Skocz do zawartości

wynajem rusztowania

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 gromowski

gromowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaRadomsko

Napisano 21 lipiec 2017 - 14:58

Zgodzę się z przedmówcami odnośnie SLV-group. Bardzo dobra ceny i pełen profesjonalizm. Do tego mają bogatą ofertę rusztowań http://www.slv-group...zedaz-rusztowan

#22 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:37

Jeśli chodzi o rusztowania, to z tego co wiem - najlepszą ofertę ma Krause Systems. Ich produkty nie bez powodu mają renomę i są wybierane przez profesjonalistów. 

#23 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 19:13

Jeśli chodzi o rusztowania, to z tego co wiem - najlepszą ofertę ma Krause Systems. Ich produkty nie bez powodu mają renomę i są wybierane przez profesjonalistów. 

Ja jestem laikiem, a wiem, że to jest firma top of the top :) Nawet nie przy okazji swojej budowy się o tym dowiedziałam, co ostatnio w pracy mam styczność z firmami budowlanymi i sporo się nasłuchałam o różnych rozwiązaniach tak że nadrobiłam wiedzę, której nie zdobyłam podczas własnej budowy  :lol: A tak serio to podobno Krause Systems są liderem, jeśli chodzi o rusztowania i różne specjalne konstrukcje stalowe. A i jeszcze dodam, że moim zdaniem jak firma jest profesjonalna, to rusztowania ma swoje, a nie wynajmuje. Wynająć to może inwestor, jak sam chce coś zrobić na budowie.

#24 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 17:07

Najlepiej wynająć rusztowanie ze sprawdzonego źródła i nie będzie trzeba nic wymieniać. ;) Polecam szczególnie firmę euro-rusztowania.pl która już nie raz bardzo się przydała. Maja niewygórowane ceny, a w zakres ich usług wchodzi wynajem, transport oraz montaż rusztowań.

#25 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 20:17

Trochę się naszukaliśmy solidnych rusztowań, ale w końcu trafiliśmy na Novarent  http://www.novarent.pl/i ta firma okazała się  solidna, rusztowania od nich są stabilne i bezpieczne, cenowo w porządku. Oferują sprzedaż, ale tez wynajem, co komu pasuje.

#26 Guest_serwisbudowy

Guest_serwisbudowy
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 19:36

Dzień dobry Państwu,

Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonego rusztowania spełniającego wymogi techniczne oraz warunki bezpieczeństwa, a także każdej ilości dostępnej od ręki, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Oferujemy:

Rusztowania typu Plettac
Rusztowania typu Baumann L-73
Rusztowania typu Rux
Rusztowania typu Bosta
Rusztowania Modułowe
Rusztowania Warszawskie

Dsotarczamy rusztowania na terenie całej Polski i Europy

Telefon: 731 189 180

biuro@serwisbudowy.pl

www.serwisbudowy.pl

#27 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 18:20

Pełna zgoda :) Kruase to chyba najlepsze rusztowania na rynku :P My nabywamy je na dramix.pl . Współpracujemy z nimi już kilka lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, pełne bezpieczeństwo. Można pracować a nie martwić się o swoje życie i zdrowie :)

#28 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 lipiec 2018 - 21:02

Dobrze jest wynająć- jest to tania opcja. www.euro-rusztowania.pl, to firma, u której można bezpiecznie wynająć za całkiem atrakcyjną stawkę. Firma Euro-Rusztowania ma siedzibę we Wrocławiu, jeśli wam to pasuje, to jak najbardziej polecam. :) W skład usług wchodzi wynajem, transport oraz montaż rusztowań.

#29 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 06:42

Ile taki wynajem kosztuje za dzień?

Always look on the bright side of life!

#30 agroset

agroset

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:29

Wiadomo, że jeśli ktoś często wykonuje remont domu to bardziej mu się opłaca kupić rusztowanie na własność i ewentualnie później samemu wypożyczać. Teraz takie aluminiowe rusztowania składane są bardzo cenione, zwłaszcza przez ekipy remontowe. Mogą wszędzie zabrać ze sobą sprzęt nie martwiąc się o gabaryty, a jednocześnie szybko przesunąć, bądź całkowicie zmienić konstrukcje. Wypożyczanie profesjonalnego sprzętu to dobry i opłacalny interes, także może warto rozważyć otwarcie własnej działalności.

#31 Guest_jankowy38

Guest_jankowy38
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 12:04

Taki wynajem to idealna opcja, w momencie kiedy potrzebujemy rusztowania na jakis okreslny czas. Ze dwa lata temu tez wynajmowalem - nie bylo innej opcji. Kontaktowalem sie wtedy z firma Ledwon Rusztowania . Co tu duzo mowic - cenowo bylo konkurencyjnie, zrobilem co musialem zrobic i tyle. Polecam

#32 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 21:17

Na terenie województwa śląskiego wynajmiecie rusztowania w http://ra-do.pl/ofer...najem-rusztowanFirma świadczy również ich montaż i demontaż. My byliśmy z wynajmu zadowoleni, rusztowania są solidnej jakości, lekkie, ale wytrzymałe i stabilne. Ceny w porządku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych