Skocz do zawartości

odszkodowanie w UK

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Anaroin

Guest_Anaroin
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:03

Właśnie mam sprawę o odszkodowanie założoną przeciw mojemu pracodawcy. Jest skomplikowana bo oczywiście szef się nie poczuwa do winy. Bardzo mi już pomogli ludzie z firmy SOS BPHC –  sos-bphc.com. Praktycznie oni w ogóle ruszyli temat, bez żadnych opłat wstępnych itp. Sam to bym nie wiedział w ogóle od czego zacząć.

#22 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 09:39

Zobacz sobie ofertę firmy fcs-accident.com. Biuro mieści się w Anglii, specjalizują się w pozyskiwaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne i inne roszczenia związane z obrażeniami ciała. Naprawdę wiele spraw wygrywają, więc chyba są skuteczni.

#23 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:01

sama korzystałam z usług firmy euro claim ,gorąco polecam  uzyskali dla mnie wyskokie odszkodowanie za wypadek w pracy ok.7000 funtów pozdrawiam www.euroclaim.co.uk

#24 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 17:14

nie wiem jak u was ale u mnie firma BPHC oddała sprawę jakiejś innej firmie a tamta firma to porażka.firma nazywa sie GILDEAS. mówili że BPHC zbierają takie sprawy i przekazują im.na początku BPHC interesowało się sprawą ale jak przekazali to drugiej firmie i podpisałem papiery to juz lipa.kontakt z tą firmą jest żaden.wszystko idzie jak krew z nosa.masakra.nie odpisują na maile i nie oddzwaniają .sami nie wiedza co sie w sprawie dzieje.masakra jakaś.ogólnie nie polecam bo jest to moja pierwsza i ostatnia przygoda z tą firmą.

#25 Guest_MarzenaMilenaa

Guest_MarzenaMilenaa
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:56

Hej, sprawa wygląda tak, że może należeć Ci się odszkodowanie, ale to wszystko zależy od okoliczności rozcięcia ręki, procedur w firmie, zabezpieczeń BHP itp. Warto się skontaktować z kancelarią prawniczą, niestety nikt nie robi nic za darmo ;) Ja korzystałam z jednej z firm, jednak nie pamiętam już nazwy. Postaram się znaleźć i Ci wrzucić, fajne było to, że nie pobierali opłat za konsultacje a tylko za wygraną sprawę.

Pozdrawiam

#26 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 12:33

Zobacz sobie ofertę firmy fcs-accident.com. Biuro mieści się w Anglii, specjalizują się w pozyskiwaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne i inne roszczenia związane z obrażeniami ciała. Naprawdę wiele spraw wygrywają, więc chyba są skuteczni.

Zgadzam się.

Jedna z najlepszych i najrzetelniejszych firm. Obsługa miła i zawsze ma czas na pomoc. Nie zbywają, nie mówią, że oddzwonią później. "Pappierologia" ograniczona do minimum i szybkie załatwienie sprawy. 

Polecam! 

#27 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:50

Dobre doświadczenia mam z SOS BPHC i specjalizują się w wypadkach przy pracy (mają swoją stronę na facebooku i taka normalna tez sos-bphc.com). Fakt, że trochę im zajęło doprowadzenie sprawy do końca ale z drugiej strony muszę powiedzieć, że byli konsekwentni i przynajmniej zawsze miałam info na jakim etapie jest cały proces. Nie obiecywali gruszek na wierzbie ale konkretne pieniądze i te pieniądze udało się dostać niedawno więc teraz mogę z czystą świadomością polecić.

#28 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:40

.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych