Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Radca Prawny z Poznania - poszukiwany

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-wielkopolanin666

Guest_-praw-wielkopolanin666
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 13:47

Witam

Czy któryś z szanownych forumowiczów może polecić
mi dobrego radce prawnego?

A może jest gdzieś miejsce gdzie dowiem się czegoś
więcej na temat każdego radcy?

Interesuje mnie Poznań i okolice.

#2 Guest_-praw-marek galas

Guest_-praw-marek galas
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 14:10

mam ciekawy namiar www.radcaprawnywielkopolski.pl czytelna strona, szybko odszukasz co potrzeba, pełny wgląd w wizytówke radcy prawnego, wszelkie namiary + dobra mapka dojazdowa, można szukać po zakresie prawa co bardzo istotne...

Pozdrawiam
MG

#3 Guest_-praw-tomasz wojciechowski

Guest_-praw-tomasz wojciechowski
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 19:15

http://www.prawo.amu...jerzy-w-dr.html

#4 Guest_-praw-takisobiektoś

Guest_-praw-takisobiektoś
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 20:45

CYTAT(Marek G @ 23.02.2010, 14:10) mam ciekawy namiar www.radcaprawnywielkopolski.pl czytelna strona, szybko odszukasz co potrzeba, pełny wgląd w wizytówke radcy prawnego, wszelkie namiary + dobra mapka dojazdowa, można szukać po zakresie prawa co bardzo istotne...

Pozdrawiam
MG

Nie ładnie.
Sam zadaje Pan sobie pytanie i sam na nie odpowiada.Jeszcze raz złamie Pan regulamin forum to pożegnamy się na zawsze.

#5 Guest_m

Guest_m
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 16:41

Witam.

Wynajmowalem mieszkanie przez 7 lat(ale tylko przez pierwsze 2 lata mialem umowe z wynajmujacym na czas okresolny). Potem to juz tylko wplacalem mu co miesiac pieniadze na konto. Kiedy sie wyprowadzalem okazalo sie ze nie zaplacilem czynszu za 1 miesiac. Czy Pan ma jakies mozliwosci prawne aby egzekfowa te pieniadze ode mnie? Czy to ze otrzymywal ode mnie przelewy bankowe daje mu jakies podstawy do roszczenia?

Pozdrawiam.

#6 Guest_MM

Guest_MM
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 10:33

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt. Postaram się pomóc
Marcin Machyński
radca prawny
tel 501 523 232

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 11:20

samopromocja i tyle, przecież w necie jest cała masa wyszukiwarek prawników..

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 22:52

Ja swojego radce prawnego znalazłem poprzez serwis www.DoradcyDlaBiznesu.pl tam jest kilkadziesiąt doradców z całej polski do wyboru do koloru :)

#9 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 15:16

ważne, do czego nam dany radca jest potrzebny. ja korzystałem z usług kancelarii prawnej keidy miałem problem z odszkodowaniem. Pomagał mi pan rafał sangowski. w kwestii odszkodowan na pewno moge go polecic, bo sobie to przetestowałem.

#10 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 17:04

Dokładnie. Radca prawny ma mniejsze uprawnienia niż adwokat. Lepiej wiec zawsze iść do Kancelarii Adwokackiej. Na Nowowiejskiego ma kancelarię dobry adwokat - nazywa się Paweł Żywiecki. Nie było jeszcze sprawy, w której by mi nie pomógł. Tu jest kontakt do niego http://www.adwokatzywiecki.pl

#11 Damian Stawski

Damian Stawski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:10

Dla mnie pomocny okazał się radca Tomasz Mierzwicki. Kwestie związane z zakończeniem działania spółki, podział pomiędzy wspólników itd. Także nowe umowy gospodarcze bardzo przystępnie sformuowane - mogę śmiało polecić. Kontakt na stronie http://radcapoznan.com.pl ma siedzibę na ulicy Kmiecej. Tak czy inaczej bez spotkania się nie obejdzie :)

#12 Kora26

Kora26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:47

Polecam kancelarię na Zamkowej 3/5 :-).

#13 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 810 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 22:45

Myślę, że ci prawnicy z Poznania  będą w stanie pomóc. Mają bowiem szerokie spektrum działania. Specjalizują się w wielu dziedzinach. Na ich stronie są szczegółowe informacje na temat tego jakimi konkretnie sprawami się zajmują.

#14 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 07 lipiec 2021 - 18:23

Akurat ja nie znam doradców prawnych z tego miasta, ale myślę, że raczej jest w czym wybierać. Dlatego od razu polecam wszystkim zainteresowanym przeczytanie fajnego artykułu http://www.newholida...oradcy-prawnegogdzie ciekawie wytłumaczono kiedy warto jest się wybrać do takiego doradcy prawnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy