Skocz do zawartości

Prawnik wojskowy

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-pylori

Guest_-praw-pylori
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 00:02

Witam wszystkich.
Szukam, szukam i w ogóle nie mogę znaleźć prawnika specjalizującego się w prawie wojskowym, a ściślej wojskowym prawie mieszkaniowym. Albo mi się zdaje albo wszyscy prawnicy tej specjalności reprezentują interesy wojskowych agencji mieszkaniowych Chodzi o wykup mieszkania po zmarłym ojcu. Byłbym bardzo wdzięczny za polecenie kogoś z Warszawy. Z góry dziękuję.

#2 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 20:13

Polecam adwokata Krzysztofa Parciaka z kancelarii J. Dowgwiłłowicz Gawryluk Parciak i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie ul. Leszno 8/46 01-192 Warszawa; tel. kontaktowy: 89 535 04 40

#3 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 13:19

Witam serdecznie jestem w identycznej sytuacji i również poszukuje prawnika.Gdyby pan/pani miała kontakt do kogoś o tej specjalizacji byłabym wdzięczna za podanie namiaru na nr.503447368 lub 507440927 z góry dziękuje Dorota Niczyporuk pilne

#4 Guest_mimi

Guest_mimi
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 18:07

a ja Parciaka nie polecam

#5 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 18:00

poniewaz mam nieprzyjemne doswiadczenia ze wspolpracy z tym adwokatem,prosze o uzasadnienie.
Pozdr.J

#6 Guest_niezadowolona

Guest_niezadowolona
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 05:58

Chyba sam p. Krzysztof pisze sobie takie laurki, bo jest najgorszym adwokatem, jakiego spotkałam. Niesłowny, ciężko się do niego dodzwonić (nie odbiera telefonów), nie odpowiada na sms-y z prośbą o kontakt, ani na maile. Praktycznie po zainkasowaniu honorarium i napisaniu pozwu kontakt z nim jest ZEROWY!
Zdecydowanie odradzam!

#7 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 17:31

Święta racja.
Pan Krzysztof jest osobą czarującą i rewelacyjnym adwokatem do czasu.... Do czasu zainkasowania swojego honorarium.
Nie polecam. Jako grupa jesteśmy z nim w sądowym sporze i cieniutko Pan Krzysztof wygląda w sporze we własnej sprawie i własnych kłamstwach.
Zdecydowanie nie polecam. Krętacz jakich mało.

#8 Guest_doda

Guest_doda
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 11:29

Witam czy mogę poznać szczegóły ponieważ mecenas prowadzi naszą sprawe.....

#9 Guest_Drummond

Guest_Drummond
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 13:31

www.armalex.pl - porady prawne z zakresu prawa wojskowego

#10 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 20:21

Witam
Potrzebuję dwóch informacji.
1. Czy jest możliwiość wypłacenia zaległego świadczenia mieszkaniowego, jeżeli już dwa lata jak nie pracuję w jednostce w w której nie miałem zapłacone a się należało?

2. Jastem obecnie na L4, komu podesłać akt urodzenia dziecka?

Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

#11 Guest_Xerfas

Guest_Xerfas
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 12:11

Ja osobiście korzystałem z pomocy adwokata Jakuba Orłowskiego. Naprawdę mi pomógł w mojej sprawie. Jeżeli chcecie się z nim skontaktować to polecam zacząc od jego strony
http://adwokatorlowski.pl/

#12 Guest_ishisedo

Guest_ishisedo
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 22:31

ale po co Ci wojskowy jak moze byc taki znający się na 4 dziedzinach prawa? Artur Zbroniec na przykład smile.png Wrocław/Oława

#13 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 13:18

Może ktoś się orientuję czy szeregowy który ma na stanie pojazd wojskowy musi płacić ze swojej pensji  za części do tego samochodu??? 

#14 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 10:50

Może ktoś się orientuję czy szeregowy który ma na stanie pojazd wojskowy musi płacić ze swojej pensji  za części do tego samochodu??? 

Koleżanko Anno. Szeregowy ten robiony jest na szaro. Przełożony Szeregowego może odpowiedzieć za 231 kk, natomiast Szeregowego można pociągnąć do odpowiedzialności majątkowej za ewentualne spowodowanie szkody w mieniu wyłącznie na podstawie ustawy o takiej właśnie nazwie (odpowiedzialność majątkowa żołnierzy). To samo dotyczy tzw. przepałów, za które przełożeni często zmuszają żołnierzy do płacenia za nie. W przypadku chęci zalezienia kogoś, kto Szeregowego będzie mógł reprezentować, zapraszam do mojej kancelarii (na razie podaję nr gg - 3663726 - wskażę dogodny adres stały bądź internetowy).

#15 Guest_robert5655

Guest_robert5655
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:52

Nie tak dawno byłem na Libelta w Poznaniu w kancelarii Stypuły i mogę to miejsce polecić. Szybka, rzetelna porada prawna za rozsądne pieniądze. Nie było problemów żeby się dodzwonić i umówić na konkretny termin, mogłem sobie godzinę w miarę dopasować do swojego grafiku. Kancelaria prowadzi swój serwis na adwokat-stypula.pl.

#16 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 16:50

Czy mogę starać się na stanowisko jako żołnierz zawodowy jeśli byłem karany za jazdę w stanie nietrzeźwości a kara jest już zatarta

#17 Rober68aa

Rober68aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:46

Świetnie, dzięki za wszelkie porady... Z całą pewnością mi się przydadzą ;)

Wiesz dlaczego wszystkie historie miłosne dobrze się kończą? Bo kończą się zaraz po pierwszym pocałunku. Nie pokazują tego całego szajsu, który jest później. No wiesz... życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych