Skocz do zawartości

Gdzie reklamowac firme?

wróć do serwisu Księgowość 155 odpowiedzi w tym temacie

#141 Steffan_hogg

Steffan_hogg

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 10 luty 2020 - 09:57

agencja reklamowa?

#142 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 13:22

My korzystamy z napojów reklamowych. Zamawiamy z ST Drink, bo chłopaki szybko działają i mają najlepsza ofertę. 

#143 marianek29

marianek29

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 luty 2020 - 14:41

Chyba najlepiej postawić na internet Facebook Ads czy Google Ads to najprostsze rozwiązania które docierają to bardzo wielu odbiorców

#144 flager

flager

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2020 - 17:33

Warto zacząć od zamówienia zwykłego banera reklamowe, a najlepiej kilku. Można na przykład na banery-reklamowe.biz

#145 Kamil Bednarz

Kamil Bednarz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaSerock

Napisano 20 luty 2020 - 02:40

Spróbuj katalogi internetowe dla firm skierowane na wizytówkę google. Jak swoją firmę reklamowałem właśnie w taki sposób i kursom taxi nie ma końca :D

Zapraszam na stronę mojej firmy taksówkarskiej w Serocku: Taxi Serock

#146 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 21 luty 2020 - 18:30

Na cuda nie liczcie. Są różne formy reklamy, ale też raczej trzeba do tego na spokojnie podchodzić. Konkurencja też się reklamuje. Jeżeli zastanawiacie się co jeszcze ciekawego możecie wdrożyć do swojej kampanii reklamowej to zerknijcie sobie na https://www.znajdzreklame.pl/ Proponują tu ciekawą formę reklamy - reklamę w przestrzeni publicznej. Możecie znaleźć tu miejscu na billboard, na reklamę na fasadzie budynku, w komunikacji miejskiej.

#147 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 24 luty 2020 - 20:50

W wielu sytuacjach świetnie sprawdzą się mobilne i modułowe systemy wystawiennicze https://sharkdesign....wystawiennicze/ .  Takie wyroby reklamowe to doskonale narzędzie marketingowe, które można zastosować w najróżniejszych miejscach.  Oferują oni druk ścianek wystawienniczych, prasowych na wszelakie okoliczności.

#148 giantmachine

giantmachine

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 luty 2020 - 15:00

Ja z mojej strony mogę zaproponować najlepsze rowiązania takie jak:

- reklama na facebook

- reklama w google adwords

- następnie portale ogłoszeniowe itd..

Z własnego doświadczenia mogę polecic reklamę na facebook. Wychodzi relatywnie najtaniej i trafiamy do grupy docelowej idealnie.

Pożyczki, opinie, finanse https://qbiznes.pl/

#149 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 12:31

Tak jak i reklama w internecie, ważna jest reklama tradycyjna. Wizytówki, ulotki itp, sprawdź atrakcyjną ofertę drukarni ENVELOPER

#150 kamil_rr

kamil_rr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 czerwiec 2020 - 11:35

Wszyscy wiemy, że bez odpowiedniej reklamy i promocji firma raczej nie ma szans przy obecnej konkurencji na rynku. Sam przekonałem się, że w pewnych branżach dobrze jest pokazywać się systematycznie na targach. Dobrze jest przy tym mieć fajne stoisko graficznie spójne z wizerunkiem firmy. Ja takie zamawiałem w firmie   https://www.berkano.pl/  Ale konieczna jest też atrakcyjna stronka,  warto też zależnie od branży zainwestować w ulotki lub reklamę w prasie czy internecie.

#151 marta913

marta913

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:28

Żeby dobrze wypromować firmę trzeba wielotorowo działać i oczywiście można traktować reklamę jako środek do promowania firmy, produktu, marki, ale też można pójść na skróty i od razu poprzez reklam generować obrót - mówię tutaj o kampaniach produktowych w google dzięki którym ktoś widzi to co mamy do zaoferowania i jednocześnie może zakupić od produkt jakiego szukał. Ciekawym i obecnie najskuteczniejszym sposobem na reklamę są działania w serwisach społecznościowych takich jak Facebook gdyż przez fanpage możemy dotrzeć do dużej grupy odbiorców, a wspierając się np. GoodClicks.pl możemy poprawić wizerunek w owych social media poprzez pozyskanie wartościowych opinii o firmie lub też osiągnięciu zamierzonej ilości lajków pod postami czy też fanów na stronę FB bez zbędnego tracenia czasu.

#152 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 862 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 10:07

To zależy również od tego, o jakiej stronie konkretnie mówimy. Moim zdaniem e-commerce z tysiącami produkt produktów lepiej "oddać" w ręce agencji. Mniejsze strony internetowe (wizytówki, małe sklepy) to świetna sprawa dla freelancera, który poradzi sobie sam, a przy tym będzie taniej. Choć tak naprawdę nie ma co do tego jednej zasady. Najważniejsze to znaleźć kogoś odpowiedzialnego i ogarniętego.

Polecam również docenić znaczenie instagrama:

https://shineonagenc...naj-11-powodow/

Reklama na instagramie przynosi bardzo dobre rezultaty. 

#153 aberumars

aberumars

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2020 - 06:28

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że najlepiej reklamować się w internecie

#154 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 11:42

Obecnie najlepiej reklamować firmę w sieci, a najlepszą wizytówką jest dobra strona internetowa. Najlepiej poczytać na ten temat. Tutaj znajdziesz przydatny poradnik odnośnie projektowania stron internetowych i e-sklepów: https://interaktywni...w-raport-260138

#155 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 29 październik 2020 - 08:31

Chciałbym otworzyć dyskusję o mailingu (nie spotkałem się wcześniej z tego typu tematem na forum). Nie mam tutaj oczywiście na myśli rozsyłanie spamu, ale bardziej korzystanie z własnej bazy adresów zebranych od użytkowników którzy rejestrowali się na naszych forach, blogach i portalach. Czy reklamowaliście firmę za pomoca mailingu?

Skontaktujcie się również z tą agencją reklamy https://aliso.pl/ Zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem. Tworzyli mi stronę (jestem z niej bardzo zadowolony).

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#156 Supermario220884

Supermario220884

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2020 - 20:26

Jeżeli reklamować firmę to raczej w internecie. Na runku jest od groma agencji interaktywnych. My korzystamy z Supersem. Robią nam pozycjonowanie i coś tam jeszcze. Nie wiem co ważne, że działa :D 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych