Kategorie
Skocz do zawartości

kupno sterydow w malej ilosci czy karalne?

Gość izon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamowilem przez internet steryd w postaci metanabolu z Serbi , i do tego tabletki na odblokowanie clomid - tabletki te uzywaja kobiety na bezplodnosc, przelew zrobilem , koles wyslal paczke poczta polska jednak poinformowal mnie ze policja przejela paczke a jego wezwali jako swiadka na przesluchanie , sterydy te chcialem kupic dla wlasnych korzysci nie chcialem ich sprzedawac itp . kolesia znalem z sieci gier steam... pisalem do niego nieraz na naszej-klasie itp . i koles pisal ze moze przyjsc wezwanie dla mnie ( koles byl przesluchiwany i pytali sie o mnie... - mam ukonczone 18 lat) czy groza mi jakies kary wyrok, sprawa w sadzie, grzywna itp? prosze o bardzo szybka odpowiedz poniewaz strasznie sie denerwuje ta sytuacja ...

Ps. przelew zrobilem na konto bankowe jego matki poniewaz na swoje nie chcial z powodu ze groza mu wyroki za handel i pobicia... oraz czy napewno zostane wezwany na przeluchanie czy moze sie obejdzie bez mojego udzialu? oraz jesli mnie wezwa czy mowic prawde czy mowic ze nic nie wiem na ten temat z powodu ze typek prosil mnie o to ... wiem ze zadaje glupie pytania ale jak to mowia nie ma glupich pytan , sa tylko glupie odpowiedzi ... Pozdrawiam Izon

• 11 lat później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...