Skocz do zawartości

czy warto studiować logistykę?

wróć do serwisu Logistyka 67 odpowiedzi w tym temacie

#61 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 23 luty 2018 - 09:35

Moim zdaniem warto. Z kilku powodów

dziedzina transportu w Polsce ciągle się rozwija i specjaliści z tej dziedziny są poszukiwaniu

w firmach spedycyjnych wymagane jest w zasadzie ukończenie tego kierunku, bo przecież do tak ważnego zadania nie zatrudnią osoby z zewnątrz bez jakiejkolwiek wiedzy

mam kilku znajomych po tym kierunku i jakoś żaden z nich nie narzekał na znalezienie pracy.

Dodam,że aktualnie jedne z lepszych studiów transportowych ma Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy: http://www.wsb.pl/by...,-magazynowanie

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#62 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 14:21

Wiele uczelni ma teraz logistykę w ofercie, to popularny kierunek. Na http://rekrutacja.ws...runek/logistyka można sprawdzić jakie są aktualnie specjalności na logistyce i gdzie można po niej pracować.

Always look on the bright side of life!

#63 Corpoint

Corpoint

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 08 wrzesień 2018 - 15:40

Jeżeli ma się do tego tylko jakąkolwiek zajawkę to myślę, że śmialo można studiować.

#64 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 13:20

Jeśli tylko kogoś ten temat interesuje, to według mnie dlaczego nie. Mnie osobiście jednak ta tematyka średnio interesuje. ;)

#65 Guest_damianos

Guest_damianos
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 13:26

Ja poszedłem na technika logistyki do szkoły policealnej żak i praca w zawodzie jest.. Mysle ze to przyszłościowy kierunek, ale trzeba przemyśleć kwestie edukacji. Mi akurat szkole polecił znajomy, wiec poszedłem w pewne i sprawdzone miejsce, ale Ty sie lepiej zastanow, zanim wdepniesz w cos na kilka lat 

#66 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 maj 2019 - 11:23

Jeżeli posiadasz odpowiednie wykształcenie inżynierskie + masz już jakieś doświadczenie potwierdzone stażem, to zaczniesz pewnie od stawki ponad 2000 netto, natomiast pamiętaj, że Twoje zarobki będą się zwiększały o ile będziesz dobry w tym co robisz. W tej branży możliwości awansu jest dużo. Czekają na Ciebie nawet stanowiska kierownicze, jeżeli jesteś w stanie po nie sięgnąć ;)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#67 majowab87

majowab87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 20:28

Jeśli interesuje Was branża TSL i praca w tej branży, polecam portal http://www.pgt.pl/, można tam znaleźć naprawdę sporo przydatnej wiedzy, której się nie znajdzie w podręcznikach. Branża w pigułce :) 

#68 aniaWW

aniaWW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 08:21

Moim zdaniem warto nadal na rynku pracy potrzebują takich specjalistów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych