Skocz do zawartości

wynagrodzenie dla kucharki i intendent szkoła Publiczna

wróć do serwisu Księgowość 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ak

Guest_ak
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 14:28

Dzień dobry mam pytanie .jestem ksiegową i chcialabym wiedzieć ile w Waszej Szkole zarabia kucharka i intendentka bo nasze panie mają bardzo mało.dzieki

#2 Guest_mała

Guest_mała
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 16:07

Witam jestem na stanowisku Intendent jest to praca bardzo odpowiedzialna a płatna bardo kiepsko na rękę z wysługą lat pracy 8-letnią biorę nie całe 900 zł!!!!!!!!!!! bardzo żałosne to wynagrodzenie !!!!

#3 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 23:03

zasadnicza 1400

#4 Guest_km

Guest_km
  • Goście

Napisano 04 październik 2009 - 22:42

Witam po 36 latach pracy mam 1400zl.oprucz stolowki i magazynu mam w zakresie czynnosci zaopatrywanie internatu chociarz znajduje sie on na innej ulicy ,a najbardziej denerwuje mnie to ze robimy kupe roboty za ksiegowe .(mam pracowac jeszcze 10 lat)POZDRAWIAM .

#5 Guest_...?

Guest_...?
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 09:40

Jakie prace wykonujesz za księgową? Bo ja żadnej, chyba, że o tym nie wiem. Moja zasadnicza wynosi 1450zł jako intendenta.

#6 Guest_maja

Guest_maja
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:56

Witam ja jako kucharka zarabiam 1400 brutto i zastanawiam się czy należy mi się jakiś dodatek np funkcyjny? skoro najniższa krajowa wynosi 1370

#7 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 17:39

Dzień dobry ! Jestem intendentem w wiejskiej szkole jak na razie to bardzo niewdzięczne stanowisko i bardzo odpowiedzialne szkoda,że księgowe i dyrektorzy nie mają o tej pracy pojęcia ! ! ! Może podczas wakacji powinnyśmy miec zmieniane angaże na pracowników gospodarczych lub porządkowych. Jak wpada sanepid to my drgamy czy dokumenty są ok, czy wszystko w porządku. Kto w końcu ujmie się za nami i zrobi porządek w tym etacie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!

#8 Guest_alga777

Guest_alga777
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 20:23

zuza - chętnie podyskutuję- na czym polega Twoja praca? jakie masz wynagrodzenie netto?

#9 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 22:22

Dzień dobry ja też jestem intendentem w wiejskiej szkole moje zarobki brutto to 1200zł miesiecznie netto to 950zł jest to pełny etat czy to jest zgodne z prawem?

#10 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 22:56

Najniższa krajowa 1.386 brutto- pełen etat, umowa o pracę

#11 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 12:16

Mam umowę o pracę, pracuję na pełny etat i zarbiam 950zł ,ale co trzy miesiące mam premię ok 400zł czy to się dzieli i z tego wychodzi najniższa krajowa?

#12 Guest_viomaria

Guest_viomaria
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 17:52

Witam, ja pracuję jako intendent w publicznym przedszkolu w mieście 20-to tys. mamy 125 dzieci i zasadniczą mam 1800 zł. Obowiązków mam tyle, że to za mało. Zapytam przy okazji czy korzystacie z jakiegoś programu ułatwiającego pracę? Wiem że jest taki iPrzedszkole, czekam na jakieś opinie i z góry dziękuję

#13 Guest_jb

Guest_jb
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:11

jeśli ktoś zarabia minimalną, czyli 1386 zł brutto, to jego netto jest 1032 zł, więc proszę nie piszcie głupot że macie 900 czy 950 zł. Jeśli macie jakieś potrącenia z wynagrodzenia, to już każdego indywidualna sprawa, albo nie jest to pełny etat. I każdy MUSI na pełnym etacie mieć miesięcznie 1386 brutto.

#14 Guest_do km

Guest_do km
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:52

A jakie to prace wykonujesz za księgową? przyjmujesz wpłaty na obiady i wypełniasz kwitariusze??

#15 Guest_I.J.

Guest_I.J.
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 11:55

Jestem Intendentką moje wynagrodzenie jest podobne do waszych i zgadzam się z wami,odpowiedzialności i pracy za dwóch a płaca śmieszna. co do programów to korzystam z NET_KOMP - Spiżarnia i Kwitariusz. Spiżarnia to wspaniała sprawa polecam, ale Kwitariusz to nie wypał ciągle mam z tym jakieś problemy po prostu jest nie dopracowany.Pozdrawiam.

#16 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 11:49

mam pytanie czy numeracja kartotek powinna byc stala czy co roku sie moze zmieniac? jezeli zalozmy chleb posiadal nr 1 to czy w nastepnym roku moze np miec2?

#17 Guest_bos

Guest_bos
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 17:05

Pracuję również jako intendent w szkole podst.Obecnie moje wynagrodzenie wynosi 2700zł brutto z wysługą i dodatkiem kierowniczym 105zł.Też narzekam że niewiele.Program spiżarnia również polecam,mądry wynalazek.

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 06:44

ja pracuję w żłobku jako dietetyk, lecz w zakresie moich obowiązków jest cała praca intendenta + układanie diet dla dzieci. / są to diety indywidualne i eliminacyjne/. Mam pojęcie o komputerach i informatyce więc mnie wykorzystuje, a jak są braki na kuchni to oczywiście mam je uzupełnić swoją osobą. Moje wynagrodzenie brutto to 2400. Pani dyrektor uważa że to i tak bardzo dużo choć sama zarabia 2 razy więcej. Osobiście prawie nic nie robi tylko gra na darmowych portalach i twierdzi jak to jest wielce zajęta, myśli że wszyscy są głupi i nikt nie wie co Ona robi. Nikt jej z tego błędu nie wyprowadza

#19 Guest_Nawia

Guest_Nawia
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 19:23

Witam. Od września mam zacząć pracę jako intendentka w gimnazjum nigdy nie miałam z tym styczności obecna Pani co pracuje na tym stanowisku ma mi poświęcić chwilę aby co nieco mi wytłumaczyć.  Panie wyżej tu wypowiadające się macie z tym zawodem obycie wiecie co na czym polega. Mogłyby mi Panie opisać bardziej tą pracę na czym polega jakieś programy które powinnam znać strony internetowe z którymi powinnam się zapoznać. Z góry dziękuję smile.png email: ewelina1528@onet.eu

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 20:58

ja pracuję w żłobku jako dietetyk, lecz w zakresie moich obowiązków jest cała praca intendenta + układanie diet dla dzieci. / są to diety indywidualne i eliminacyjne/. Mam pojęcie o komputerach i informatyce więc mnie wykorzystuje, a jak są braki na kuchni to oczywiście mam je uzupełnić swoją osobą. Moje wynagrodzenie brutto to 2400. Pani dyrektor uważa że to i tak bardzo dużo choć sama zarabia 2 razy więcej. Osobiście prawie nic nie robi tylko gra na darmowych portalach i twierdzi jak to jest wielce zajęta, myśli że wszyscy są głupi i nikt nie wie co Ona robi. Nikt jej z tego błędu nie wyprowadza

Mogłaby mi Pani powiedzieć coś więcej o stanowisku intendentka ?  O obowiązkach co powinnam umieć różnego rodzaju programach które nieco ułatwią mi pracę ? Ponieważ od września mogę zacząć pracę na tym stanowisku a nie wiem na czym to wszystko dokładnie polega....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych