Skocz do zawartości

Prezent

157 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 08:50

My koleżance  z pracy kupiłyśmy elegancką torebkę, sama sobie wybrała na torby w sieci.pl Bardzo fajny namiar jak ktoś szuka torebki czy biżuterii smile.png

#42 Jarasek

Jarasek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 18:24

czy to nie ryzyko kupować biżuterię w sieci?

#43 Klaszcza

Klaszcza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 13:44

A co powiecie na coś do mieszkania? Moim zdaniem takie prezenty sprawdzą się zarówno dla faceta jak i dla kobiety. Dużo łatwiej jest kupić coś mniej personalnego. Pled, świeczki albo poduszki dekoracyjne będą idealnym prezentem. Tu jest dużo ciekawych propozycji http://www.ceneo.pl/...dekoracyjne.htm można wybierać z różnych sklepów i porównać od razu ceny. Bardzo wygodnie i nie trzeba jeździć do różnych sklepów i szukać.

#44 maksiu432

maksiu432

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:22

Tak faktycznie to prezenty do domu są najbardziej praktyczne, najlepiej się wypytać jakoś dyskretnie co w domu się przyda i to kupic :) 

Minibaseny spa cena

#45 Koala12

Koala12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 luty 2017 - 20:53

Zależy co jest komu potrzebne.

Skupiam się na przezroczystym kwadracie wciśniętym pomiędzy mnie a moją wolność. Pragnę roztrzaskać ten betonowy świat i natychmiast o nim zapomnieć. Chę być większa, lepsza, silniejsza.

#46 Dobryduszek

Dobryduszek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 10 luty 2017 - 12:21

Ksiazki zawsze byly i sa w cenie jako prezent ;]

#47 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 10 luty 2017 - 20:30

Dla mężczyzny odpowiednim prezentem będzie koszula. Modne koszule męskie , dobrej jakości, z bawełny, czy jedwabiu przydadzą się każdemu. Osobiście nie obraziłbym się na taki prezent. I do tego jeszcze spinki spinki do koszuli. 

#48 Odebralski8

Odebralski8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2017 - 15:16

Zależy też od budżetu...

Życie to szkoła, w której każdy uczy się innej lekcji.

#49 gierek2000

gierek2000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2017 - 22:20

Dzięki za rady :)

Nie daj się omamić!

#50 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 02 maj 2017 - 13:38

Możecie mi doradzić tutaj w sprawie prezentu dla chłopaka z okazji jego urodzin? Mianowicie chciałabym mu sprezentować coś oryginalnego i nieszablonowego. Tak aby widział, ze się wysiliłam.
I borę pod uwagę zaprojektowani koszulki.

#51 Sebus822

Sebus822

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2017 - 16:01

Pomyślcie też nad taką latarką czołową https://www.dizaster...atarka-czolowa/Moim zdaniem to może być super pomysł jak ktoś lubi aktywność fizyczną wieczorami :)

- Wróciłeś do mnie. - Głos mi się załamał pod ciężarem napływających łez radości.
- Zawsze do ciebie wracam - odparł, przyciągając mnie blisko.

#52 veelq15

veelq15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2017 - 12:29

ja bym dała kwiaty i bobonieki. powinno wystarczyć 

Miarą twej wiary jest miara bólu, który potrafisz znieść.

#53 Robinson82

Robinson82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2017 - 10:07

a może jakieś wino czy szampana? cos w tym guście

Bogactwo bez mądrości zwykle prowadzi do katastrofy.

#54 Guest_7777

Guest_7777
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 18:41

Do prezentów polecam fotoksiążki Myselbook. Dużą zaletą tego typu prezentów jest to, żę są one zawsze spersonalizowane i można je dostosować do każdej z okazji. Dobrze zaprojektowana fotoksiążka na pewno spodoba się osobie obdarowanej.

#55 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:03

Jeśli szukacie odpowiedniej oferty firmy która oferuje kredyty dla zadłużonych to według mnie oferta firmy AASA pożyczka firmowa powinna was jak najbardziej zainteresować ! Jestem mężczyzną który ciężko pracuje i lubi wydatki, wyjazd na wczasy z rodziną czy znajomymi, zrobienie dodatkowych kursów to dodatkowe koszta dla tego chwilówki mogą pomóc. Ale czy rozróżniacie chwilówki od pożyczek pozabankowych ? To są właśnie pożyczki ratalne, a nie z jednorazową spłatą, czyli dużo lepsza opcja. Aasa to rzetelna i sprawdzona firma na rynku, zero ukrytych kosztów i możliwość dogadania się z nimi, przedłużenie nawet do 5 tygodni możliwości spłaty pożyczki !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#56 rafal2017

rafal2017

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:45

Jak dla mnie najlepiej fotoksiążka albo... etui na smartfon z wybranym (np. własnym zdjęciem). Prezent dla bliskiej osoby, zrobiony samodzielnie - takie są najlepsze :)

Obie rzeczy znajdziecie na CEWE https://www.cewe.pl/...-smartfony.html

#57 blachut

blachut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 10:37

może kwaity czy bombonierki? na pewn to dobry pomysł uniwersalny

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

#58 angelfas

angelfas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 12:08

Czekoladki, Kwiaty, książka, płyta CD z ulubionym zespołem, lub bilet do teatru

#59 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 05 lipiec 2017 - 19:47

Moim zdaniem zamiast rzeczy materialnej warto takiej osobie sprezentować jakiś wyjazd, tak by prezent na długo pozostał w jej pamięci. Ja też planuję zorganizować dla mojej mamy właśnie takie weekendowy wyjazd do Pensjonatu Lawenda w Kudowie Zdrój http://www.lawenda.com/. Świetny hotel, wiele atrakcji i bardo malownicza okolica. Myślę, że każdy byłby zadowolony z takiego prezentu :)

#60 Kelmoti

Kelmoti

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 18:20

Warto zapytać na ten temat jakiegoś speca. Najpewniejsze źródło wiedzy :)

Dopóki tylko moje serce będzie bić, ty nie przestaniesz w nim żyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych