Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

ekstradycja z anglii.jak uniknac.pilne.

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Safi

Guest_Safi
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 23:43

No i sie udalo wygrac ekstradycje z UK do polski jak ktos chce dobrego adeokata piszcie na mojego maila safinoob@gmail.com

#102 Guest_bart

Guest_bart
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 15:50

wszyscy poszukiwani na podstawie ENA prosze pamietajcie, ze w przypadku gdy zasadzony wczesniej wyrok zostal wam "odwieszony" macie 95% na wygranie sprawy o ekstradycje przed sadem w Westminster, chetnie pomozemy wszystkim zainteresowanym :)

#103 Guest_Stefan

Guest_Stefan
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 18:26

Przylacze sie do dyskusji I. powiem tylko tyle polscy adwokaci w londynie to naciagacze nie ma sensu ich brac bo bez zalatwienia problemu w polsce to strata pieniedzy /mnie rowniez reprezentowala Anna Matelska rowniez nie polecam wydalem 5 tysiecy funtow a i tsk polecialem do Polski I odbylem rok w zakladzie karnym a w sadzie tez dostalem innego adwokata

#104 Guest_Pit

Guest_Pit
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 16:15

Ale bagno.... Szkoda slow.

Znam w Londynie 2 prawników od omawianych spraw. Wyciagneli juz kilka osób. Za darmo.

Sa otwarci I mówia co nalezy zrobic.

Nie wiem jak mam podac kontakt do siebie, zeby mnie jakic nadgorliwiec nie wykasowal.

Regards

Pit

#105 Guest_Pit

Guest_Pit
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 16:17

Za darmo!

#106 Guest_sebastian

Guest_sebastian
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 19:04

Podaj więc namiary.

#107 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 16:38

Witam..
Polscy adwokaci niestety naciągają na kase-taka prawda..nie wpłacisz 3tys funtów to nikt nawet d*py nie ruszy i w sumie prawie jak kazdy inny,który nie otrzyma kasy bez wzgledu na narodowość..przerabiałem to wszystko rok temu..adwokata można za darmo mieć,wystarczy zaniżyć zarobki by Ci go przyznali..ja właśnie 2 tygodnie temu wygrałem sprawę o ekstradycje w sądzie wyższym..szanse były zerowe jak prawie u każdego,ale udało się..

#108 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2020 - 03:52

Witam..
Polscy adwokaci niestety naciągają na kase-taka prawda..nie wpłacisz 3tys funtów to nikt nawet d*py nie ruszy i w sumie prawie jak kazdy inny,który nie otrzyma kasy bez wzgledu na narodowość..przerabiałem to wszystko rok temu..adwokata można za darmo mieć,wystarczy zaniżyć zarobki by Ci go przyznali..ja właśnie 2 tygodnie temu wygrałem sprawę o ekstradycje w sądzie wyższym..szanse były zerowe jak prawie u każdego,ale udało się..

#109 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 02:03

Uwaga na Adwokacine Anna Matelska to oszustka I złodziejka !!!!!

#110 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

#111 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

#112 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2021 - 08:03

Potrzebuję pomocy. Mój przyjaciel obecnie siedzi w HMP 8 miesięcy. W Polsce karę miał roku pozbawienia wolności

#113 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2021 - 08:14

Potrzebuję pomocy. Mój przyjaciel obecnie siedzi w HMP 8 miesięcy. W Polsce karę miał roku pozbawienia wolności

#114 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2021 - 08:14

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych