Kategorie
Skocz do zawartości

Zmiana pracy.

Gość -praw-hagith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -praw-hagith
Witam!Chcę zmienić pracę. Obecnie jestem zatrudniona na czas nieokreślony. Okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. W nowym miejscu pracy na początek mogę być zatrudniona na okres próbny-również 3 miesiące. Czy istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia w nowym miejscu pracy w okresie wypowiedzenia w "starym" (tzn. będąc faktycznie zatrudniona przez ten okres w obu miejscach)?

Zmiana pracodawcy jak najbardziej umożliwia zatrudnienie na okres próbny.Zatrudnienie w nowym miejscu w okresie wypowiedzenia byłoby możliwe tylko w sytuacji, gdyby dotychczasowy pracodawca zwolnił Panią z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia lub czas pracy w obu firmach wzajemnie nie kolidował.

• 15 lat później...

Pomimo dość cięższego okresu nadal rynek pracy jest bardzo silny. Dlatego też warto szukać możliwości dla siebie, jeśli nie czujecie się pewnie i dobrze w obecnej firmie to warto zdecydowanie sprawdzić oferty pracy w Giżycku od zaraz dzięki czemu będziecie mogli podjąć odpowiednie kroki i co również ważne cieszyć się przede wszystkim zarobkami, stabilnym zatrudnieniem i też odpowiednią atmosferą :)

Obowiązujące przepisy nie zabraniają pracownikowi pracy na dwa etaty. Prawo nie określa także maksymalnej liczby umów o pracę, na których można być jednocześnie zatrudnionym. Pracownik nie ma obowiązku informowania pracodawcy o fakcie zawarcia umowy o pracę z innym pracodawcą. Jeśli czas mu na to pozwala, to bez przeszkód może zawrzeć kolejną umowę o pracę. Jedyne co może pracownika w tym zakresie ograniczać, to umowa o zakazie konkurencji.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...