Kategorie
Skocz do zawartości

czy warto studiować logistykę?

Gość maturzysta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maturzysta
mam pytanko do pracujących w logistyce, robię właśnie maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów, chcę iść m.in. na logistykę, powiedzcie proszę czy warto, jak się pracuje w logistyce, czy praca jest fajna, ile można zarobić???

• Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale jedno jest pewne logistyka ma przyszłość, zwłaszcza jak Chińczyki zaczną u nas inwestować, o czym się ostatnio mówi w mediach, wtedy bedziemy wysyłać to chińskie badziewie na calą Europę..........jaaa

• 2 tygodnie później...
Gość polecam
jaaa ma rację, logistyka ma przyszłość, z pewnością na naszym rynku jest zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny; a poza tym pracując w logistyce nie można się nudzić, jest to praca dość dynamiczna i ciekawa - przynajmniej ja tak mam Dołączona grafika

Ja osobiście uczułam się angielskiego... Ale powiem Ci, że z perspektywy czasu, wiem, że nie istotne jest to jakiego języka się będziesz uczyć, albo który kontynuować. Ważne jest to, czy uczelnia jest w stanie zagwarantować Ci naukę specjalistycznego języka, bo to najbardziej Ci się przyda. Moja niestety nie stanęła na wysokości zadania...

• 7 miesięcy temu...
A ja właśnie kończę Logistyke na Uniwerku i mimo, że wiem o tym jak bardzo przyszłościowym kierunkiem jest logistyka i to, że bardzo chciałbym pracować w tej branży nie mogę znaleźć żadnej pracy.. Może chwilowy kryzys, a może nasycesnie rynku wysokiej (imo. niskiej) klasy pracownikami.

• 2 miesiące temu...

wydaje mi się, ze warto, bo akurat logistyka transport to branże wciąż rozwijające się, już teraz sa w niezłej kondycji, a prawdopodobnie będzie jeszcze lepiej, bo zapotrzebowanie rośnie, coraz więcej sklepów powstaje i spedycja na pewno będzie im niezbędna, z pewnością jest to przyszłościowy kierunek

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Logistyka to kierunek, który ma przyszłość, biorąc pod uwagę to jak szybko rozwija się transport. Polski rynek daje pole do popisu zwłaszcza dużym koncernom spedycyjnym, jak np. UPS. Ktoś mobliny i otwarty na innowacyjne rozwiązania na pewno się odnajdzie :(

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość powstaniec

Jestem po technikum logistycznym,z tytułem Technika logistyka, przez rok szukałem pracy w tym zawodzie, ale bez skutku,oferty pracy co prawda były, ale na każde wolne miejsce było po 5-10 chętnych i przyjmowali tylko tych z doświadczeniem. Owszem logistyka jest przyszłościowa,ale już jest spore przesycenie pracowników w tej branży. Jeśli już ktoś studiuje logistykę KONIECZNIE powinien zrobić jakąś specjalizację w tej branży.

• 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

A może rozważysz możliwośc studiowania za granicą? Na przykład w Danii są bardzo dobre uczelnie oferujące studia na kierunku Logistyka albo Value Chain Managment. Nie płaci się czesnego, a w utrzymaniu może pomóc dodatkowa praca, a od tego roku nawet stypendium dla pracujących.

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy w branży TSL, która obecnie zatrudnia ponad dziesięć tysięcy osób w blisko 300 oddziałach na całym świecie, poszukuję osoby na stanowisko:

Asystent ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Mszczonów

Zakres obowiązków:

• [*]
samodzielne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów [*]przedstawianie i negocjowanie oferty z klientami [*]kontrolowanie wykonania zlecenia przez spedytorów [*]sprzedaż usług transportu morskiego i lotniczego oraz drogowego

Wymagania:

• [*]
wykształcenie wyższe [*]min półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL [*]bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mój Klient oferuje:

• [*]
stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie [*]umowę o pracę [*]atrakcyjne warunki wynagrodzenia [*]opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, fundusz sportowy [*] możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
natalia.skornicka@lobohr.pl

W tytule e-maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w wiadomości klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję pracy Lobo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm."

• 3 tygodnie później...

każdy kierunek jest fajny jak ma się pracę lub pomysł na siebie.

jakiś czas temu wszyscy szli na finanse i rachunkowość, teraz absolwentom bez doświadczenia ciężko się dostać na bezpłatny staż.

i tak samo będzie z informatyką za jakiś czas, pielęgniarstwem i wszystkimi "modnymi" obecnie kierunkami

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...