Skocz do zawartości

Dobrowolne zrzeczenie sie praw do dziecka - jak ?

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:20

Witam, nie mam ślubu jestem w ciąży chciałabym aby partner zrzekł się ojcostwa. Jaki dokument i jak musze mu przedstawić

Nie mu, ale sprawę załatwiacie w sądzie. Oczywiście partner zrzeknie się ojcostwa, jeśli sam będzie tego chciał ( zostanie przez sąd pozbawiony władzy rodzicielskiej), a nie dlatego, że Ty tego chcesz. Sprawę załatwiacie w sądzie dopiero po urodzeniu się dziecka.

#22 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 18:41

Bosze jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby zrzekać sie władzy rodzicielskiej.

Czasem tak jest lepiej.

Są sytuacje, kiedy bywa za późno, dobrze, że istnieją jeszcze ludzie świadomi swoich problemów i idących za nimi konsekwencji.

#23 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:14

Mam 8-letniego syna. Ojciec mieszka w Polsce, ja za granica. Jezeli ojciec zechce dobrowolnie zrzec sie praw rodzicielskich, co dalej? Jak wyglada proces? 

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 11:47

Mam 8-letniego syna. Ojciec mieszka w Polsce, ja za granica. Jezeli ojciec zechce dobrowolnie zrzec sie praw rodzicielskich, co dalej? Jak wyglada proces?

Ojciec ma prawa do dziecka? To raczej słaba nadzieja, żeby mógł zrzec się ich. Sąd będzie kierował się dobrem dziecka i sprawa sądowa raczej nie do wygrania. Ale możesz próbować.

#25 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 09:32

Witam Mam takie pytanie moja była dziewczyna chce żebym zrzekł się praw do dziewczynek mógłbym się zgodzić na to ale bez płacenia alimentów Ona twierdzi że przed sądem zrzeknie się alimentów Czy jest takie coś możliwe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych