Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Witamy na nowym forum

forum forum kadry

wróć do serwisu Kadry 490 odpowiedzi w tym temacie

#41 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów
  • Lokalizacjaśrodek Polski

Napisano 06 marzec 2012 - 14:19

nie można mieć TYLKO forum kadrowego, u mnie można przefiltrować wątki poszczególne, ale nie fora
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#42 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 14:21

Proszę o pomoc - jak dodać nowy temat??

jedziesz do góry strony i masz forum>kadry> różne tematy, klikasz na różne tematy, przechodzisz na stronę, gdzie możesz dodać swój
Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy. Kubuś Puchatek

#43 domina

domina

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 14:24

dzięki Dołączona grafika

#44 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 14:37

nie można mieć TYLKO forum kadrowego, u mnie można przefiltrować wątki poszczególne, ale nie fora

Bo tzreba zaznaczyć droga Doriss poszczególne kategorie forum kadry czyli podkategorie, u mnei na fioletowo się zaznaczają idealnie. Klikam potwierdz i mam tylko forum kadry.

#45 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 14:40

zadziałało, dzięx - trzeba wrócic do podziału na księgowość / kadry i tam zaznaczyć, potem wybrać najnowsze i szafa gra, komoda tańczy:-) prawie, jak w starym

#46 rumcajs

rumcajs

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 15:55

zadziałało, dzięx - trzeba wrócic do podziału na księgowość / kadry i tam zaznaczyć, potem wybrać najnowsze i szafa gra, komoda tańczy:-) prawie, jak w starym

cieszy mnie to niezmiernie :P i kto teraz powie, ze stare forum lepsze? no way! :) to nowe jest debeściackie B)

#47 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 19:25

Usiądę sobie teraz na spokojnie i popatrzę, bo w pracy absolutnie nie mogłam się w niczym zorientować. Przyłączam się jednak do "frustratów "Dołączona grafika , przynajmniej na początku. Absolutnie trudno mi znaleźć nowe tematy , obecne forum jest puste. Śmigam popracować nad filtrami Dołączona grafika

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 08:41

Dla mnie ta wersja jest gorsza. Wcześniej jak miałam problem to pisałam i jednocześnie gdy "rzuciło" mi się w oko jakieś pytanie od kogoś to odpowiadałam. A teraz chyba rzadziej będę udzielać odpowiedzi bo po prostu nie będę szukać tych pytań.Mam pytanie na temat Płatnika, gdzie je wpisać?

#49 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 08:46

eee, tam, zawsze początki są...no inne, trzeba oswoić, ale tu akurat jest naprawdę OK.Nowy temat wpisujemy jadąc do góry ekranu: mamy tam niebiesko zaznaczone forum> kadry> różne tematy, to na te różne tematy klikamy i przenosi nas na stronę, gdzie można dopisać swoje pytanie.A nowe pytania pojawiają "na wierzchu", gdy zaznaczymy po lewej stronie paska "najnowsze (drugi wariant od góry)

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 09:09

Doriss proponujesz wpisywać wszystkie pytania w dział różne tematy?? Czy źle zrozumiałam?I nie mogę znaleźdź tego o czym tu piszesz:A nowe pytania pojawiają "na wierzchu", gdy zaznaczymy po lewej stronie paska "najnowsze (drugi wariant od góry

#51 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 09:17

swoje nowe pytanie, jak powiedziała, możesz utworzyć w sposób, któĻry opisałam wyżej.a jeśli chcesz mieć na forum zawsze na wierzchu nowe pytania od uczestników, to ustaw sobie na pasku po lewej

#52 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5942 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 09:32

doriss jak ustawia się, żeby mieć nowe pytania, chodzi mi tylko o kadry? Gdzie na pasku z lewej strony?

#53 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:05

qw górę strony jedź i najedź na różne tematy, przerzuci cię na stronę, gdzie utworzysz SWÓJ NOWY temat

#54 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:09

no, niestety, dziś to działa zupełnie inaczej, musisz cofnąć do strony, gdzie dodajesz tematy...cholera, nijak nie opanujemy tego nowego f wiedziałam, jak to ugryźć, a dziś działa już inaczej

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 10:09

oki doriss mam te najnowsze ale chyba dotyczą one nie tylko kadr. Czy jest możliwość zaznaczenia by sie wyświetlały najnowże dlot. kadr?

#56 doriss

doriss

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8917 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:10

wczoraj działało, a dziś mam znowu pomieszanie kadr, kięgowości..ech

#57 zołza

zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1767 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:17

Nie, nie działało i nie działa do dziś. Niestety.

CARPE DIEM!

#58 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:17

czy można wprowadzić filtr na stałe w ustawieniach , tak abym mohła sobie ustawić raz ,że chodzi mi wyłącznie o forum karowo-płacowe , a nie musiała tego ustawiac za każdym razem jak się loguję. To mocno uciążliwe.

#59 ida

ida

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6629 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:19

Aaaaaaaaaaaaaa, więc nie tylko ja mam dziś pod górkę, to szczerze mówiąc mocno pocieszające, bo juz myslałam,że jestem takim mało pojętnym osłemDołączona grafika

#60 rita

rita

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1080 postów

Napisano 07 marzec 2012 - 10:20

mnie się udało, wczoraj pozaznaczałam filtry, a dziś po zalogowaniu miałam wczorajsze ustawienia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum, forum kadry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych