Skocz do zawartości

WAŻNE! kiedy należ zarejestrować się jako osoba bezrobotna?

wróć do serwisu Kadry 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Edzia

Guest_Edzia
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 22:14

Niepotwierdzenie na piśmie zawartej z pracownikiem umowy o pracę stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika zagrożone karą grzywny do 30 tys. zł.

#42 Guest_WEWI

Guest_WEWI
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 18:31

Czesc wam ofiarki polskiej biurokracji, JA też nią jestem właśnie teraz nie dość ze jadę juz 3 raz się rejestrować w ciągu tygodnia bo w swiadectwie pracy miałam same błędy, to jeszcze dziś jak byłam dostałam drzwiami w łeb mam takiego guza ze nie dosc ze jestem bez pracy to jeszcze wyglądam jak bezdomna ;) albo pobita . wiec nie wiem czy warto sie rejestrowac,.. ale powodzenia wam życzę :)

#43 Guest_kaaaa

Guest_kaaaa
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 16:16

Witam, mam pytanie, jeśli umowe o prace miałam do 15.10.2011 roku to ile mam dni aby iść ze świadectwem pracy do urzędu pracy aby nie stracić kuronióki która mi się należy? mówią że najlepiej w ciagu 3 dni żeby się nie okazalo że jakiś dni brakuje i nie dostane tego zasiłku.. proszę o odp szybką

#44 Guest_malinka>>>

Guest_malinka>>>
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 21:10

a ja mam taki problem po pierwsze zwolniono mnie z pracy w marcu w niemilych okolicznosciach ,kontakt zostal urwany z pracodawca gdyz nie chce go widziec na oczy ,czekalam od marca do maja i nie otrzymalam swiadectwa pracy ,podobno zaginelo! bylam juz zarejestrowana po tym incydencie w urzedzie oczywiscie nie podalam ze pracowalam gdyz nie dostalam siwadectwa pracy a tych ludzi nie chce widziec na oczy! moje pytanie to takie czy grozi mi to jakimis konsekwencjami jesli w urzedzie musze klamac ze nie pracowalam bo nie mam dokumentu ?a drugie pytanie to takie iz zapomnialam sie podpisac w urzedzie i skreslono mnie w lipcu na 4mce z tego co pamietam ale nie pamietam dokladnej daty i nie wiem kiedy dokladnie moge ponownie sie zarejestrowac ,czy urzad pracy moze mi udzielic takiej informacji przez telefon ?dziekuje

#45 Guest_andzia

Guest_andzia
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 16:05

czy mógłby tutaj ktoś kompetentny odpowiadać na pytania tych ludzi.Nikt nic nie wie albo mu się wydaje a odpowiedzi konkretnych nie ma.Czekam ponad miesiac na świadectwo pracy a pracodawca w d*pie to ma musi dac, widać nie musi.W jakim terminie trzeba to dostarczyc do PUP żeby dostać zasiłek???Prosze o konkretna odpowiedź

#46 Guest_junior22

Guest_junior22
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 18:33

jeżeli mineły mi 2 miech od dostania świadectwa to dostane zasiłek jeżeli robiłem 1,5 roku??? Prosze pomóżcie

#47 Guest_Emilka

Guest_Emilka
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 20:19

czy jeżeli pracuje na umowe zlecenie mogę zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna?? pilnie potrzebuje zaświadczenia że jestem bezrobotna. Proszę o szybką odpowiedź.

#48 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 20:32

Skoro pracujesz to nie jesteś bezrobotna, więc jak chcesz się zarejestrować jako bezrobotna?

#49 Guest_nati:>

Guest_nati:>
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 19:57

Witam mam pytanie.Mialam zatrudnienie na 12 etatu : od 1.06.2009-31.08.2009 , 1.09.2009-31.12.2009 , 1.02.2010-31.12.2010. A od od 1.03.2011-31.12.2011 na pełen etat .czy należy mi się jakikolwiek zasiłek? Bedę wdzięczna za odpowiedź.

#50 Guest_załamana

Guest_załamana
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 17:29

Załamana:( hej dziś właśnie ubiegł termin mojej umowy zlecenie która miałam na czas określony jutro chcę iśc do urzędu zarejestrowac sie jako osoba bezrobotna co potrzebuję do zarejestrowania się?pomocy!!!

#51 Guest_ja:)

Guest_ja:)
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 21:25

moge zarejestrowac sie jako bezrobotna, jezeli chodze zaocznie do szkoly?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych