Kategorie
Skocz do zawartości

Nowa Praca

Gość gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !!

Jestem obecnie na świadczeniu reh. do października otrzymałem propozycje pracy w swoim miescie mam pytanie czy mogę złożyć wypowiedzienie i np : powiadomic z ZUS że chciałbym podjać zatrudneinei w innym zakładzie Jak to jest ??

Świadczenie rehabilitacyjne jest "przedłużeniem" zasiłku chorobowego w związku z niezdolnością do pracy.

Jeżeli chcesz rozwiązać pracę z dotychczasowym pracodawcą, to możesz wypowiedzieć umowę w okresie pobierania świadczena rehabilitacyjnego. Umowę o pracę możesz też rozwiązać na zasadzie porozumienia stron, w terminie uzgodnionym z pracodawcą(o ile pracodawca się zgodzi).

Po ustaniu zatrudnienia ZUS nadal będzie wypłacał świadczenie rehabilitacyjne. Jeżeli podejmiesz pracę, będzie oznaczało, że odzyskałeś zdolność do pracy.Zdolność do pracy poświadczy lekarz medycyny pracy i wyda zaświadczenie o braku przeciwskazań(albo o przeciwskazaniach) do wykonywania określonej pracy u nowego pracodawcy.Przed podjęciem pracy nowy pracodawca jest zobowiązany skierować Cię do lekarza medycyny pracy.

Podjęcie pracy musisz zgłosić do ZUS i utracisz prawo do zasiłku rehabilitacyjnego.

• 10 lat później...

Według mnie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim profesjonalnego wsparcia, najwyższej jakości i możliwości w zakresie poszukiwań prac w branży motoryzacyjnej to mogę jak najbardziej polecić Wam, żebyście również poświęcili więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/ gdzie znajdziecie różne opcje w salonach BMW całego kraju. Licząc na jasne warunki i co najważniejsze duże możliwości rozwoju co jest kluczowe u pracodawcy. 

• 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...