Skocz do zawartości

Wyposażenie Biura Rachunkowego

wróć do serwisu Księgowość 105 odpowiedzi w tym temacie

#21 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 08:46

firma http://www.swisspol.com.pl/ z Gliwic oferuje wyposażenie biura w sprzęt drukujący, w kserokopiarki, faksy i drukarki. Oferuje dzierżawę sprzętu drukującego w konkurencyjne cenie oraz serwis urządzeń oraz duży wybór materiałów eksploatacyjnych.

#22 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:24

Ja skorzystałam z oferty tego sklepu www.biuro-styl.com.pl/. Wypożyczenie kserokopiarki okazało się strzałem w dziesiątkę. Jako początkujący przedsiębiorca obcinałam koszty, co naturalne, dlatego świetnie, że istnieją takie firmy. 

#23 wszarzanski

wszarzanski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 październik 2015 - 18:44

też ostatnio chciałam wyposażyć swoje biuro rachunkowe w jakieś fajne mebelki, jednak ostatecznie zdecydowałam się na generalny remont i postanowiłam pochwalić wam się moim nabytkiem, kupiłam sobie panele z tej strony: http://www.prodexpol.pl i muszę przyznać, że wyglądają idealnie razem ze wszystkimi moimi nowymi meblami, aż klienci, którzy do mnie przychodzą pytają gdzie kupiłam takie ładne panele, także oprócz o meble nie zapomnijcie zadbać także o odpowiednią estetykę całego wnętrza biura rachunkowego :)

#24 AgnieszkaD

AgnieszkaD

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 październik 2015 - 19:04

większość mebli biurowych kupowaliśmy na specjalne zamówienie, aby dostosować je do naszego biura, jeśli szukasz czegoś nowoczesnego i bardzo funkcjonalnego do wyposażenia biura to zobacz tutaj http://nonameoffice....krzesla-biurowe

#25 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 19:48

my komputery braliśmy i też serwisujemy w redicreo - jeśli chodzi o krakow to chyba najlepszy serwis, zawsze rzuci jakims rabatem, a prace wykonują super

#26 bartek90

bartek90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 08:36

Najlepiej większość wyposażenia kupić z drugiej ręki, wyjdzie taniej, no i ten sprzęt nigdy nie jest jakoś bardzo zajechany

#27 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:23

Wyposażenie biura w solidne meble, szafy na archiwum, zakup lustra okrągłego, wieszaka, krzeseł dla klienta...jest cały katalog, który masz do swojej dyspozycji.

#28 Guest_JulekRadkowski

Guest_JulekRadkowski
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 19:22

Jak szukasz mebli do biura mam tu na myśli szafy na dokumenty, segregatory itd to zerknij tutaj www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-kartotekowe w dobrej cenie można kupić świetne metalowe meble które będą na lata.

#29 montownia

montownia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2016 - 09:57

Zależy czego szukasz. Czy mebli do biura czy sprzętu. Wszystko można kupić z drugiej ręki. Lecz wizerunek firmy jest bardzo ważny.

#30 Guest_Słowak

Guest_Słowak
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:49

A ja na podstawie doświadczeń własnej firmy mogę polecić sposób na obcięcie kosztów związanych z wydrukami i prowadzeniem dokumentacji w firmie już od jakiegoś czasu istniejącej. Nam pomógł audyt A4 Polska, od tego zaczęła się nasza współpraca, dzięki audytowi dowiedzieliśmy się np. że dzierżawa sprzętu w naszym przypadku będzie akurat mniej opłacalna niż zakup.

#31 biurozw

biurozw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:19

W biurze będziesz sporo drukować więc zwróć uwagę na koszty eksploatacji sprzętu drukującego, czy to będą urządzenia wielofunkcyjne czy ksero to koszty tonerów bierz pod uwagę przy wyborze sprzętu.

#32 bornata

bornata

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 22:42

Zależy od wymagań. Przykuj uwagę na sprzęty drukujące...
Gdyby głupi znał swoją niewiedzę, nie byłby głupim.

#33 Guest_IrenkaS

Guest_IrenkaS
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 09:54

Jeśli chodzi o wyposażenie mebli, to sugeruję postawić na trwałe meble metalowe, popatrz tutaj www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe my braliśmy całe wyposażenie do naszej filii w Warszawie, rewelacyjny sprzęt dobrej marki.

#34 Anna Bliska

Anna Bliska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 10:13

Meble do biura są koniecznością. Warto wybrać te solidne i wytrzymałe. Można takie znaleźć na stronie http://www.vimexmeble.pl/

#35 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 11:26

Przesadzacie w biurze rachunkowym powinno być wygodne krzeszło i biurko reszta to fanaberie, a remont nie jest czymś trudnym sami sporo ostatnio remontowaliśmy w biurze i przez np. oladidom  znaleźliśmy masę potrzebnych rzeczy sporo taniej niż w marketach więc ktoś kto pisze, ze taki remont jest drogi też się odrobinę mija z prawdą.

#36 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 09:51

Taaak a dokumenty niby gdzie? pod biurkiem? Mam mase papierów, szafy są potrzebne takie np. www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a - idealnie się spisują.

#37 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 13:26

Niszczarka też się na pewno przyda. Zobacz sobie np. niszczarki securio: http://www.niszczark...urio-c-161.html Ciągłe darcie niepotrzebnych dokumentów bywa naprawdę uciążliwe wink.png

#38 Guest_Michalina31

Guest_Michalina31
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 14:46

Podstawą są oczywiście meble i sprzęt komputerowy. Jeśli chodzi o meble to muszą być trwałe, żeby później za szybko nie kupować nowych. Jeśli chodzi o regały na dokumenty, to też przydadzą się odpowiednie szafki itd. Ja przy urządzaniu biura kupowałam rzeczy w Promag- robią melble na wymiar, znajdziesz wszystko co jest potrzebne do umeblowania biura.

#39 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:26

Biurko i ergonomiczny fotel do pracy to moim zdaniem podstawa. Wykonując taką pracę, trzeba zadbać o swoje zdrowie, mam tu na myśli głównie dobrze dobrane meble, aby chronić kręgosłup. Ja ostatnio zamawiałam taki fotel biurowy do domu ze sklepu http://10chairs.pl - jest to sklep internetowy, ale zamówienie przyszło bardzo szybko :)

#40 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:03

Co do sprzętów biurowych to warte uwagi miejsceto http://www.hicopy.gd...adzenia-biuroweMożna tu wynająć sprzęt,dla początkujących firm to dobra metoda, my z tego na początku skorzystaliśmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych