Skocz do zawartości

psycholog w NZOZ

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-ela111

Guest_-praw-ela111
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 22:17

Witam,
mam wątpliwości odnośnie czasu pracy psychologa zatrudnionego w NZOZ-ie. Czy psycholog zatrudniony na podstawie umowy o pracę, zawartej na czas określony, zgodnie z obowiązującymi przepisami powinien wykonywać pracę przez 8 h dziennie, czy 7.35h? Wymiar czasu pracy określony w umowie - to jeden etat, nie jest natomiast podana liczba godzin składających się na ten etat. Dziękuję za odpowiedź

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 13:35

jako pracownik medyczny ma prawo do 7 h 35 min. Nie jest nigdzie zdefiniowane że psycholog to pracownik medyczny ale kalatog pracowników medycznych jest otwarty. Według mnie do psychologów również stosuje się wymiar 7,35 jeśli zdefiniujesz w regulaminie pracy, że psycholog to pracownik medyczny to sprawa jest już zupełnie czysta.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 15:46

Hej, jeśli chodzi o dobrego psychologa to polecam gabinet w Sosnowcu psychologpraktyka.pl

#4 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 13:44

Ja do psychologa wolę pójść sobie w swoim własnym zakresie i wolę znaleźć takiego, który na pewno będzie dla mnie odpowiednią pomocą. Na pewno zdecyduję się na kolejną wizytę pojechać do Warszawy do kliniki Psychomedic, bo czytałam na ich temat świetne opinie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych