Skocz do zawartości

TaxCare-sciema

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_byly_pracownik_taxcare

Guest_byly_pracownik_taxcare
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 12:53

jestem bylym pracownikiem tax care. Wylecialem za nieudolnosc zwierzchnika.Bo w Tax Care ma sie tam i klienta i pracownika w... glebokim poważaniu.Uwazajcie, zeby nie dostac się w ich sieci.a propos sieci - zauwazyliscie, ze na kazdym forum znajdzie sie taki aktualny/byly pracownik tax care, ktory "sluzy radami" ... To SPAM! posty takiego kolesia liczone są za 1,20 brutto/sztuka.sciema, sciema, sciema. jeszcze kiedys wyjdzie z tego niezby brud.KD

#2 Guest_też były pracownik

Guest_też były pracownik
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 16:23

A ja sama odeszłam ;) Nie będę pracowała wśród oszustów, mam swoją godność i rozum. I jak dochodzą mnie słuchy o coraz to lepszych newsach jakie tam się dzieją to pękam ze śmiechu. No właśnie SPAM to ulubione powiedzonko tych ludzi. Tak wypowiadają się o swoich klientach, ale SPAMEM to są sami.

#3 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 11:59

A ja dostałam propozycję pracy jako księgowa i się zastanawiam. Po przeczytaniu postów trochę się obawiam. Wie ktoś może jak jest na tym stanowisku?

#4 Guest_Ewea

Guest_Ewea
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 10:09

ja też dostałam ofertę na stanowisko księgowej w łodzi, dzis ide na rozmowę. Wie ktoś coś na ten temat? DUżo złego piszą przedstawiciele, ale nie widziałam opini księgowych.Pomóżcie. Mam teraz nie taka straszną pracę, w sumie tylko umowy o pracę mi tu brakuje, ale reszta jest super. nie chciałabym z tego zrezygnować, żeby sie bardziej wkopać.

#5 Guest_Weenee

Guest_Weenee
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 16:19

Looser is a looser:)

#6 Guest_LILI

Guest_LILI
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 18:57

OPINIE O TAX CAREwww.gowork.pl/opinie_czytaj,202655,0,0

#7 Guest_ajf;g

Guest_ajf;g
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 10:34

wcale nie są złe biggrin.png

#8 Guest_Sceptyczna

Guest_Sceptyczna
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 21:00

Zwłaszcza po 5 latach od ostatniego posta. smile.png Nigdy nie jest tak, że wszyscy są zadowoleni, zawsze się znajdzie ktoś kto kręci nosem. No ale bez przesady, nie jest tak źle. wink.png

#9 Guest_ITFirma

Guest_ITFirma
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:00

ta firma była polecona przez znajomego, który niestety zapłacił grubo za to polecenie, 7 tys złotych tylko za ich błędy ksiegowe do których nie przyznali.

po pracy z nimi umknąłem oko na ich błędy traktując to jako błędy ludzkie, ale niestety okazało  się że jest jedna z najgorszych firm o jakich słyszałem. przy najmniej pokazali swoje chamstwo pod koniec, kiedy złożyłem im wypowiedzenia, to żeby okazać się konkretnym chamem to wypowiedzieli mi umowę za opóżnienie opłatę jednej faktury chyba z 3 dni. i powód tego wypowiedzenia nie dotrzymanie terminu płatności.
podsumowanie:
1- dużo błędów księgowych
2- chamstwo w traktowaniu klientów
3- złośliwość: firma która zachowuje w taki sposób z klientem okazuje swoją słabość.
4- zmian kadrowych: ciagle zmian ksiegowej oznacza niestabilność tej firmy, co utrudnia pracy z takimi ludzmi.
5- ksiegowa per 100: ksiegowa nie nadąża za swoje sprawy, nieogarniają swojej roboty, twierdzeniem tego tematu jest opóżnienia w rozliczeniach miesiacznych, gdyż dokumenty dostała 10 kazdego miesiaca i rozliczenia ledwo ledwo pod koniec 19-ego dnia. czyli pare godzin przed zaplatą za VAT.

daleko daleko przed nimi do ludzkości przy pracy z klientami, a nie mowiąc o kulturze pracy.

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 695 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 11:54

Opinie zawsze będą podzielone, ale trzeba sprawdzić, czy więcej jest osób zadowolonych, czy nie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych