Skocz do zawartości

Gdzie reklamowac firme?

wróć do serwisu Księgowość 142 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 07 luty 2016 - 19:22

Moim zdaniem dzisiaj bez promocji w sieci ciężko jest zaistnieć, przy tym jak ktoś w wypowiedzi wyżej stwierdził, warto to zlecić specjalistom, ponieważ nie każdy ma na tyle czasu, a dodatkowo posiada odpowiednią wiedzę, aby mógł sobie na to pozwolić. Bardzo fajną ofertę w zakresie reklamy internetowej posiada Agencja Interaktywna http://yeslogo.pl/# . Zajmuje się ona tworzeniem stron, grafiką a także przeprowadzaniem pozycjonowania czy kampanii Google AdWords i prowadzaniem działań w Social Media. Wobec tego każdy znajdzie u nich odpowiednią formę promocji dla swojej strony/firmy. Jednocześnie nie możemy zapominać o tym, że jeżeli nasza strona jest nisko w wynikach wyszukiwania, po prostu bardzo mało osób do niej dotrze, jednynie w graniach 20% użytkowników sieci.

#22 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 10 luty 2016 - 10:37

Ja osobiście tą kwestię powierzyłabym profesjonalistom. Odpowiednia reklama zależy od wielu czynników - wielkości formy, rodzaju działalności, rodzaju klientów. Specjaliści ustalą jaka reklama będzie odpowiednia - czy banery, plakaty, ulotki, gadżety, reklama internetowa i przede wszystkim się nią zajmą. 

#23 montownia

montownia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2016 - 09:53

Dokładnie jeśli nie wiemy jak się za to zabrać to warto zasięgnąć opinii specjalistów. Form promocji jest wiele: Internet, ulotki, bilbordy, itp. Dla każdego coś innego będzie najlepsze.

#24 Radowski

Radowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2016 - 20:02

W tej chwili w przypadku większości branż internet to podstawa. Jeżeli chcemy szybkich rezultatów to najlepsze są kampanie Google Adwords, natomiast najbardziej trwałe rezultaty przynosi pozycjonowanie strony pod wybrane słowa kluczowe. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Eactive http://eactive.pl Przede wszystkim ze względu na wiele lat doświadczenia w pozycjonowaniu i utrzymywanie certyfikatu partnera google w zakresie kampanii Adwords od 5 lat. Oczywiście zawsze można działać dwutorowo - kampanie Adwords i pozycjonowanie świetnie się uzupełniają.

#25 nataliakl

nataliakl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 29 luty 2016 - 11:00

Najlepiej w katalogach firmowych, tych najbardziej popularnych. Niektóre z nich są płatne, ale oferują np. możliwość definiowania słów kluczowych, wyróżnienia na liście, etc.

#26 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 00:35

Ja kiedyś wysłałem kilkaset listów z ofertą reklamową do rożnych zakładów, efekt był żaden.

Dobre i tania https://pierwszachwilowka.pl/ bez formalności.

#27 Ludwika22

Ludwika22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 15:55

Warto pomyśleć o reklamie w sieci, tak jak piszą inni. Bez tego ani rusz. Marketing w internecie to raczej najskuteczniejsza reklama, wiem to z własnego doświadczenia bo mąż korzysta z takiej formy reklamowania, ogólnie pozycjonowaniem stron i marketingiem szeptanym. Korzysta z usług Nowej Pozycji http://www.nowapozycja.pl/ i jest zadowolony.

#28 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 23 marzec 2016 - 10:33

Z firmami pozycjonującymi to lepiej uważać nie raz już słyszałam o wysokich FV a braku efektów. Ja postawiłam na http://www.mmarketing.com.pl i już po 2 tygodniach widziałam efekty pracy. 

#29 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 11:28

Najlepiej reklamować się poprzez ulotki i banery reklamowe.

#30 michal165

michal165

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 13:13

W tematyce reklam polecam http://euroked.pl, można tam znaleźć sprzęt pomocny do przygotowania banerów reklamowych dla rozwijającej się firmy.

#31 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 29 marzec 2016 - 09:46

Form reklamy jest wiele, duży potencjał ma internet, ale o standardowej reklamie zapominać nie można. Najlepiej zatrudnić osobę do marketingu ona będzie wiedziała co, gdzie i jak. 

#32 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 08:45

Niezłe ceny jeśli chodzi o reklamę typowo zewnętrzną i miejską ma agencja Expansa – expansa.pl. Ja zaczynałem z nimi współpracę od reklamy na autobusach miejskich, a ostatnio zainwestowałem w ich reklamę wielkoformatową w centrum dużego miasta. Udało się skorzystać ze ściany budynku, więc nie trzeba było specjalnie stawiać nowej konstrukcji, co trochę jednak przycięło koszty.

#33 franczeska000

franczeska000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:44

Myślę że kampania Adwords to dobry pomysł. Ale tylko jeśli wykonuje ją agencja której pracownicy mogą pochwalić się zdanymi egzaminami Google Partners. Pracuję w drukarni, i jesteśmy pod opieką Agencji Marketingowej M16.PL. Są solidni. i w sumie zajmują się klientem kompleksowo... no i oczywiście mają egzaminy :)

#34 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 16:40

Oznacz reklamami swoje służbowe samochody.

#35 ferdek120

ferdek120

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:07

ja uważam ze typ i forma reklamy powinna zależeć od tego gdzie i jak jest prowadzona działalność np jak ktoś prowadzi sklep online to nie są mu potrzebne banery na ulicach. Jak toś prowadzi restaurację w Warszawie to też nie potrzebuje banerów na ulicach, ale np reklama w sieci na dane miasto jest bardzo dobrym rozwiązaniem. 

#36 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 20:40

Jeżeli cię stać wynajmij jakiegoś znanego artystę - aktora lub piosenkarza. Warto uskutecznić event promocyjny firmy z udziałem takiego artysty, bo to zawsze wpływa korzystnie na późniejszą sprzedaż i obroty.

#37 jasiek99

jasiek99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:32

Najepiej reklamować się w sieci. Ma największy zasięg i dużo ludzi tam zagląda. 

Dopiero w późniejszym wieku dowiadujemy się, co nas spotkało w młodości

#38 anna_wisniewska96

anna_wisniewska96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:02

W przypadku darmowych działań - polecam internetowe katalogi biznesowe. Wizytówka nic nie kosztuje, można opublikować adres, mail, stronę www i opis. Same korzyści: pozycjonowanie strony, reklama, itp. Dodatkowo aktywny fanpage bizne-katalogu pozwala na publikację dowolnych postów.

#39 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:38

Zgadzam się z tym, że aktualnie najlepszym rodzajem promocji jest reklama w sieci. Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz. Nie powiedziałbym, że same katalogi wystarczą do promocji firmy. Przecież nikt nie wchodzi w katalogi i ich nie przegląda... Jeśli chcecie mieć dobrą reklamę, to musicie zrobić ją rzetelnie. Najlepiej jak przeczytacie w http://wizerunekwsie...campaign=br0716 jak powinno się to robić. Ja właśnie od tego wyszedłem tworząc kampanię wizerunkową dla mojej firmy. W przeciwnym razie nie macie  co liczyć na duże efekty.

#40 JacekG83

JacekG83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 lipiec 2016 - 12:01

Żaden program/strona nie da tobie jakiś cudownych wyników. musisz samemu stworzyć taki program/stronę która wygeneruje tobie jakiejś formy korzyści. Możesz skorzystać z pozycjonowania, skorzystać z kampanii reklamowej(banery itd), reklama w wyszukiwarkach - Google i panorama firm i wiele innych metod reklamy. Głownie to zależy od tego czym się zajmujesz,

Zobacz ofertę  bramy rolowane poznań firmy Eurosys

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych