Skocz do zawartości

czy warto studiować logistykę?

wróć do serwisu Logistyka 62 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_maturzysta

Guest_maturzysta
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 09:13

mam pytanko do pracujących w logistyce, robię właśnie maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów, chcę iść m.in. na logistykę, powiedzcie proszę czy warto, jak się pracuje w logistyce, czy praca jest fajna, ile można zarobić???

#2 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 14 maj 2012 - 09:21

czy warto???? zalezy od twoich priorytetów

#3 Guest_Daro

Guest_Daro
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 13:42

no właśnie, raczej trudno Ci doradzić, ja osobiście odnajduję się w tym zawodzie, zarządzam dużym magazynem i jest mi z tym dobrze Dołączona grafika

#4 Guest_jaaa

Guest_jaaa
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 21:15

ale jedno jest pewne logistyka ma przyszłość, zwłaszcza jak Chińczyki zaczną u nas inwestować, o czym się ostatnio mówi w mediach, wtedy bedziemy wysyłać to chińskie badziewie na calą Europę..........jaaa

#5 odile

odile

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2012 - 19:16

Czy warto? Chyba tak, sama studiuje i wiem, że to kierunek z przyszłością. Grunt to wybrać dobrą uczelnie i nie poprzestawać na wiedzy nabytej na studiach, bo będziesz jak tysiecy studentów po logistyce... Ale ogólnie warto ;)

#6 Guest_polecam

Guest_polecam
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 09:34

jaaa ma rację, logistyka ma przyszłość, z pewnością na naszym rynku jest zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny; a poza tym pracując w logistyce nie można się nudzić, jest to praca dość dynamiczna i ciekawa - przynajmniej ja tak mam Dołączona grafika

#7 kkkk

kkkk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:24

hej :) tez wybieram sie na logistyke ale mam pewen dylemat. na studiach uczy sie jednego jezyka... w liceum uczyłam sie angielskiego i rosyjskiego. ale mature zdawałam tylko z ruskiego bo pewniej sie czuje w tym jezyku. jak myslicie ktory jezyk powinnam wybrac???

#8 odile

odile

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 18:43

Ja osobiście uczułam się angielskiego... Ale powiem Ci, że z perspektywy czasu, wiem, że nie istotne jest to jakiego języka się będziesz uczyć, albo który kontynuować. Ważne jest to, czy uczelnia jest w stanie zagwarantować Ci naukę specjalistycznego języka, bo to najbardziej Ci się przyda. Moja niestety nie stanęła na wysokości zadania...

#9 kkkk

kkkk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 07:27

na studiach bede sie uczyla wybranego jezyka na poziomie biegłości B2. jak na razie wziełam angielski a moze rosyjskiego bede sie uczyła prywatnie

#10 kkkk

kkkk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:09

albo zrobie na odwrót... zreszta jeszcze sama nie wiem ......

#11 Maja1

Maja1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:41

Obecnie kończę studia i bardzo żałuje, że nie studiowałam Logistyki.

#12 Leoś

Leoś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2013 - 15:39

A ja właśnie kończę Logistyke na Uniwerku i mimo, że wiem o tym jak bardzo przyszłościowym kierunkiem jest logistyka i to, że bardzo chciałbym pracować w tej branży nie mogę znaleźć żadnej pracy.. Może chwilowy kryzys, a może nasycesnie rynku wysokiej (imo. niskiej) klasy pracownikami.

#13 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 12:04

wydaje mi się, ze warto, bo akurat logistyka transport to branże wciąż rozwijające się, już teraz sa w niezłej kondycji, a prawdopodobnie będzie jeszcze lepiej, bo zapotrzebowanie rośnie, coraz więcej sklepów powstaje i spedycja na pewno będzie im niezbędna, z pewnością jest to przyszłościowy kierunek

#14 Guest_pawełek

Guest_pawełek
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 21:58

logistyka jest trendy

#15 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 14 maj 2013 - 20:36

Logistyka to kierunek, który ma przyszłość, biorąc pod uwagę to jak szybko rozwija się transport. Polski rynek daje pole do popisu zwłaszcza dużym koncernom spedycyjnym, jak np. UPS. Ktoś mobliny i otwarty na innowacyjne rozwiązania na pewno się odnajdzie :(

#16 AntoniZ

AntoniZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 maj 2013 - 12:02

jeśli lubisz, to dlaczego nie?

#17 Guest_powstaniec

Guest_powstaniec
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 13:17

Jestem po technikum logistycznym,z tytułem Technika logistyka, przez rok szukałem pracy w tym zawodzie, ale bez skutku,oferty pracy co prawda były, ale na każde wolne miejsce było po 5-10 chętnych i przyjmowali tylko tych z doświadczeniem. Owszem logistyka jest przyszłościowa,ale już jest spore przesycenie pracowników w tej branży. Jeśli już ktoś studiuje logistykę KONIECZNIE powinien zrobić jakąś specjalizację w tej branży.

#18 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 21:16

To podczas studiowania logistyki wybiera się w trakcie trwania specjalizację?Czy to trzeba zrobić na własną rękę?

#19 Guest_Aneta G

Guest_Aneta G
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 16:24

A może rozważysz możliwośc studiowania za granicą? Na przykład w Danii są bardzo dobre uczelnie oferujące studia na kierunku Logistyka albo Value Chain Managment. Nie płaci się czesnego, a w utrzymaniu może pomóc dodatkowa praca, a od tego roku nawet stypendium dla pracujących.

#20 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 11:43

Mnie się wydaje, że to dobry pomysł. Ciekawa praca i duzo możliwości

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych