Skocz do zawartości

Dobry adwokat

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Maszka

Guest_Maszka
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 19:45

no tak, też o niej dobrze słyszałam także myślę ze warto zainwestować w dobrego adwokata! Pani Grześkowiak się do tego zdecydowanie nadaje!

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:26

witajcie. jeśli szukacie porządnego i doświadczonego prawnika to polecam piotrbanczyk.pl

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:34

ja mogę polecić świetnego adwokata z kancelarii piotrbanczyk.pl, mega profesjonalizm

#24 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 11:25

Z uwagi na zamknięcie platformy blogów na Onecie zmienił się również link, pod którym znajduje się mój blog nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa (uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl)

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#25 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 07:41

Chciałabym się dowiedzieć jak pomóc cudzoziemcowi w otrzymaniu karty stałego pobytu w Polsce. Czy jest możliwość szybkiego uruchomienia takich formalności, ile dni trzeba na nią czekać? Przeglądam właśnie poradnik botaak.pl/zakochalas-sie-w-obcokrajowcu-jak-pomoc-cudzoziemcowi-w-otrzymaniu-karty-stalego-pobytu-w-polsce/  czy coś jeszcze powinnam wiedzieć? Co może zadecydować o nieprzyznaniu karty, czy trudno jest spełnić urzędowe wymagania? Znacie kogoś, kto był w takiej sytuacji?

#26 wiciaszcz

wiciaszcz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 05:37

Zapraszam na stronę https://szczecinadwokat.pl Ta kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, alimentach, spadkach itd. 

#27 Paulina886

Paulina886

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2018 - 10:04

Mogę polecić sprawdzoną Kancelarie Adwokacką https://www.adwokat-antkowiak.pl/. Bardzo profesjonalnie poprowadzona moja sprawa.

Dotyczyła spraw spadkowych w rodzinie, podjeli się również sprawy przeciwko ZUSowi, czego nie chciało się podjąć parę innych kancelarii.

#28 Kazoo

Kazoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 luty 2019 - 17:56

Eh, trafiliście na jakiegoś typowego naciągacza... A potem przez to jest ogólna opinia o prawnikach taka, a nie inna. Jak ja korzystałem z porady prawnej w Ubi Ius Kancelaria Prawna Lublin to zupełnie inne podejście. Rozmowa trwała dość długo, a pani Adwokat naprawdę była zainteresowana sprawą i chciała nam pomóc. Nie tylko odpowiadała na nasze pytania, ale dopytywała nas żeby udzielić lepszej odpowiedzi.

#29 Guest_king_bruce_lee_karate_mist

Guest_king_bruce_lee_karate_mist
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 00:18

Jestem właśnie po rozwodzie. Wszystko wskazywało, że będzie rzeźnia, żona miała do mnie pretensje o tysiąc spraw i bałem się, że to może zaważyć na wyroku. Na szczęście postawiłem na właściwego pełnomocnika. Reprezentował mnie pan mecenas Cyrański z Łodzi. Od początku wszystko mi objaśnił, a potem przystąpił do działania. Bardzo mocno sfokusował się na sprawie, był aktywny na sali rozpraw. Dzięki nieustępliwości mecenasa na jaw wyszły wszystkie numery mojej żony z kolegami z pracy i zamiłowanie do różnych białych proszków i pyłków. Rozwód wygrałem z orzeczeniem o wyłącznej winie żony, więc nigdy nie będę musiał płacić jej alimentów, choć zdaje się, że bardzo na to liczyła. Mecenas Cyrański to prawdziwy specjalista od rozwodów. Warto do niego iść z każdą taką sprawą.

#30 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:45

Solidna chorzowska kancelaria adwokacka z kolei to kancelaria pani adwokat Magdaleny Musiał magdalenamusial.pl/ Nie raz korzystałem z ich usług i jestem jak najlepszego o nich zdania. Po prostu pełna rzetelność, profesjonalizm i skuteczność działania a przy tym zaangażowanie w sprawy klienta.

#31 Guest_bozhenqa

Guest_bozhenqa
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:47

Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na temat mecenasa Cyrańskiego na tym forum. Pan mecenas prowadził moją sprawę o rozwód. Miał dla mnie zawsze dużo czasu i bardzo się angażował. Na rozprawie był aktywny, wycisnął ze świadków całą prawdę. Sprawa została wygrana co do winy męża, a ja do dziś mam z tego niezłe alimenty. Jak rozwód w Łodzi, to tylko u mecenasa Cyrańskiego.

#32 Guest_remmono

Guest_remmono
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:19

Też pamiętam, że nim znalazłem jakiegoś dobrego adwokata to musiałem sporo nerwów stracić..Skończyło się na tym, że poszedłem do znajomego który miał już za sobą kilka spraw. Dał mi namiar na kancelarię Anny Legieć. Już na starcie - bardzo pozytywne wrażenie. Spotkaliśmy się, opowiedziałem wszystko co i jak i od razu było działanie. Rzetelnie i profesjonalnie..Tak powinno być za każdym razem 

#33 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 14:43

Sprawdź ewentualnie tu: kancelaria prawna Wrocław

#34 malgorzatagp

malgorzatagp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2020 - 15:33

W swojej sprawie rodzinnej korzystałam z pomocy Kancelarii Adwokackiej Koschel - Sturzbecher. https://adwokaci-ks.pl/ Pełne zaangażowanie, wzorowe podejście do klienta a przede wszystkim profesjonalizm. Godni polecenia.

#35 Guest_LindaP

Guest_LindaP
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 12:45

Ze swej strony polecam Adwokat Magdalenę Chróścielewską

#36 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 20 luty 2020 - 10:52

Hmm ja w podobnej sprawie, bo też niestety w sprawie rodzinnej, a konkretnie problem z podziałem spadku , bo naszym dziadku skorzystałem z usług kancelarii http://suwka.pl/ . Bardzo nieprzyjemna sytuacja, niektórzy nie zgadzali się z zapisami w spadku i trzeba było ten problem jakoś rozwiązać. Na szczęście wszystko  poszło po naszej myśli i powiem wam , że suwka prezentuje pełen profesjonalizm w swojej pracy. Swoją droga szkoda , że w obliczu czyjejś śmierci niektórzy myślą o tym jak tu by skorzystać i wykłócają się o spadek..

#37 Guest_genkai

Guest_genkai
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 13:56

Jak chcesz to zadzwoń do Pani Adwokat Chróścielewskiej 666609065. Ma bardzo profesjonalne, w 100% rzetelne podejście do swoich obowiązków oraz klientów. Prowadziła moją sprawę rozwodową, choć inni prawnicy (albo raczej pseudoprawnicy) jedynie rozkładali ręce, nie wiedząc, jak się do tej sprawy zabrać. A tutaj? Zupełnie inaczej. Pani Adwokat Magdalena podszedł do sprawy profesjonalnie i sprawę wygrałyśmy.

#38 Guest_Legia

Guest_Legia
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:01

W Gdańsku adwokat Cejrowski. Naprawdę duża wiedza w zakresie prawa cywilnego. Dobre podejście do klienta. Wszystko potrafi dobrze wyjaśnić klientowi. 

#39 Guest_reda

Guest_reda
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 13:01

W Gdańsku adwokat Cejrowski. Naprawdę duża wiedza w zakresie prawa cywilnego. Dobre podejście do klienta. Wszystko potrafi dobrze wyjaśnić klientowi. 

To prawda bardzo zaangażowany. Duże doświadczenie. Każdy chciałby trafić na takiego adwokata. 

#40 Guest_DamianK12

Guest_DamianK12
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 10:55

Polecam kancelarię adwokacką Kamil Wasilewski. Profesjonalne porady prawne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych