Skocz do zawartości

Prezent

157 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 19:10

Ja swojej żonie sprawiłem ostatnio sprzęt z http://www.ekomedical.pl/ , a konkretnie jest to niemieckie urządzenie, przeznaczone do masażu. Kiedyś tak z ciekawości byłam na prezentacji tego typu sprzętu i tak sobie pomyślałem, że przy jej ciągłych bólach kręgosłupa, to będzie strzał w 10. Poduszka masująca, którą dla niej wybrałem jest bardzo solidnie wykonana, a co najważniejsze, nie obawiaj się o jej awaryjność, ponieważ serwis znajduje się w Polsce, wobec czego nie trzeba w razie najgorszego długo czekać na naprawę. Muszę Wam powiedzieć, że firma Ekomedical to pierwsza zajmująca się sprzedażą bezpośrednią jednostka, która naprawdę wzbudziła moje zaufanie i na ich urządzeniu  Maxiwell III nie zawiodłem się ani trochę. 

#22 Kizio20

Kizio20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 07:56

Wszystko zależy od tego, jaki masz budżet i ile chcesz wydać. Ale najlepiej jak kupisz coś, co będzie służyło żonie długo. 

Pamiętajmy, o ile to możliwe, że każda nieprzyjemna myśl to zła rzecz, którą dosłownie umieszczamy w swoim ciele.

#23 marunos

marunos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 22:17

Zależy co by jej się przydało. Najlepiej coś praktycznego dobry kalendarz, wizytownik, zbiór prawny z komentarzami, notatnik. Albo coś bardziej dla kobiety typu perfumy, kosmetyki.

W naturze nawet życie i śmierć nie były przeciwieństwami – po prostu jedno stawało się przedłużeniem drugiego.

#24 feed60

feed60

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 00:08

Jaki to ma być pracownik i z jakiej okazji? Kwiaty lub biżuteria zawsze pasują

Właśnie o to chodzi w dorastaniu, prawda? O to, by nie dać po sobie poznać, że się cierpi.

#25 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 20:37

Ciekawą pozycją na prezent jest czytnik ebooków. Pytanie tylko, który wybrać? Na serwisie Edutorial znajduje się ranking ebooków. Można w ciągu pare sekund sprawdzić, który czytnik jest najlepszy. Uważam, że nie warto kupować w ciemno, ponieważ w ten sposób można wyrzucić pieniądze w błoto. Ranking ebooków wskazuje najlepsze rozwiązanie.

#26 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 14:20

tradycyjnie chyba najlepiej cos z bizuterii, pierscionek, bransoletka czy zegarek. ostatnio widzialam ze na e-zegarki.pl maja dosyc duzy wybor

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 566 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:10

Dużo zależy od tego jaki macie budżet. Sama stawiałabym raczej na bezpieczne prezenty takie jak:

czekoladki

bukiet kwiatów

czy też świeca yankee Candle:

kolendra-i-ananas-pineapple-cilantro.jpg

Na tej stronie jest sporo propozycji na prezenty dla kobiet: http://www.goodies.p...-dla-dziewczyny. Nie polecam natomiast kupować biżuterii. Każda kobieta ma swój własny gust. Jeśli bardzo dobrze nie znasz danej osoby to możesz bardzo łatwo podarować coś co nie będzie się podobało. I w takim przypadku jest to duza strata pieniędzy. 

#28 Adverb4

Adverb4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:20

A czy np. weekend w Warszawie byłby dobrym pomysłem na prezent? Zastanawiam się też czy np. ten portal pogodowy dobrze pokazuje pogodę w Warszawie http://www.meteoprog...ather/Warszawa/

Mowa jest srebrem, milczenie zlotem.

#29 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 583 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 17:51

Ja stawiam na prezenty praktyczne i jeśli nie mam pomysłu na prezent to najczęściej kupuję coś z ubrania albo inny element garderoby. Mojej teściowej kupiłam ostatnio bardzo ładne z Reserved sukienki z których była bardzo zadowolona i jest zresztą nadal. Mnie też to cieszy bo ma dosyć ciężki gust w który trudno trafić, a jednak się udało.

#30 Magda_Nowak

Magda_Nowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2016 - 19:31

Można podarować voucher na masaż wink.png

#31 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 13:10

Ewentualnie jeszcze taki kierunek - dobra whisky

Ale oczywiście alkohol musi być porządny, fajnie zapakowany, w atrakcyjnej butelce i wtedy dopiero będzie to miało większy sens.

#32 jagoodka

jagoodka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:39

Prawniczka czy nieprawniczka kup  coś dla kobiety!

#33 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:47

Jasne! Dobre perfumy, delikatna biżuteria czy voucher do spa, to dobra propozycja na prezent dla każdej kobiety.

#34 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 14:01

Ja swojej szefowej sklepu odzieżowego kupiłem nową kasę fiskalną, ponieważ nasza stara się zacinała. Bardzo się ucieszyła z tego prezentu no i ja też na tym skorzystałem. Ogólnie uważam,że to dobry sprzet bo jeszcze nigdy się nie zepsuł. Kupiłem ją tutaj http://intermarket.c.../kasy-fiskalne/

#35 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 16:14

Wszystko zależy od tego, kim jest dla Was ta osoba i co chcielibyście jej dać. Jeśli to ktoś Wam bliski, to na pewno warto wybrać dobry  hotel w kołobrzegu i pojechać tam razem na kilka dni, by móc odpocząć i dobrze się zabawić. Na pewno wiecie, jak dobry to jest pomysł :)

#36 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 21:26

Na święta planuje zakupić córce jakieś modne dresy z tej strony http://zombiedash.pl/bo zauważyłam ,że mają bardzo fajne projekty. Szczególnie podobają mi się te potworki na spodniach, dlatego myślę ,że to będzie trafiony prezent. Ubrania wydają się być wysokiej jakości, nie jakieś chińskie podróbki ,więc w sumie czemu nie? :) Córka uwielbia takie nowości w modzie. 

#37 rysszzardo1

rysszzardo1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 październik 2016 - 10:11

Tak jak już osoby wyżej wspominały: zegarek, pióro, jakaś dobra książka ( niekoniecznie o tematyce prawniczej). Kwiaty są zawsze na czasie.

#38 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 09 październik 2016 - 13:32

W wielu firmach trzeba zastanowić sie jakie prezenty czy upominki sprawią  że firma zostanie zapamiętana. Staram się patrzeć na to pod kątem klienta. Mnie zaskoczyły ostatnio takie słodkie pudełka https://mountblanc.p...ESTAWY-DLA-FIRM, nie jest typowy prezent ale to własnie sprawia że jesteśmy zapamiętani. 

#39 domcia18

domcia18

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2016 - 17:40

Na pewno porządne pióro będzie doskonałym prezentem.

#40 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 26 październik 2016 - 18:46

Moja dziewczyna akurat jest fanką gier pc więc pomyślałem ,że pójdę w tym kierunku. Bardzo chciała zagrać w Wiedżmina 3 no ale nie miała pieniędzy. Wiem ,że nie jest to jedna z tańszych gier ale tutaj http://www.3kropki.p...gon-pl-ps4.html znalazłem za niecałe 100 zł z DLC także super sprawa. Dziewczyna jest zadowolona, tylko że teraz ma mniej czasu dla mnie, bo woli grać :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy