówce

#11 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:51

wiecie, że ja do teraz kompletnie nie zwracałam na to uwagi? nie wiedziałam, że mozna stworzyć ranking. Prywatnie w takim razie przyznaję 1 miejsce Gościowi_gościowi od pkp
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#12 mml

mml

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1465 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:53

ciekawe, że GOŚCIU nie wymienił innej osoby, znajdującej się na szczycie piramidkiDołączona grafika

#13 Eni

Eni

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2544 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:58

ciekawe, że GOŚCIU nie wymienił innej osoby, znajdującej się na szczycie piramidkiDołączona grafika

też nasunęła mi się ta myśl... Dołączona grafika

#14 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5736 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:02

Mnie już wcześniej ten wpis wydawał się podejrzany, ale nic nie pisałam, żeby nie zostać posądzona o zbieranie postówDołączona grafika

Zresztą jak ktoś jest zorientowany w temacie to chyba zauważył, że całkiem beznadziejne i nie na temat posty są przez Admina usuwane, więc posty czasem można stracićDołączona grafika

#15 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:24

znalazłam dowcip 100% w temacie:- Podobno zapisujesz sobie dane tych, co ci zaleźli za skórę, aby się na nich zemścić?- Bzdura. A kto ci o tym powiedział?

#16 Guest_Vic

Guest_Vic
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 09:39

jak dla mnie to jest typowy troll, który chce zniszczyć forum. nie wolno mu odpowiadać.widzę, ze redakcja wycina drania, ale chyba korzysta z tora lub czegoś podobnego, że zmienia ip za każdym razem. i nie można go zablokować na stałe.trzeba zgłaszać każdy wpis napisany przez tego trolla i nie wdawać sie w dyskusje.Nie karmić trolla!Jakim trzeba być wariatem, żeby tak sie udzielać, wyobrażacie to sobie?Albo to konkurencja, co walczy z inforem.w każdym bądź razie, kij mu głupkowi w oko. napluć na szmaciarza tylko.pamiętajcie, nie dyskutować z trollem i zgłaszać jego wypowiedzi.

#17 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:50

~Vic, my nikogo nie obrażamy i nawet takich gości nie nazywamy "głupkami" czy "szmaciarzami". Fuj!

#18 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:54

A jak zgłosić taki komentarz do Administratora? Pytam na serio, bo już parę razy szukałam odpowiedniego polecenia,ale mi umknęło. Co do kom #7 , to szczerze mówiąc nigdy nie liczyłam swoich postów i "nachapanie " nie jest moją główna ideą.

#19 Mirasek

Mirasek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 maj 2012 - 09:55

Zgłoś!!!
Robię to często w przypadku gościa_gościa

Miłego dnia Dołączona grafika

#20 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 24 maj 2012 - 09:58

to dlatego, że temu "gościowi" (#7) (bo to nie ten sam co gość_gość od durnych komentarzy) żal, że nie jest na pierwszym miejscu rankingu, a jedynie w czołówce

To w ogóle jest gdzieś jakiś ranking ????? Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych