Skocz do zawartości

Gdzie reklamowac firme?

wróć do serwisu Księgowość 83 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_haraszo

Guest_haraszo
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 16:16

Witam, portali reklamujących przedsiebiorstwa w internecie jest co nie miara, lecz chciałem was spytać, jakie strony są waszym zdaniem najwydajniejsze do tego typu działań, które z nich uważacie za takie gdzie firma po prostu musi się reklamować?

#2 Guest_zoja

Guest_zoja
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 19:53

najlepiej z Magdą Gesler na ulicy:)

#3 Guest_kostrecio

Guest_kostrecio
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 13:23

Poza znane każdymi facebooki, oferie itp. poleciłbym katalog infozysk.pl proste dodawanie firmy, sporo możliwości i osób trochę na pewno wchodzi, nic się nie traci a zawsze klientów można zyskać.

#4 Guest_Ana

Guest_Ana
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 13:36

W wypełnianiu ankiety nie mam zamiaru uczestniczyć

#5 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 10:06

Miałem bardzo skomplikowany scenariusz na animację dotyczącą rynku Forex, na którym jestem inwestorem i jednocześnie udzielam rad kursantom. Dopiero firma produkcja-filmowa.pl podjęła się realizacji zlecenia zgodnie z moimi życzeniami. Cały pomysł został oddany rewelacyjne, terminowo i w takiej jakości, że trudno nawet w jednym elemencie się przyczepić. Polecam, jeżeli jesteś wymagającym człowiekiem.

#6 gosia666

gosia666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:25

poszukam pomysłów

#7 Fiona91

Fiona91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:56

Zgadzam się z gosia666. Firmowe gadżety są świetnym pomysłem.

Ale moc w rękach niewłaściwego człowieka jest bardzo niebezpieczna.

#8 johnnowak

johnnowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:32

Witam, portali reklamujących przedsiebiorstwa w internecie jest co nie miara, lecz chciałem was spytać, jakie strony są waszym zdaniem najwydajniejsze do tego typu działań, które z nich uważacie za takie gdzie firma po prostu musi się reklamować?

To nie jest tak, że jakieś konkretne strony nadają się najlepiej do promocji w sieci. Potencjalni klienci zwykle korzystają z wyszukiwarek, a nie z katalogów, książek telefonicznych itp..  Co za tym idzie masz do wyboru dwa kierunki promocji w sieci. Możesz postawić na reklamę AdWords lub pozycjonowanie strony. Oba to tematy bardzo rozległe. Możesz o nich poczytać na blogach firm tym się zajmujących, np. pozycjonowanie-audytseo.pl lub dynamite-studio.pl. Obie formy promocji dają dobre rezultaty, zapytaj znajomych, z pewnością ktoś ma doświadczenia ze skutecznego pozyskania klientów w ten sposób.

#9 gosia666

gosia666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 16:08

Ciekawa formą reklamy są firmowe gadżety, zważywszy na porę roku mogą to być parasole sztormowe senz, rozdawane klientom biznesowym. Taka forma reklamy pozwala na znalezienie osób do współpracy, nowych klientów, a  także będzie miłym przypomnieniem dla kilentów stałych.
Więcej informacji na http://senz.pl/

#10 imiodek

imiodek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:30

Najlepiej w internecie, najdalej zajdzie;)

Sprawdź najnowsze oferty lokat bankowych - Polskabankowosc.com.pl - oprocentowanie lokat terminowych

#11 Izedor

Izedor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 14:39

Internet, zgadzam się

#12 eliza.napara

eliza.napara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 22:03

Niezależnie od wielkości firmy metody są bardzo podobne. To co u nas okazało się skuteczne, jeśli chodzi o promocję w sieci, to pozycjonowanie, prowadzenie profilu w serwisie społecznościowym, jak również modernizacja strony.  Dziś najlepszą reklamą jest internet, są również firmy które takim internetowym marketingiem zajmują się profesjonalnie. Zależy też w jakiej branży masz działalność, jeżeli masz u siebie jakąś prasę lokalną również warto umieścić w niej takie ogłoszenie. Ostatecznie jeszcze ulotki 

#13 Werka00

Werka00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 styczeń 2016 - 11:02

Niektóre odpowiedzi są takie głupie... po co pisać, jeśli nie ma się nic konkretnego do zaoferowania?Nie szkoda na to czasu?

Jeśli chodzi o reklamę, to ja proponowałabym wynająć do tego firmę, a nie kombinowała sama... Na taką reklamę trzeba poświęcić mnóstwo czasu i trzeba znać odpowiednie narzędzia, które doskonale nadają się do takiej reklamy. Chodzi tu o pozycjonowanie w sieci a także inne sztuczki - magiczki, dzięki którym firma jest widoczna w necie:-) Tylko firma profesjonalna sobie z tym poradzi:-)

#14 kejton

kejton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 15:19

Dokładnie, samodzielne zajmowanie się takimi sprawami jest po prostu bez sensu i najczęściej jest to zwyczajnie strata czasu oraz pieniędzy. Lepiej zlecić to wszystko profesjonalistom bo dzięki temu będziemy mieć przynajmniej pewność, że wszystko jest ok.

#15 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 23:17

To prawda, nawet jeżeli mamy pojęcie o sposobach promocji, to wątpię, abyśmy mieli czas, aby się tym zajmować. Takie rzeczy jak pozycjonowanie na pewno trzeba oddać w ręce profesjonalistów. Oczywiście nie ma sensu ograniczać się tylko  do reklamy internetowej. Marketing mobilny to dobre rozwiązanie, szczególnie, że każdy z nas korzysta z telefonów komórkowych. O komunikacji SMS można poczytać na stronie https://serwersms.pl, znajdziecie tam informacje o działaniu systemu do masowej wysyłki wiadomości sms oraz skuteczności takich działań.

#16 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 00:24

Facebook to chyba najlepsze narzędzie do reklamowania się;)

#17 ksiegowosc.today

ksiegowosc.today

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 01:42

Witam.

Chętnie pomogę w skutecznym pozyskiwaniu klientów dla Państwa biura księgowego.

Mogę zaproponować rozwiązania, dzięki którym jednorazowe akcje promocyjne będą miały oddziaływanie przez cały rok.

Mogę także pomóc w doborze i opracowaniu standardowych artykułów reklamowych.

Zapraszam na mojego bloga www.ksiegowosc.today

#18 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:42

Najsprawniej będą działać kampanie adwords.

Jeśli byłałby to działalność upatrzona na dane miasto to lepiej taką kampanie ograniczyć do miasta przykładowo kampanie adwords lublin i nasza kampania oddziałowuje tylko dla lublina.

#19 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 09:02

Agencji, które zajmują się promowaniem firm na rynku jest wiele, warto wybrać sprawdzoną. Polecam firmę Adnation z Warszawy http://adnation.pl/, która zajmuje się pozycjonowaniem i kampaniami Adwords. W dzisiejszych czasach właśnie to jest kluczem do sukcesu.

#20 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 21:48

a ja polecam reklamę zewnętrzną w postaci tablicy reklamowej czy baneru, nam właśnie taka reklama pomogła pozyskać klientów gdy otwieraliśmy sklep. Korzystałam z pomocy firmy service-media z Dąbrowy Górniczej, która zrobiła nam bardzo przejrzystą reklamę i cena tez nie była wygórowana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych