Skocz do zawartości

Gdzie reklamowac firme?

wróć do serwisu Księgowość 133 odpowiedzi w tym temacie

#41 nomad999

nomad999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:48

Może wymiana linków z klientami.

Certyfikat ISO 9001

#42 nomad999

nomad999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:51

Przede wszystkim dodać firmę do google maps.

Certyfikat ISO 9001

#43 jkwiecinska

jkwiecinska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 16:07

W serwisach społecznościowych, wyszukiwarkach, na portalach internetowych.

#44 zachodniopomorskie

zachodniopomorskie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 10:31

W serwisach społecznościowych, wyszukiwarkach, na portalach internetowych.

W mojej branży (HYDRAULIKA SIŁOWA) bardzo dobrze sprawdza się przydrożna reklama - dobrze widziana przez operatorów maszyn budowlanych - w razie awarii wiedzą gdzie mogą je naprawić np. siłowniki hydrauliczne

można także na np. Pinterest

pozdrawiam

Piotr

naprawa siłowników hydraulicznych

#45 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:28

Przede wszystkim internet! portale społecznościowe są bardzo dobre.

#46 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:07

Promocja w internecie jest bardzo ważna, jednak w przypadku niektórych działalności nie można zapomnieć o tradycyjnej reklamie. Ona też się sprawdza.

#47 joannaM

joannaM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 09:41

Dużo zależy od oferty, jak sprzedajesz maszyny rolnicze to na facebooku zdziałasz niewiele sad.png  ale jak gadżety do smartfonów lub jakąś tandetną biżuterię dla dzieciaków to fejs jest idealny biggrin.png , firma Artbo sprzedaje łóżka dziecięce tutaj i skupiła się na pozycjonowaniu i reklamie w google rolleyes.gif

#48 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 30 październik 2016 - 23:26

Teraz tradycyjna reklama to nie wszystko, konsument jest sprytniejszy, upewnia się różnymi drogami czy warto skorzystać z reklamowanej usługi/produktu. Dlatego warto mieć na swoim koncie ogólnopolski certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, który stanowi dla klientów potwierdzenie naszej uczciwości, wzbudza zaufanie względem firmy, pozytywnie wyróżnia wśród innych firm. A dodatkowo uczestnictwo w tym programie przynosi wiele innych bonusów, np. przygotowują zestaw marketingowy podkreslajacy, że jesteście uczciwym przedsiębiorcą, robią profesjonalną interenetową wizytówkę firmy i wiele innych ;)

#49 Luxima

Luxima

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 12:27

Warto też zamówić torby reklamowe, np. stąd  - http://induplo.pl/

Dobrze działa na wizerunek firmy 

#50 KrystynaBar

KrystynaBar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 13:04

Na facebooku! Jeżeli nie umiesz rozkręcić swojego fanpage to są firmy, które się tym zajmują. Jedne zajmują się prowadzeniem Twojego fanpage, a drugie zbierają dla Ciebie like i piszą komentarze. Jeżeli chodzi o ten drugi typ to dla naszej firmy zamawiałam różne pakiety na http://buyfans.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wzrósł nam zasięg, częściej wywiązuje się dyskusja pod naszymi postami. Jednym słowem polecam smile.png

#51 dwusuw

dwusuw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 20:39

Ja polecam tez formy tradycyjne. Jakie konkretnie, tu mi już trudniej doradzić bo to tez dużo zależy od danej branży i w ogóle od wielu czynników ale jestem zdania, że jednak to się sprawdza. Jestem co prawda niezbyt doświadczony w tym temacie, ale dla swojego biznesu planuję coś takiego: http://www.apla.eu/o...wielkoformatowyWidzę, że w mojej branży to dosyć powszechny wybór, a co za tym idzie - zapewne skuteczny. Mam nadzieję tez na jakąś kampanię w sieci. Myślę, że to na dobry początek wystarczy. Zobaczymy.

#52 KaminskaJoanna

KaminskaJoanna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:16

Ja z kolei polecam gorąco korzystanie z reklamy internetowej - np. tekstowe albo banerowe reklamy adwords. O różnicy między nimi, kosztach takiej reklamy i korzyściach możecie przeczytać np. w tym artykule, http://webmetro.pl/o...bsluga-adwords/

Co prawda na korzyści trzeba nieco zaczekać - nie działa z dnia na dzień, ale pozwala złapać wielu klientów.

#53 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:12

Poza siecia warto tez troszke sie zareklamowac. Ja tak nie wprost reklamuje sie poprzez wizytowki, karty stalego klienta, karty rabatowe i podarunkowe. Nie jest to moze typowa reklama, ale swietnie sie sprawdza, bo zadowolony klient na pewno o moich uslugach komus powie, kupi komus karte podarunkowa zeby mogl skorzystac  zmoich uslug itp. Zamowilem sobie takie karty w firme Cardon i jestem zadowolony ze wspolpracy z nimi, nie dosc ze wykonali wszystko bardzo starannie to bardzo byli pomocni przy projekcie i odpowiadali na wszystkie moje pytania. 

#54 orbitek1

orbitek1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 09:52

W ostatnim czasie bardzo popularną formą reklamy własnej firmy stały się kalendarz a zwłaszcza kalendarze trójdzielne. warto udać się na stronę www.viperprint.pl/produkt/KTR100 Firma świadczy usługi druku wszystkich najpopularniejszych rodzajów kalendarzy, a ich specjalnością są właśnie kalendarze reklamowe.

MailSales automatyzuje cały proces pozyskiwania nowego klienta poprzez dynamiczne emaile zwiększające konwersję. MailSales pozwala sklepom osiągać lepsze wyniki na każdej płaszczyźnie. Sprawdź ofertę na stronie http://mailsales.pl/

#55 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:07

Rzeczywiście reklama w sieci jest teraz ważnym marketingowym zabiegiem, ale tradycyjna forma ulotek też ma sens, szczególnie dla klientów mniej ogarniętych rewolucją technologiczną :D Wszystko zależy od klienta na dobrą sprawę. Aczkolwiek ulotki to raczej dobrze zainwestowane pieniądze, zawsze możesz je gdzieś podrzucić. Sam współpracuje z drukarnią internetową http://diamond-druk.pl/ulotki-gdansk , gdzie taki wydruk dobrej jakości wychodzi naprawdę tanio i w dodatku zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc, zawsze coś doradzą.

#56 TomekBr

TomekBr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 23:15

Tam gdzie ludziska będą tej firmy lub usługi szukać a 99% zacznie szukanie od Googla.

#57 antoniak02

antoniak02

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 16:56

Nowoczesne funkcje jak przelewy online to już standard u większości ludzi, zobaczcie także na nowoczesne funkcje jakimi są właśnie płatności elektroniczne w terminalach, skorzystajcie i idźcie z duchem czasu !

#58 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 kwiecień 2017 - 14:14

Myślę, że również w http://drukarnialegr...a/druk-cyfrowy/można znaleźć dobrą ofertę jeśli chodzi o wydruki reklamowe. Uważam, że jeśli chodzi o tego typu materiały reklamowe, to z pewnością jest to skuteczny sposób na promocję firmy.

#59 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:22

ja szukałem przez oferię i dostałem fajny telefon od firmy MarkNeting z ciekawą ofertą na prowadzenie fb i reklamy na google, bardzo miły facet do mnie dzwonił, sprawnie wszystko ustaliliśmy i mam nadzije, że wpsółpraca będzie bardzo owocna 

#60 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 07:14

Bardzo miły facet dzwonił... Rzeczywiście, to jest argument, aby z usług danej firmy skorzystać. Napisz za pół roku i pochwal się efektami i ile łącznie zapłaciłeś za promocję.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych