Skocz do zawartości

msaże erotyczne

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 19:06

Witam, mam pytanie. Planuję otwarcie salonu masażu tantrycznego. Masażystki wykonujące te masaże masują dłońmi całe ciało, również miejsca intymne. Czy to jest legalne ?

#2 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 19:33

Kodeks karny
Art. 199. § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Masaż miejsc intymnych, o ile miałby charakter seksualny, a raczej trudno sobie wyobrazić, aby miał inny charakter, byłby inną czynnością seksualną wykonywaną przez masażystkę/masażystę. Pytanie zatem, czy zlecenie masażyście/masażystce wykonania takiego masażu przez pracodawcę byłoby już nadużyciem stosunku zależności.

#3 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 15:28

Dziękuje za odpowiedź. Ale jeszcze jedno pytanie. Jeżeli masażystka w umowie o pracę będzie miła dokładnie opisany charakter pracy, rodzaje masaży i poprzez podpisanie umowy zgodzi się to czy sytuacja wygląda nadal tak samo ?

#4 Guest_-praw-ja_jagienka

Guest_-praw-ja_jagienka
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 21:11

Jeśli masażystka zgodzi się, a klient też będzie chętny, to już nie będzie salon, to będzie...nie chcę dosadnie wyrażać się.

#5 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 14:27

Oczekiwałem profesjonalnej odpowiedzianie wyrażenia poglądów na ten temat.

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 384 postów

Napisano 20 maj 2017 - 15:42

Myśle, że to całkiem fajny pomysl. Tutaj http://redtube.net.pl/takie rożne filmiki z tematyką masażu oglądałam i mi się podobało. 

#7 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:20

Tutaj http://adultarea.pl jest tyle ogłoszeń i jakoś to wszystko funkcjonuje. Mi się wydaje, że to kwestia tego na co takie osoby się godzą i za co biorą pieniądze. Moim jednak zdaniem więcej osób korzysta z takich ogłoszeń niż z salonów masażu.

#8 ewa_99

ewa_99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2021 - 20:09

Jeśli chodzi o taki masaż to lepiej oddać się w ręce profesjonalistki np. tutaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych