Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

czy warto studiować logistykę?

wróć do serwisu Logistyka 67 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 13:30

[font="'times new roman', serif;"]Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy w branży TSL, która [/font][font="'times new roman', serif;"]obecnie zatrudnia ponad dziesięć tysięcy osób w blisko 300 oddziałach na całym świecie[/font][font="'times new roman', serif;"], poszukuję osoby na stanowisko:[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Asystent ds. sprzedaży[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Miejsce pracy: Mszczonów[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Zakres obowiązków:[/font]

[*][font="'times new roman', serif;"]samodzielne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów[/font]
    [*][font="'times new roman', serif;"]przedstawianie i negocjowanie oferty z klientami[/font]
    [*][font="'times new roman', serif;"]kontrolowanie wykonania zlecenia przez spedytorów[/font]
    [*][font="'times new roman', serif;"]sprzedaż usług transportu morskiego i lotniczego oraz drogowego[/font]
    [/list]

[font="'times new roman', serif;"]Wymagania:[/font]

[*][font="'times new roman', serif;"]wykształcenie wyższe[/font]
      [*][font="'times new roman', serif;"]min półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL[/font]
      [*][font="'times new roman', serif;"]bardzo dobra znajomość języka angielskiego[/font]
      [/list]

[font="'times new roman', serif;"]Mój Klient oferuje:[/font]

[*][font="'times new roman', serif;"]stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie[/font]
        [*][font="'times new roman', serif;"]umowę o pracę[/font]
        [*][font="'times new roman', serif;"]atrakcyjne warunki wynagrodzenia[/font]
        [*][font="'times new roman', serif;"]opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, fundusz sportowy[/font]
        [*][font="'times new roman', serif;"] możliwość rozwoju zawodowego[/font]
        [/list]

[font="'times new roman', serif;"]Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:[/font]
        [font="'times new roman', serif;"]natalia.skornicka@lobohr.pl[/font]

[font="'times new roman', serif;"]W tytule e-maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.[/font]

[font="'times new roman', serif;"]Prosimy o zawarcie w wiadomości klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm."[/font]

#22 KsięgowaEwa

KsięgowaEwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 07:29

każdy kierunek jest fajny jak ma się pracę lub pomysł na siebie.

jakiś czas temu wszyscy szli na finanse i rachunkowość, teraz absolwentom bez doświadczenia ciężko się dostać na bezpłatny staż.

i tak samo będzie z informatyką za jakiś czas, pielęgniarstwem i wszystkimi "modnymi" obecnie kierunkami

#23 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 18:17

jaki przedmioty są potrzebna na tą specjalizację?

#24 knyaz

knyaz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 marzec 2014 - 09:05

z informatyką to bym się tak nie galopował, klepaczem kodu może niby zostać każdy, ale dobry programista problemu mieć nie będzie

#25 PawlakAutomat

PawlakAutomat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 16 maj 2014 - 10:37

Znajomy pracuje w logistyce i mu się podoba.

#26 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2516 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 07:23

Kwestia możliwości i umiejętności, ale ogólnie moim zdaniem słaby jest pomysł studiowania większości kierunków. Można sobie doskonale radzić po samych szkoleniach, ale oczywiście przy wybranych pracach....

#27 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 20:06

To prawda. Większośc kierunków produkuje bezrobotnych - to jest dopiero problem. Gorzej jednak, że ci ludzie dalej zapisują się na studia, które nie dają żadnych perspektyw. Pytanie - po co? Chyba tylko po to, aby odpoczywać...

#28 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2516 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 07:18

Moja kobieta zamiast robić studia, robiła szkolenia w Beauty Lux - dobrze zarabia, od niedawna prowadzi własny salon kosmetyczny. Tak więc prawda jest taka, że wszystko zależy od odpowiedniego poziomu zaangażowania i wtedy efekty są widoczne.

#29 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:02

Mam pytanie czy jeśli z matemtyki mam średnią 3 to czy nie będe mieć problemów z matemtyką ?

#30 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:03

Mam pytanie czy jeśli z matemtyki mam średnią 3 to czy nie będe mieć problemów z matemtyką ?

#31 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 15 luty 2015 - 22:42

To całkiem niezły kierunek, dzisiaj w PL mamy pełno centrów logistycznych i spedycyjnych, można też wybrać coś bardziej ogólnego jak zarządzanie http://www.wszop.edu...,2,2,259,54,259 nie zamyka nam praktycznie żadnej drogi, ale podczas studiów pamiętajmy o specjalizacji bo jednak trzeba w którąś stronę się w końcu ukierunkować :)

#32 Sabat

Sabat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 20:47

jeśłi się już dostaniesz to jakiejś firmy to super praca

#33 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 21:46

Ale pełno tutaj hurraoptymistycznych wypowiedzi ludzi, którzy pewnie bazują tylko na wiadomościach zaslyszalnych. Tak się składa, że studiuję logistyka na polibudzie i wiem, że jest to kierunek strasznie nudny. Powiem tak, lepiej zrobić studia z jakiegoś kierunku trudnego i stosunkowo przyszłosciowego np. Matma, a potem ubiegać się o pracę w logistyce. Studia logistyczne nie daja ci nic, jestes po nich znawca od niczego. Nie polecam, lepiej pracować w logidtyce i jednocześnie robić jakieś studia dla papierka. Nie polecam, jest duży przesyt absolwentów logistyki.

#34 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 13 październik 2015 - 11:24

Mam koleżankę po logistyce i z tego co wiem, o pracę jest dość ciężko. Dla mnie lepszym kierunkiem jest gospodarka przestrzenna. Siostra studiowała i ze znalezieniem pracy nie miała żadnego problemów. Wiadomo, wiele też zależy od szczęścia i umiejętności, sam papierek nie wystarczy. Co do gospodarki przestrzennej warto ją studiować na WSEIZ w Warszawie, głównie ze względu na wysoki poziom nauczania - http://www.wseiz.pl/...ka-przestrzenna

#35 Guest_andiyr

Guest_andiyr
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:22

Jestem za smile.png

#36 Guest_MaryKateAnn

Guest_MaryKateAnn
  • Goście

Ja też !

#37 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

jeśłi się już dostaniesz to jakiejś firmy to super praca

zgadzam sie

#38 Guest_kam

Guest_kam
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:23

mam pytanko do pracujących w logistyce, robię właśnie maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów, chcę iść m.in. na logistykę, powiedzcie proszę czy warto, jak się pracuje w logistyce, czy praca jest fajna, ile można zarobić???

zarobki są uzaleznione od Twoich umiejetnosci

#39 Guest_Pawel039

Guest_Pawel039
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:24

a moze jakis inny? np. budowa maszyn?

#40 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 19:39

Według mnie studiowanie logistyki to dobry wybór. Ja jestem na studiach magisterskich na UTH w Warszawie na takiej specjalności i jestem zadowolona, logistyka realizowana jest na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrałam taką drogę mojej edukacji, ze względu na moje zainteresowania i też dlatego, że otwiera ona przed nami wiele perspektyw. Będąc absolwentem logistyki szybko można znaleźć pracę, przynajmniej ja spotkałam się z takimi przypadkami, a to sporo znaczy w dzisiejszych czasach. Ta specjalność przygotowuje nas do pracy na stanowiskach analityka czy specjalisty w przedsiębiorstwach logistycznych, a zwłaszcza tych międzynarodowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych