Skocz do zawartości

GDZIE ZŁOŻYĆ SKARGĘ NA DZIAŁANIE KURATORKI

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-filozow

Guest_-praw-filozow
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 14:30

Jestem w trakcie rozwodu Sąd przyznał widzenie mężowi co drugi weekend jednak syn panicznie się go boi kuratorki mogą odstąpić od wydania dziecka w przypadku zagrożenia dla niego jednak argumenty typu: syn korzysta z pomocy psychologa po traumatycznych sytuacjach jakie zapewnił mu ojciec czy syn się zmoczył przy pani kurator na wieść o pobycie u ojca; takie argumenty nie są ważne na dodatek pani kurator manipulowała dzieckiem obiecując mu coś czego nie ma i na pewno nie dostanie ponad to zastraszała dziecko że porwie je z przedszkola GDZIE MOGĘ ZŁOŻYĆ SKARGĘ NA DZIAŁANIE KURATORKI

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 12:56

pewno możesz to zrobić w sadzie pod którym dana Pani kurator pracuje !

#3 Guest_-praw-filozow

Guest_-praw-filozow
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 13:26

ale czy ona nie podlega pod prokuraturę?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 16:23

każdy pracownik sadu pod coś podlega! zadzwon do sekretariatu sadu pod który nalezy pani kurator i zapytaj gdzie składać skargi! muszą ci odp!

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 16:23

każdy pracownik sadu pod coś podlega! zadzwon do sekretariatu sadu pod który nalezy pani kurator i zapytaj gdzie składać skargi! muszą ci odp!

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 14:22

ja mam to samo z kuratorką. dostaje ataku hormonalnego i nachodzi mnie i awantury użądza i nachodzi moją mame i wszystkich kłuci między sobą. A jak jej zwruce uwage że takie podejscie jest nieodpowiednie to wpada w furie i zastrasza i wygraża i to samo w sądzie i jakoś wszyscy słyszą te awantury i nikt nie reaguje na to. W aplikacj kuratorskiej pisze że biorą na stanowiska osoby z nieskazitelnym charakterem, a ja raczej widze totalną patologie, awanturnictwo i cwaniacto ( "bo sąd mnie chroni to wszystko moge i uwarzaj bo jescze wiecej dostaniesz "). W ogule to widac ze ma jakiś indywidualny problem z osobowością i kojarzeniem faktów. Moze praca okazala sie za trudna albo nie wiem ale to nie powód żeby wszedzie szukać awantury i zastraszac. Myślą ze wszystko im wolno jak kowboje na dzikim zachodzie. Pozatym proponuje pisac na forum miasta i dane tych kuratorów przecierz to osoby publiczne i za pieniądze podatników pracują i w notatce osoby oddanej pod dozur pisze ze czynnosci maja byc wykonywane z poszanowaniem godnosci drugiej osoby. to dla mnie jakieś totalne nieporozumienie. Jakby na zasadzie ucznia co ma jedynki w szkole nauczyciele go podtopili w kiblu to raczej by sie jeszcze bardziej załamał i miał gorsze wyniki a nie poprawił. A widze że ta kurator wlasnie podtapia na kazdym kroku jakby chciala resztki tego co człowiek ma jeszce zabrać. Jak coś sie udaje to wszystko na negatywy poobraca albo zmieni temat na inny negatyw i tak w kułko. Totalny regres i ogłupianie i niszczenie człowieka psychiczne. Moim zdaniem dozorowani wymagają troche przynajmniej pomocy wspułpracy i jakiegos prowadzenia a nie ciągłego szykanowania bezwzgledu czy dany temat jest negatywny czy pozytwny. W zasadzie to przyznam ze ludzi dobrze identyfikuje i wiekszej patologi i zawiści jak ta kurator w człowieku to chyba nie widziałem. mowa o pani Agnieszce Błażejowskiej z Jasła

#7 Guest_MAJKA

Guest_MAJKA
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 13:38

to chyba nie tylko wy macie problem .pani kurator mojego meza zamiast zajmowac sie mezem alkoholikiem to zajmuje sie dziecmi jak sie ucza w szkole.N ATOMIAST ALKOHOLIK JEJ NIE INTERESUJE.Czasami mysle ze to ja z dziecmi mam kuratora a nie maz 

#8 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 01:13

Witam.Mam problem i nie jestem pewna czy kurator nie przekroczyl swoich uprawnien.

Otóż od kilku lat moj mąż ma decyzja sądu nadzór kuratora. W listopadzie tego roku zmieniono mu kuratora na kuratora spolecznego. Pani ta pod moja i rownież meza przyszla odwiedzic meza po wczesniejszym umowieniu sie z nim.

W domu byl 16-sto letni syn. Pani kurator rozmawiala z nim bez obecnosci osoby doroslej.

Zaznaczam iz nie jest to kurator sprawujacy nadzór nad synem,a jedynie jej podopiecznym jest moj mąż. 

Czy mam prawo zlożyc skarge na przekroczenie uprawnien przez kuratora spolecznego?

#9 Guest_basmag

Guest_basmag
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 08:43

to chyba nie tylko wy macie problem .pani kurator mojego meza zamiast zajmowac sie mezem alkoholikiem to zajmuje sie dziecmi jak sie ucza w szkole.N ATOMIAST ALKOHOLIK JEJ NIE INTERESUJE.Czasami mysle ze to ja z dziecmi mam kuratora a nie maz 

Witam wiem jak to jest bo sama mam taki problem ojciec dziecka kłamie pomawia neka zastrasza w obecnoci kuratora ,uzywał przemocy nie tylko po pijanemu złozyłam skarge na kuratora  i ojca dziecka ktora zagineła  i zaczoł sie jeszcze wiekszy dramat tocza sie sprawy i kanca nie widac mimo ze mam dowody i pomoc roznych instytucji nawet zecznika praw dziecka karator nie mowi wrecz zataja zmienia temat ,a on dostaje przyzwolenie na jeszcze wieksze nekanie nas i zastraszanie miałam załozona sprawe karna i nie została przesłana do prokuratora ,mimo ze mam pisma od sadu ze po uprawomocnieniu sie wyroku zostanie skierowana do prokuratora ,wiec nie wiem gdzie złozyc skarge zeby w kącu te wszystkie sprawy sie wyjasniły .

#10 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 23:04

Kuratorka klamie w sadzie mam dowody nagrania wideo i dyktafon zabrala mi coreczke gdzie sie z tym udac

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 11:33

Kuratorka klamie w sadzie mam dowody nagrania wideo i dyktafon zabrala mi coreczke gdzie sie z tym udac

Do sądu, tego samego, w którym kuratorka kłamała.

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 21:39

Witam

Miałem niedawno identyczny problem z kuratorką w Nowej Soli pani Emilia suka kłamała w żywe oczy w sprawozdaniach pisała całkowicie coś innego niż miało miejsce w rzeczywistości nie załączała mojej korespondencji do sprawozdań z dozoru ale do czasu ;-). Złożyłem na nią skarg do sądu w którym pracowała ale tam była kryta i to ja dostałem po d*pie. Więc ponownie złożyłem skargę do wyższej instancji do Prezesa krajowego stowarzyszenia kuratorów zawodowych ale pani prezes nie widziała nic dziwnego w jej matactwach. Więc poświęciłem trochę czasu pozbierałem wszystkie jej machlojki i zaniedbania i napisałem do sądu okręgowego o zmianę kuratora i miejsca wykonywania dozoru. Za to ona napisała wniosek o odwieszenie wyroku w związku z tym zapoznałem się z aktami  dołączyłem odpowiedź na jej wniosek z uzupełnieniem i zaprzeczaniem tego co mi zarzucała. Odbyła się rozprawa  w przedmiocie odwieszenia wyroku ale o dziwo sprawę prowadziła jakaś normalna sędzina która wszystko przeanalizowała dzięki temu wyszedłem zwycięsko z opresji a kuratorce się dostało.

#13 Guest_kto ma wiedzieć ten wie

Guest_kto ma wiedzieć ten wie
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 23:20

Zapomniałem wcześniej dodać większość kuratorów w Nowej Soli, a zwłaszcza starszej daty to snoby wyrwane z patologi bez wykształcenia i zaplecza praktycznego. Będący na stanowiskach po starych komunistycznych układach. Większość z nich nie posiada podstawowej wiedzy do wykonywania tego zawodu. Nie posiadając własnej rodziny, a próbują pouczać ludzi jak mają wychowywać swoje dzieci. Jednym słowem wpier....lają się w buciorach w czyjeś życie nie mając pojęcia z jakimi problemami się ludzie borykają. Uważam, że takie zakłamane chamstwo samo powinno być postawione przed sądem.

Pozdrawiam i walczcie z patologią, ale nie liczcie

na sprawiedliwość w polskich sądach.

#14 Guest_basmag

Guest_basmag
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 11:31

Witam unas tez kuratorka pomaga ojcu zabrac dziecko to jest nie dopojecia co sie dzieje człowiek ktory od samego poczadku kłamie neka zastrasza ,i nikt nie chce pomoc mamy skargi zazalenie nagrania i dziecko czyma ogromny dystan do ojca a nawet głosno mowi ze sie boji ojca ,prosze jezeli macie takie sprawy jak ja pomagajcie piszac tutaj moze wspólnie jakos da sie rozwiazac problem tak zawzietych ,sprytnych nie pomagajacym ludzia tylko ich gnebiac niszcza zycie spokojnej rodziny a daja i pomagaja wrecz przestepca bo ktos co sie zneca nad słabszymi to jak inaczej mozna nazwac takiego człowieka chodzi bezkarnie i sie smieje .

#15 Guest_gośc

Guest_gośc
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 11:51

ale czy ona nie podlega pod prokuraturę?

Witam w moim przypadku podlega ale jak prokuratr pisze ze ojciec sie nie przyznaje on nie ma nikogo ani zadnych dowodow tylko na kuratora sie powołuje a ja mam  nawet nagrania ,nikt nie chce pomoc tylko same utrudnienia czeba składac zazalenie od decyzji i czekac co dalej

#16 Tedex

Tedex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2016 - 17:54

Swojego czasu moja Pani kurator została mi przydzielona przez sąd,gdyż po rozwodzie mój syn chciał mieszkać ze mną.Nie będę się rozpisywać,ale podczas wizyt zaczęła ze mną sypiać obiecując niestworzone dalsze wspólne życie.Potem się z tego wycofała,gdyż żyła w bigamii ze swoim mężem i bankiem,w którym zaciągnęła kredyt na budowę domu we frankach ze spłatą dożywotnią.Zaufałem jej i pokochałem,a pamięć o niej nie daje mi zasnąć do dnia dzisiejszego.Czuję się oszukany,a przecież miała pomóc.Nie chcę jej krzywdzić,tak jak ona zrobiła to ze mną,ale tak tego nie mogę zostawić. Poradzcie coś proszę.

#17 Tedex

Tedex

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 maj 2016 - 17:55

Swojego czasu moja Pani kurator została mi przydzielona przez sąd,gdyż po rozwodzie mój syn chciał mieszkać ze mną.Nie będę się rozpisywać,ale podczas wizyt zaczęła ze mną sypiać obiecując niestworzone dalsze wspólne życie.Potem się z tego wycofała,gdyż żyła w bigamii ze swoim mężem i bankiem,w którym zaciągnęła kredyt na budowę domu we frankach ze spłatą dożywotnią.Zaufałem jej i pokochałem,a pamięć o niej nie daje mi zasnąć do dnia dzisiejszego.Czuję się oszukany,a przecież miała pomóc.Nie chcę jej krzywdzić,tak jak ona zrobiła to ze mną,ale tak tego nie mogę zostawić. Poradzcie coś proszę.

#18 Guest_ktostam

Guest_ktostam
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 15:22

Witam

Miałem niedawno identyczny problem z kuratorką w Nowej Soli pani Emilia suka kłamała w żywe oczy w sprawozdaniach pisała całkowicie coś innego niż miało miejsce w rzeczywistości nie załączała mojej korespondencji do sprawozdań z dozoru ale do czasu ;-). Złożyłem na nią skarg do sądu w którym pracowała ale tam była kryta i to ja dostałem po d*pie. Więc ponownie złożyłem skargę do wyższej instancji do Prezesa krajowego stowarzyszenia kuratorów zawodowych ale pani prezes nie widziała nic dziwnego w jej matactwach. Więc poświęciłem trochę czasu pozbierałem wszystkie jej machlojki i zaniedbania i napisałem do sądu okręgowego o zmianę kuratora i miejsca wykonywania dozoru. Za to ona napisała wniosek o odwieszenie wyroku w związku z tym zapoznałem się z aktami  dołączyłem odpowiedź na jej wniosek z uzupełnieniem i zaprzeczaniem tego co mi zarzucała. Odbyła się rozprawa  w przedmiocie odwieszenia wyroku ale o dziwo sprawę prowadziła jakaś normalna sędzina która wszystko przeanalizowała dzięki temu wyszedłem zwycięsko z opresji a kuratorce się dostało.

#19 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 15:51

tak a moja kuratorka zamiast mi pomagać znaleść szkołę to przychodzi do domu i mówi że nie pasuje jej kolor mieszkania i mamy przemalować ale to wszystko to nic znalazła mi szkołę Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i wysłali mnie do poznania a miałem chodzić do szkoły w moim mieście Gdańsku 

#20 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 17:41

Tedex Ty jestes powazny gosc czy szczeniak? Bo Twoja historia to Trudne Sprawy z Polsatu. Dlatego nigdy nie bedziesz szczesliwy i nikomu szczescia nie dasz. Zmien myslenie bo zostaniesz sam jak palec.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych