Skocz do zawartości

inwentarz optivum

wróć do serwisu Księgowość 20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lola

Guest_lola
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 12:30

czy ktoś z was prowadzi inwentarz w programie firmy vulcan? i ma to w miare dobrze rozpracowane?

#2 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 21:16

Prowadzę inwentarz optivum ale nie mam dobrze rozpracowanego programu. Według mnie jet to program do kitu tj. bardzo dużo słowników róznych wpisów ale mało można uzyskać tj. wydrukować. Czy masz taka samą opinię?

#3 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 10:48

wg mnie tez jest beznadziejny i mam problem poniewaz nikt nie zna tego programu a ten samouczek nic mi nie mowi bo polowa opcji jest zablokowana mimo tego ze mam wszystkie prawa odblokowane...:/ gdzie musze wejsc aby zaczac wpisywac dane??Dzieki i pozdrawiam

#4 Guest_viola

Guest_viola
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 12:49

ten program to totalna porażka!!! ktoś się bardzo napracował żeby nam utrudnić prowadzenie ewidencji inwentaryzacyjnej

#5 Guest_AJ

Guest_AJ
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 12:54

~viola ty masz nawet braki w słownictwie więc nic dziwnego,że program dla ciebie to porażka.Co to jest "ewidencji inwentaryzacyjnej"?

#6 Guest_IWA

Guest_IWA
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 14:38

prowadzę cały inwentarz na OPTIVUMWykorzystuję wszystkie jego możliwości i jest OK

#7 Guest_HANA

Guest_HANA
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 12:34

Program ok. Ewidencja wcale nie jest trudna do prowadzenia na tym programie.Mi wiele uprościł.

#8 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 23:34

Mam problem z zapisywaniem dokumentu przychodu w Inwentarzu. Może ktoś mi pomoże. Pierwszy dokument zapisuje się ale następny nie i przez cały dzień nie dopiero następnego dnia.

#9 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 14:38

Mam ogromną prośbę. Pierwszy raz pracuję w tym programie. Wprowadziłam całe wyposażenie - wszystko mi zagrało. Problem się pojawił, kiedy trzeba było zlikwidować niektóre pozycjle. W zakładce "środki trwałe-ewidencja środków trwałych" zrobiłam likwidację, ale nie przenosi mi danych zlikwidowanych automatycznie do dokumentu rozchodu, a samego dokumentu rozchodu nie mogę utworzyć ponieważ program domaga się aby przychody były utrwalone. Byłam w jednostce, która korzysta z tego programu i pani która to prowadzi nie utrwala dokumentów przychodu, lecz dopiero po likwidacji i uzgodnieniu. A gdy dokonuje likwidacji automatycznie tworzy się jej dokument rozchodu. Nie wiem jak to jest możliwe - pewnie musi mieć jakieś powiązania. Jeśli ktoś z WAS może mi pomóc to bardzo proszę.

#10 Guest_agusia111

Guest_agusia111
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 00:04

Ja również pracuję na tym programie. Mam większy problem. Na koniec ubiegłego roku została przeprowadzona inwentaryzacja z pomocą tego programu. Jakoś poszło.Teraz muszę przygotować zdawczo-odbiorczą a program automatycznie generuje mi arkusze spisowe wg poprzedniej inwentaryzacji mimo że wpisałam inny nr i rok.Uważam że ten program to totalny niewypał.

#11 Guest_natalia

Guest_natalia
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 10:24

witam:)ja również pracuje na tym programie od jakiegoś czasu i teraz chcemy wprowadzić kody kreskowe... czy ktoś może już pracuje na kodach kreskowych?jak tak, to w jaki sprzęt najlepiej sie zaopatrzyć, aby sprawnie wszystko przebiegało i czy w ogóle dużo to ułatwia?

#12 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 09:02

Proszę o kilka porad zapisu i podziału indeksów materiałowych, chodzi mi o to by zapisac je tak aby mialy sens i nie powodowały utrudnień w przyszłościproszę o kontakt 723141940pozdrawiam i z góry dziękuje:)

#13 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 21:47

proszę o pomoc rozpoczynam pracę z inwentarzem i próbuję wypełnić słowniki i utknęłam. Nie mogę wprowadzić osób. Proszę o pomoc i ewentualne podpowiedzi na email m.sobczak25@wp.pl

#14 Guest_Luiza

Guest_Luiza
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 16:50

Witam. Zaczęłam właśnie w szkole pracę z tym programem. Jestem na etapie wprowadzania słowników. Tak w zasadzie nie wiem czy nawet to robię dostatecznie sensownie, by ułatwiło mi to w etapie późniejszym pracę. Bardzo prosze o jakieś wskazówki. dea727@yahoo.pl

#15 Guest_Emilia

Guest_Emilia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 09:13

witam, rozpoczynam pracę z inwentarzem. Proszę o pomoc jak macie to poukładane? od czego zacząć wprowadzanie. Słowniki uzupełniłam. I co dalej czy rozpoczynam od dokumentu przychodu? czy wprowadzam od razu do ewidencji ST?

Będę wdzięczna za pomoc.

emilia.zielin@wp.pl

#16 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 09:46

Witam czu mogłabym prosić o kontakt na meila w sprawie Inventarza Vulcan ?potrzebuje pomocy osoby z doświadczeniem . z góry dziękuję.  Pdaję maila Gabusiaszczytno@gmail.com

#17 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:15

Witam

Zaczęłam prace z programem Inwentarz Vulcan . Potrzebuje pomocy osoby doświadczonej, na początku nawet dobrze szło wprowadziłam jednostki nazwy ksiąg , niestety teraz pojawił się problem . Proszę o kontakt maria81264@wp.pl

#18 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:21

Witam

Potrzebuje pomocy .... Przez przypadek skasowałam wszystkie pozycje wprowadzone do inwentarza (ok 3 tys. ) nie były one utrwalone. Jest szansa je odzyskać i w jaki sposób ??

maria81264@wp.pl

#19 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 13:57

Witam, ktoś podpowie co zrobić jeśli nie mogę wprowadzić Słowniki - osoby??

Pozdrawiam

#20 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 12:33

Proszę o kontakt dyrektor@spzydowo.pl w sprawie programu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych