Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki CRM dla małej firmy?

wróć do serwisu Moja Firma 153 odpowiedzi w tym temacie

#141 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 06:19

System CRM ma dawać realną optymalizację i w przypadku Berberis rzeczywiście tak to wygląda. Doskonale widzimy, jaką zmianę przyniosło to u nas. Powiedzmy sobie szczerze - odpowiednie dopasowanie rozwiązań jest w stanie wywołać diametralną przemianę. Tylko wszystko musi być odpowiednio zaplanowane. 

#142 tomek96

tomek96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:16

Tak jak wspomniałem w innym poście - do małych/średnich firm polecam Firmao, wytłumaczę dlaczego. Kluczowe dla mnie było to, że mają szybki i pomocny support, a także grono specjalistów, którzy wymyślą specjalnie coś pod każdy biznes. Testować można przez 14 dni na firmao.pl/freetrial

#143 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 06:15

Potwierdzam działanie systemu Berberis - dał nam mega dużą zmianę na plus, dał optymalizację i ogólnie sporo się pod tym względem zmieniło. Moje doświadczenia pozytywne. Ogólnie zdecydowana zmiana na plus. Kwestia dopasowania wszystkich parametrów pod daną firmę, a generalnie nie powinniście mieć żadnych problemów. Jedynie kwestia dopasowania odpowiedniej wersji - wtedy wszystko powinno być  w porządku. 

#144 Guest_Daniel123

Guest_Daniel123
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 12:28

Zobacz sobie firmao (firmao.pl/demo) fajna pomoc ze strony supportu oraz konfiguracja softa przez nich pod moja firme.

#145 OlafN

OlafN

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaUstka

Napisano 25 sierpień 2019 - 00:10

Tu jest niezły ranking systemów CRM: https://programy.do/...ing/system-crm/

To ważne, aby przed rozpoczęciem poszukiwania softu CRM zdefiniować sobie kluczowych funkcjonalności jakie są dla nas absolutnym "must have". Jeśli ktoś nie korzystał wcześniej z CRM może jednak nie wiedzieć od czego zacząć. Wtedy warto potestować kilka systemów i sprawdzić jaki zakres funkcjonalności oferują.

#146 Guest_quel

Guest_quel
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 14:21

Jaki potrzebujesz tylko korzystać z najprostszych funkcji, to wystarczy tobie, nawet coś darmowego. Płatnych rozwiązań jest już o wiele więcej np. polski crm bs4.pl. W skład ERP również czśto wchodzi crm.

#147 zaksiegowana

zaksiegowana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:41

CRM to dzisiaj niezbędny element w prowadzeniu biznesu online. Swego czasu próbowałam kilku tego typu aplikacji jednak nie wszystkie spełniały moje oczekiwania… aż do czasu kiedy natrafiłam na tą platformę https://firmao.pl/co-to-jest-crm.php . Teraz prowadzenie biznesu w sieci jest proste i bezproblemowe…

#148 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:28

korzystam z Firmao, oprogramowanie jest polskie, działa w chmurze, wg mnie jest dość prosty w obsłudze, wiem, ze jest klika pakietów, ja płacę 40 zł miesięcznie, a dużo łatwiej się pracuje, dokładniejsze info znajdziesz pewnie na ich stronce, www.firmao.pl/oferta, jak się zdecydujesz na jakiś system to daj znać

#149 AgnieszkaW.

AgnieszkaW.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 13:41

Osobiście polecam Firmao CRM https://firmao.pl/?p...paign=dm_oferty, moja firma korzysta od kilku lat i sie sprawdza. Program prosty, intuicyjny, ciekawe funkcje/moduły.

#150 AgnieszkaW.

AgnieszkaW.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 09:19

Moja firma korzysta z Firmao (https://firmao.pl/?pk_campaign=dm_info )od kilku lat i  byłoby ciężko prowadzić firmę bez takiego wsparcia. Muszę zaznaczyć, że jesteśmy małą firmą i wbrew pozorom CRM sprawdza się w codziennej pracy. System działa w chmurze co też jest w dzisiejszych czasach ułatwieniem. Mamy dopasowany system pod specyfikę naszej firmy, u nas się sprawdza. Zależało nam na integracji z programem Symfonia, Voip oraz sklepem allegro i właśnie tutaj znaleźliśmy to rozwiązanie. Firmao ma super wsparcie techniczne (gdzie zawsze jak coś się dzieje z systemem ktoś pomoże) i możliwość założenia darmowego konta testowego. Serdecznie polecam.

#151 Guest_kasztago

Guest_kasztago
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 06:25

Przetestuj sobie i porównaj wspomniany wcześniej Berberis - wszystko powinno fajnie działać. Przynajmniej my jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów, a funkcje mieliśmy wszystkie te, na którym nam zależało. Też trzeba pamiętać, że z systemem nie chodzi o to, żeby go mieć tylko żeby dawał on realną optymalizację, przynosił realne zmiany. 

#152 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:16

Tzw "mała firma" ma stosunkowo małe potrzeby
i nie potrzebuje ok 80% wszelkich zawiłych funkcjonalności,
które posiada większość CRM.

Zawsze im mniej, tym lepiej.

Jednocześnie, każda firma, niezależnie od wielkości,
ma jakieś swoje specyficzne wymagania i potrzeby,
których nie jest w stanie pogodzić żadne gotowe rozwiązanie.

Może warto rozważyć coś, co będzie można dostosować
do Twoim potrzeb, ukryć, to co zbędne,
i dodać to, czego nie mają inne systemy?

Potestuj sobie CRMeventowy.pl

#153 Guest_Anga

Guest_Anga
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 13:09

Ja pracuję na CRM365 na platformie Firmotron.pl - mam bazę klientów z historią kontaktów, nie było problemów z ogarnięciem systemu, przypomina o zadaniach do zrobienia, mogę przekazywać zadania innym jeśli idę na urlop, lejek sprzedażowy dla szefa - widzi że pracuję. Wersja webowa, mobilna - z każdego miejsca mogę wejść do CRM. Cena do przyjęcia. A  i co fajne, w cenie jest wirtualny pulpit Firmotron z komunikatorem - czatem i  moduł z dokumentami. Fajne polecam:)

#154 JanuszU

JanuszU

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano dziś, 08:09

Ja mam dylemat między dwoma dobrymi systemami CRM: Pipedrive VS Livespace. Czy ktoś miał doświadczenia konkretnie z którymś z tych systemów? Zależy mi na opiniach z pierwszej ręki. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych