Skocz do zawartości

REWIZOR GT pomocy

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_anna_1

Guest_anna_1
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 15:21

Czy jest możliwe usunięcie środka trwałego z programu. Zrobiłam już operację OT i nie wiem jak go usunąć - strzeliłam głupotę. Chciałabym albo poprawić dotychczasowe umorzenie albo usunąć ten środek. Ale nie wiem jak? Może ktoś zna trik jak to uczynić, bo jak robię usuń - to nie mogę bo już jest operacja do tego środka (czyli OT), a poprawić OT też nie wiem czy można bo szukam i szukam i nie widzę możliwości. Pomózcie. Bo mi źle liczy amortyzację.

#2 Guest_anna_1

Guest_anna_1
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 15:37

Nikt nie pracuje na Rewizorze?

#3 Guest_kmyl

Guest_kmyl
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 15:41

a próbowałas weść w operacje na środkach trwałych i wtedy "usuń" ta operacje

#4 Guest_bonia

Guest_bonia
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 19:02

Napewno musisz usunąć naliczoną amortyzację bo tak Ci nie pozwoli usunąć OT.

#5 Guest_ginna

Guest_ginna
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:50

nie moge usunąc amortyzacji miesięczej środka trawłego

#6 Guest_ginna

Guest_ginna
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 11:56

czy jest ktoś kto mi odpowie na moje pytanie ???

#7 Guest_Noemi

Guest_Noemi
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 12:07

jeżeli już zaksięgowałaś, to masz problem, wówczas musisz zadzwonić do firmy z tego programu Oni dalej Cię pokierują co i jak zrobić, jeżeli nie zaksięgowałaś robisz tak:zaznacz daną operację, następnie lewym przyciskiem w myszce wejdź w POKAŻ ROZRACHUNKI nast. wyskoczy Ci to co księgowałaś , wybierz operację którą chcesz usunąć lub poprawić - naciśnij HISTORIA, znowu pokażą CI się operację, wybierz tą właściwą a nast.- naciśnij ROZKOJARZ.Później zamykasz i wracasz sobie by na spokojnie usunąć lub poprawić błąd. Mam nadzieję, że o to chodzi i w jakiś sposób Ci pomogłam. PozdrawiamJa ten program mam od roku, na początku miałam problem z nim bo uczyłam się go sama ale teraz jest już pikuś.

#8 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 07:58

do ~NoemiAle przecież amortyzacja nie tworzy rozrachunku ???do ~ginny:jeżeli masz tylko zadekretowane, NIE ZAKSIĘGOWANE:otwórz: operacje na środkach trwałychzapisy z okresu: nieokreślonetypu: wszystkieo kategorii: dowolnadla środka trwałego: tutaj wskaż śt, którego dokumenty chcesz usunąćnastępnie kliknij w datę, aby ustawił operacje chronologicznie i od najstarszej operacji usuwaj za pomocą klawisza delete.POWODZENIA:)

#9 Guest_DANUTA

Guest_DANUTA
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 00:38

WITAM SZUKAM KONTAKTU Z OSOBĄ Z BYDGOSZCZY KTÓRA PRACUJE NA PROGRAMIE REWIZOR GT

#10 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 12:56

Mam pytanie, czy ktoś wie jak odksięgować operacje gospodarcze? Wiem tylko tyle że można to zrobić z poziomu bazy danych.

#11 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 16:04

napisz co konkretnie chcesz odksięgować?

#12 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:11

Faktury zakupowe z miesiąca stycznia. Mam je ujęte na 4 i w Vat.

#13 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 12:37

Odpowiedź do Renaty: Wiesz, że jesteś na najlepszej drodze aby Twoje księgi uznać za wadliwe? W razie kontroli, Urząd sam oszacuje Twoje przychody, koszty i podatek. Będąc w lipcu nie możesz szperać w miesiącu styczniu. Ustawa o Rachunkowości mówi o stornach a nie o usuwaniu lub podmienianiu dokumentów.

#14 Guest_a

Guest_a
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 20:42

pomcy czy jest możliwe odksiegowanie faktury za sprzedaż ze stycznia w Rewizorze

#15 Guest_a

Guest_a
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 20:45

na dodatek przez przypadek usunołem dokument z rejestu Vat co zachwiało chronologie czy można dodać dokument do rejestru Vat

#16 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 24 luty 2011 - 14:46

Jak usunąć środek trwały - był tylko wprowadzony przez OT bez żadnych księgowań

#17 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 15:36

Zaawansowanemu użytkownikowi rewizor zapłacę za pomoc we wdrożeniu 510 253 757 M.Kalus

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy