Skocz do zawartości

WAŻNE! kiedy należ zarejestrować się jako osoba bezrobotna?

wróć do serwisu Kadry 50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_lalalalaalalalalala

Guest_lalalalaalalalalala
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2010 - 10:11

hahaha

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 12:29

a co w przypadku jeśli osoba chce się zwolnić a nie znalazła jeszcze nowej pracy? Jak wtedy wygląda pójście na bezrobotne? I co z zasiłkiem?odpowiedzcie mi prosze: kathrinaa@op.pl

#23 Guest_Blendzia

Guest_Blendzia
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 16:32

jaki edokumenty musze dostarczyc, jesli chce sie zarejestrowac jako bezrobotna jesli skonczylam 5 lat studiow,ale sie nie obronilam się i aktualnie nie pracuje, a wczesniej pracowałam tylko na umowy zlecenie?

#24 Guest_beaaa

Guest_beaaa
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 16:40

weź dyplom ukończenia studiów, zarejestrujesz się jako absolwent.

#25 Guest_junior

Guest_junior
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 17:22

co wy zenicie komus kity.ja poszłem po dwuch miesiacach od zwolnienia i normalnie załatwiłem

#26 Guest_LUŚKA

Guest_LUŚKA
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 23:36

mam problem wydaje mi się że powinnam się zarejestrować jako bezrobotna a kogo nie zapytam zaraz słysze milion rad a każda inna.MÓJ MĄŻ TWIERDZI ŻE NIE MUSZĘ SIĘ REJESTROWAĆ BO ON MNIE WCIĄGNĄ NA SWOJE UBEZPIECZENIESĄSIADKA MÓWI ŻE POWINNAM TO PRZYNAJMNIEJ JAKIEŚ KURSY MI ZAŁATWIĄ BO PO LICEUM JESTEM I NIC DO TEJ PORY NIE ROBIŁAM A JESZCZE KTO INNY MÓWI ŻE BĘDĘ MIAŁA KŁOPOTY BO POWINNAM OD ŚLUBU PŁACIĆ SKŁADKI KRUSU BO MAMY ZIEMIĘ NIECAŁE 2 ha I CO JA MAM ZROBIĆ CHCIAŁABYM ZNALEŚĆ PRACĘ ALBO ZROBIĆ JAKIŚ KONKRETNY KURS NP. OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ALE NAJPROŚCIEJ BYŁO BY PRZEZ UP.POMÓŻCIE...

#27 Guest_LUŚKA

Guest_LUŚKA
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 23:37

MĄŻ UBEZPIECZA MNIE W ZUSIE.NIE WIEM CZY TO MA JAKIEŚ ZNACZENIE?

#28 Guest_julka

Guest_julka
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:17

mam pytanko i z gory dziekujeuczylam sie przez 4lata w miescie A i pracowalam przez 4mc-e, a jestem zameldowana w miescie B gdzie jest slabiej z praca, chce zaresjetrowac sie jako osoba bezrobotna , w ktorym miescie moga mnie zarejstrowac sie jako osobe bezrobotna??

#29 Guest_kevin

Guest_kevin
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 16:45

powinnaś zarejestrować się w mieście b ponieważ ja miałam podobną sytuację i mnie odesłali do rodzinnego miast

#30 Guest_luśka

Guest_luśka
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 01:13

8: LUŚKA z IP: 83.28.109.* (2011-01-09 22:36)mam problem wydaje mi się że powinnam się zarejestrować jako bezrobotna a kogo nie zapytam zaraz słysze milion rad a każda inna.MÓJ MĄŻ TWIERDZI ŻE NIE MUSZĘ SIĘ REJESTROWAĆ BO ON MNIE WCIĄGNĄ NA SWOJE UBEZPIECZENIESĄSIADKA MÓWI ŻE POWINNAM TO PRZYNAJMNIEJ JAKIEŚ KURSY MI ZAŁATWIĄ BO PO LICEUM JESTEM I NIC DO TEJ PORY NIE ROBIŁAM A JESZCZE KTO INNY MÓWI ŻE BĘDĘ MIAŁA KŁOPOTY BO POWINNAM OD ŚLUBU PŁACIĆ SKŁADKI KRUSU BO MAMY ZIEMIĘ NIECAŁE 2 ha I CO JA MAM ZROBIĆCHCIAŁABYM ZNALEŚĆ PRACĘ ALBO ZROBIĆ JAKIŚ KONKRETNY KURS NP. OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ALE NAJPROŚCIEJ BYŁO BY PRZEZ UP.POMÓŻCIE...

#31 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:31

Mam pytanie czy moge sie zarejestrowac,jako bezrobotny jezeli pracodawca mnie zwolnil,pracowalem poltora miesiaca?

#32 Guest_doriss

Guest_doriss
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:39

za krótko, nalezy pracować co najmniej 365 dni w okresie ostatnich 18 m-cy

#33 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:46

Możesz się zarejestrować jako bezrobotny bez prawa do zasiłku

#34 Guest_doriss

Guest_doriss
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 12:58

no tak, ale to niesie za sobą zobowiązania np. do meldowania się w UP i przyjmowania ofert

#35 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2011 - 13:18

tak ale w ten sposób ma ubezpieczenie zdrowotne

#36 Guest_ola g.

Guest_ola g.
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 16:47

witam.chcę sie zarejestrowac do urzedu pracy,ale nie mam jednego świadectwa pracy,czy mogę złożyc wniosek bez kompletnych dokumentow.albo wogóle nie wpisac ze w tym czasie pracowalam?

#37 Guest_czarna xD

Guest_czarna xD
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 13:42

Hej. ;)W tym roku skończyłam liceum. Jeśli zdam maturę to pragnę iść na studia zaoczne. Do kiedy mam czas zarejestrować się w bezrobociu? Co mam w ogóle teraz załatwiać.?

#38 Guest_ida

Guest_ida
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 13:46

Hej ,a może tak na początek poszukaj jakiejś pracy?

#39 Guest_tlenka

Guest_tlenka
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 14:26

DO JULKI30: julka z IP: 87.205.254.* (2011-01-10 22:17)mam pytanko i z gory dziekujeuczylam sie przez 4lata w miescie A i pracowalam przez 4mc-e, a jestem zameldowana w miescie B gdzie jest slabiej z praca, chce zaresjetrowac sie jako osoba bezrobotna , w ktorym miescie moga mnie zarejstrowac sie jako osobe bezrobotna??Musisz się zarejestrować w tym mieście gdzie masz zameldowanie, nie ważne czy stałe czy tymczasowe. Ja zameldowałam się tymczasowo u rodziny w większym mieście ze względu na większe możliwości z PUP (kursy, szkolenia itd.).

#40 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 21:17

Mam pytanie: prowadzę działalność gospodarczą w branży budowlanej. Wziąłem do pracy człowieka, który pracował u mnie 6 dni, w tym jeden dzień nie stawił się do pracy bez podania przyczyny. Nadużywał alkohol na terenie budowy i nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań. Podziękowałem mu, rozliczyłem się z nim. On jednak podał mnie do Sądu Pracy o kasę. Moje pytanie brzmi: czy mogę mieć jakieś konsekwencje z tytułu nie wystawienia umowy? Wydaje mi się, że jest obowiązek wystawienia do 7-miu dni, a on pracował poniżej 7-miu.Proszę o poradę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych