Skocz do zawartości

szukam prawnika w Katowicach

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-dzufi

Guest_-praw-dzufi
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 20:24

Słusznie wskazał mmpm. Co tu bronić za jazdę w stanie nietrzeźwym - dowód jasny w postaci badania. Nie ma jak szukać rozbieżności, świadków stąd też nie ma jak przeciągnąć sprawy czy też skutecznie się bronić składając apelację. Ewentualnie walczyć o trochę mniejszy wymair kary i tyle.

#2 Guest_-praw-mmpm

Guest_-praw-mmpm
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:50

>ich cena byla kolo 2000 tysiecy złotych (sprawa dotyczy jazdy po pijanemu) czy to standardowa cena?.

Owszem, za przyjęcie sprawy. Dalej będzie więcej.

>Po drugie mam wrazenie ze z osobami z ktorym rozmawialem byli srednia zainteresowani moja sprawa, mam wrazenie ze do takich spraw jak moja nie garna sie za bardzo, jak Pan sądzi?

Nic dziwnego. Sprawa jest jasna i nie do wygrania. Będzie również niewiele rozpraw, więc nie da się za wiele wyciągnąć od klienta.

#3 Guest_-praw-dzufi

Guest_-praw-dzufi
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:26

dzwoniłem do dwoch czy trzech, ich cena byla kolo 2000 tysiecy złotych (sprawa dotyczy jazdy po pijanemu) czy to standardowa cena?. Po drugie mam wrazenie ze z osobami z ktorym rozmawialem byli srednia zainteresowani moja sprawa, mam wrazenie ze do takich spraw jak moja nie garna sie za bardzo, jak Pan sądzi?

#4 Guest_-praw-dzufi

Guest_-praw-dzufi
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:16

dzwoniłem do dwoch czy trzech, ich cena byla kolo 2000 tysiecy złotych (sprawa dotyczy jazdy po pijanemu) czy to standardowa cena?. Po drugie mam wrazenie ze z osobami z ktorym rozmawialem byli srednia zainteresowani moja sprawa, mam wrazenie ze do takich spraw jak moja nie garna sie za bardzo, jak Pan sądzi?

#5 Guest_-praw-dzufi

Guest_-praw-dzufi
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 21:03

#6 Guest_-praw-pasjonat

Guest_-praw-pasjonat
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 20:49

Akurat polecaniem adwokatów się nie zajmujemy. Należy poszukać, podzwonić- aby dowiedzieć się jakie są ceny- bo mogą wachać się w znacznym zakresie w zależności od województwa.

#7 Guest_-praw-dzufi

Guest_-praw-dzufi
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 20:24

Poszukuje dobrego prawnika z Katowic. Sprawa karna ( kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzezwym, tylko proba parkowania auta), byc moze jest ktos w stanie mi kogos polecic, z gory dziekuje.

#8 Gumiś

Gumiś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 21:38

z kim rozmawiałeś? Dzwoniłeś do http://adwokat-dratwa.pl/? Zajmuje się sprawami karnymi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych