Skocz do zawartości

Dobry adwokat

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-megan30

Guest_-praw-megan30
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2007 - 15:01

Czy ktoś może mi doradzić dobrego adwokata w Warszawie zajmującego się prawem rodzinnym, alimentami itp?Może być na priva.Ten u którego byliśmy ostatnio skasował 150zł za poradę a cała wizyta trwała może ze dwie minuty. Nie powiedział nic konkretnego i był bardzo zniecierpliwiony naszymi pytaniami. Dlatego teraz chcemy trafić do kogoś naprawdę dobrego.

#2 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 10:48

Pawła Budrewicza Ci rekomenduję. Widziałem w akcji wielu prawników z Warszawy i większość z nich robi z sądu bazar, a to tylko ogranicza twoje szanse na korzystne rozstrzygnięcie sporu. W mojej rodzinie prowadził sprawę rozwodową. Byłem świadkiem i widziałem, jaki ten człowiek jest dokładny i sumienny. Potrafił wychwycić nawet najmniejsze nieścisłości w zeznaniach. Poza tym zachowuje nowoczesny, świeży wizerunek. Zero wstydu i duża przewaga psychologiczna według mnie.

#3 Guest_fdaae

Guest_fdaae
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:51

Fajnie poprowadził nasze sprawy majątkowe radca prawny Paweł Budrewicz. Zdecydowanie polecam. Duża kultura osobista i wyczucie tematu, a do tego przygotowanie merytoryczne. Na stronie prawnika jest dokładny kontakt – dobry-skuteczny-prawnik.pl.

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 październik 2015 - 13:33

Słyszeliście o http://chajdas.pl/? Myślę, że jest to dobra kancelaria adwokacka w Katowicach, więc jeśli szukacie radcy prawnego lub prawnika, to możecie sprawdzić ofertę kancelarii. 

#5 Magda339

Magda339

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 22 październik 2015 - 13:30

Bardzo pomocnych adwokatów można znaleźć w kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Żorach: www.adwokat-zory.pl

Specjalizują się także w prawie rodzinnym, warto sprawdzić.

#6 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 09:54

Mi bardzo pomogłą Pani Magdalena Grześkowiak. Bardzo miła i konkretna osoba. Zna się na swoim fachu. Dzięki niej moja sprawa rozwodowa była naprawdę szybka.

#7 Maxxx

Maxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 11:08

Co prawda z poznania, ale mec. Siwek jest specjalistą od spraw rodzinnych http://kancelariasiwek.com i wiem, że za konsulatacje nie bierze kasy, tylko za sprawę, jeśli się podejmie, a Ty zgodzisz się na warunki.

#8 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:26

Moim zdaniem jedną z najlepszych na warszawskim rynku jest Kancelaria prawna, której ofertę znajdziesz pod adresem kancelariAdwokacka.pl. Gwarantuje nie tylko miłą i profesjonalną obsługę ale wysoką skuteczność przede wszystkim w sprawach karnych.

#9 Guest_anmarie

Guest_anmarie
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 16:23

polecam sprawdzić panią Grześkowiak, można liczyć na konkretne działania z jej strony, a nie same porady i takie prawnicze rozmowy. Widać że się zna na tym co robi i bardzo sumiennie podeszła do mojej sprawy

#10 Zenonn

Zenonn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 maj 2016 - 20:22

Świetny adwokat to Patryk Riedel, super załatwił moją sprawę o rozwód, ma Kancelarie w mieście Katowice, Wodzisław Ślaski i Jastrzębie-Zdrój http://www.adwokat-riedel.pl/ Polecam! I nie bierze dużo zapłaciłem w 3 ratach. 

#11 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 14 maj 2016 - 08:58

Jeżeli poszukujesz dobrej Kancelarii Adwokackiej to tylko http://jp-adwokaci.pl/. Bardzo profesjonalnie poprowadzona moja sprawa. Dotyczyła spraw spadkowych w rodzinie! Zajmują się też wieloma innymi sprawami!

#12 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 22:02

faktycznie Grześkowiak daje radę, bnyłam u niej, pomogła mi bardzo i mogę ja z czystym sumieniem polecić!

#13 Guest_Cimma

Guest_Cimma
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 15:34

ano daje, wygrała mojej siostrze sprawę o alimenty. A jej były mąż to był psychiczny także sprawa nie należała do najlżejszych!

#14 majka4

majka4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 15:09

Zależy gdzie szukasz to coś polecę

#15 Specjalista ds.kadr i płac

Specjalista ds.kadr i płac

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 14:47

radca-prawny.radom.pl

#16 AlaK

AlaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:58

Moim zdaniem trzeba omijać wielkie kancelarie szerokim łukiem, bo tam nie traktują klientów indywidualnie. Dobry prawnik musi zapoznać się ze sprawą i być w ciągłym kontakcie z klientami, szukać alternatywnych rozwiązań. Nie wierzę, że liderzy tych molochów mają czas na wszystkich

#17 Kajkoo

Kajkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:55

Ja mam sprawdzonych prawników - adwokaci Jarosław to specjaliści. Potrzebowałem reprezentanta do sądu w sprawie karnej i prawnicy z Jarosławia pomogli mi w mojej sprawie. Fachowcy w swojej dziedzinie :)

#18 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 14:18

Witam,
z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog względnie do artykułów na Tymże Portalu.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#19 Serbis

Serbis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:39

W mojej sprawie bardzo skuteczny okazał się ten adwokat: www.kalicinski-kancelaria.com/ także mogę w 100 procentach polecić. Najlepiej zadzwonić i się umówić, albo naświetlić sprawę przez telefon , jak dla mnie warto w 100 procentach. 

#20 Guest_Wojka

Guest_Wojka
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 20:24

ja słyszałam że Pani Grześkowiak z Warszawy jest bardzo dobra w rozwodach i alimentach. Zreszta moją przyjaciółkę rozwodziła z mężem psycholem i na prawdę bardzo sprawnie i dobrze prowadziła sprawę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych