Skocz do zawartości

kancelaria prawo pracy warszawa

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_barnaba1

Guest_barnaba1
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 15:38

Witam wszystkich potrzebuje prawnika i dobrej kancelarii mam dość poważny problem jeżeli chodzi o mojego byłego pracodawce.
Czy ktoś może mi kogoś naprawdę dobrego ?????
Lub Czy ktoś już korzystał z tej kancelarii??? --> www.blach-kancelaria.pl/oferta/prawo-pracy.html
Jedna osoba mi ją poleciła ale nie jestem pewien bardzo proszę o radę lub wskazanie innej kancelarii która naprawdę zna się na rzeczy no i również nie są za drodzy.

Pozdrawiam Marcin Kasperski

#2 Guest_Demiurg

Guest_Demiurg
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 14:36

Z tą kancelarią nie miałem do czynienia. Swoich interesów broniłem wspołpracując z mecenasem Tomaszem Tomaszczykiem http://www.prawopracykancelaria.pl/
Nie było to jakoś dawno, bo jesienią i z czego pamietam to mogłem liczyć na szybki kontakt a zależało mi wtedy na czasie.

#3 Guest_Majka22

Guest_Majka22
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 12:34

Ja też mam dobre doświadczenia z kancelarią Tomasza Tomaszczyka. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to podejście do klienta - profesjonalizm. Bardzo też ucieszyła mnie możliwość spotkań w weekendy. Pracuję na 3 zmiany i w dni robocze niestety późno wychodzę z pracy.

#4 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 18:16

mnie bardzo zaskakuje jak pracodawcy usiłują nadużywać prawa o zakazie konkurencji, najchętniej ci z dużych korpo zabroniliby ludziom pracować po odejścu z ich firmy... http://sgp.pl/zakres...az-konkurencji/ - tu mozna się nieco dowiedziec na ten temat.

#5 pracus

pracus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 luty 2015 - 20:14

Jak wiele jest takiego naduzywania prawa wystarczy poczytac w ogłoszeniach róznych o pracę np. http://www.warszawalokalnie.pl/praca i poszukac w wymaganiach jakie sa wymogi

#6 Guest_miłka

Guest_miłka
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 19:06

Witam wszystkich potrzebuje prawnika i dobrej kancelarii mam dość poważny problem jeżeli chodzi o mojego byłego pracodawce.
Czy ktoś może mi kogoś naprawdę dobrego ?????
Lub Czy ktoś już korzystał z tej kancelarii??? --> www.blach-kancelaria.pl/oferta/prawo-pracy.html
Jedna osoba mi ją poleciła ale nie jestem pewien bardzo proszę o radę lub wskazanie innej kancelarii która naprawdę zna się na rzeczy no i również nie są za drodzy.

Pozdrawiam Marcin Kasperski

Nie polecam tej kancelarii. Kancelaria Błach na Targówku to dziwne miejsce. Liczy się tylko kasa. rozmawia się z nimi jakby byli po przeciwnej stronie, a nie chcieli pomóc. Nie chcą wystawić faktury za poradę. Nic nie mogli zrobić w sprawie. widocznie biorą tylko te z których jest pewny zysk. niesympatyczni, robią łaskę

#7 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 19:18

Witam serdecznie, ja nie polecam kancelarii Blach na Pradze Południe przy Grochowskiej,  u mnie dużo mówili , szybko przelałem pieniądzę a potem jak to potem ... nie polecam !

#8 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 22:59

Byliście już tutaj http://poradnikpracownika.pl ? Znajduje się tam Poradnik Pracownika. Bardzo ciekawe miejsce. Jest tam wiele porad, z których warto skorzystać. Myślę, że warto tam zajrzeć przed udaniem się do prawnika. Serwis z wiedzą prawną dla pracowników przyd się każdemu, kto pracuje na etacie.

#9 Guest_hagartt

Guest_hagartt
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 09:58

Jak na razie chwalę sobie współpracę z kancelarią Tomasza Klimka (tomaszklimek.com). Produkujemy w Polsce steropian i sprzedaję austriackim firmom. Prowadzę handel międzynarodowy i kancelaria prowadzi większość naszych moich spraw. Dotrzymują terminów, można liczyć na kontakt praktycznie zawsze o każdej porze, wysoki standard obsługi.

#10 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 maj 2017 - 09:16

Dobry adwokat od prawa pracy w Warszawie- kogo polecacie?

#11 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 10:19

Nasza firma współpracuje z mec. Mieszczyńską w sprawie windykacji, czasami konsultujemy też z nią sprawy dotyczące prawa pracy i zawsze nam pomaga- ma kancelarię na Borowskiego jak coś.

#12 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 22:20

Tomasz Tomaszczyk jest dobrym adwokatem, specjalizuje się w prawie pracy i ZUS, myślę że warto się z nim skontaktować i skonsultować problem

#13 Guest_Izydor

Guest_Izydor
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 19:58

korzystałem ale z innej

JST z Warszawy, a od problemów z pracodawcami jest tam Tomasz Tomaszczyk

mnie akurat pomógł rozwiązać kilka problemów z ZUS-em, natomiast wiem, że mogę go polecić

#14 Guest_baron

Guest_baron
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 18:17

moim zdaniem lepsza jest JST i pan Tomasz Tomaszczyk, ma już duże doświadczenie i wiele wygranych spraw z pracodawcami, myślę, że na pewno chętnie pomoże

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych