Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kredyt na zakup mieszkania - jaki bank?

kredyt mieszkanie bank

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 07:23

Mam pytanie. Deweloperzy z całej polski czy tylko np. z Warszawy?

#22 Guest_szmaragd

Guest_szmaragd
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 10:36

To prawda , samemu trudno odnaleźć się w gąszczu kredytów . Dlatego my skorzystaliśmy z porad doradcy finansowego z Open Finance . Przy pomocy siły fachowej nie było problemy z wyborem odpowiedniego kredytu.

#23 Guest_Anastazia

Guest_Anastazia
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 08:22

Według mnie Open finance to dobra firma z dobrymi notowaniami . Dba o ciągłe szkolenia pracowników . Z ich usług nie tylko ja korzystam ale cała moja rodzinna . I to nie tylko w kwestii kredytu ale lokat i inwestycji również .

#24 Guest_sos

Guest_sos
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 06:56

Ile kosztują usługi doradcze w Open Finance?

#25 Guest_Mietek

Guest_Mietek
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 15:21

Mieszkanie na kredyt kupuje się na całe życie . Dlatego moim zdaniem, trzeba szukać odpowiedniego niemalże na miarę skrojonego kredytu. Na własną rękę raczej jest to nie możliwe , dlatego jak my mieliśmy taki problem to skorzystaliśmy z pomocy doradcy z open finance . Po przestudiowaniu kilku propozycji z rożnych banków , wybór okazał się prosty.

#26 Guest_InternetMoney

Guest_InternetMoney
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:57

Ile kosztują usługi doradcze w Open Finance?

Za doradztwo w Open Finance nic nie płacisz. Oni sami rozliczają się z bankami.

#27 Guest_Piotr Szymański

Guest_Piotr Szymański
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 23:04

Za doradztwo w Open Finance nic nie płacisz. Oni sami rozliczają się z bankami.

Potwierdzam - doradztwo w Open Finance jest całkowicie bezpłatne. Co więcej, Klient nie wiąże się z nami żadną umową.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

Online Ekspert Open Finance

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 21:24

no właśnie doradztwo w firmach typu Open Finance czy innych na rynku jest dla Klienta bezpłatne, ale ktoś im za to płaci --- kto bank, którego oferta zostanie wybrana. w mojej ocenie jeśli ktoś chce może skorzystać z takiej pomocy, lecz nie daje to gwarancji wyboru najlepszej oferty z punktu widzenia Klienta. poza tym korzsytając z pomocy firmy musimy sie liczyć z tym, że nie negocjujemy sami tylko za pośednictwem firmy. JA z moją żoną przeanalizowałem kilka ofert banków i sami wynegocjowaliśmy ofertę, która była dla nas atrakcyjna, lecz trzeba też wiedzieć, że aktualnie niektóre banki mają dziś w ofercie po 2,3 warianty kredytów, w których np. obniżenie marży zależy od dokupienia dodatkowych produktów i nawet pośrednik w takiej sytuacji nic więcej nie ugra, a Klient z ulicy może potargować sie choćby o wysokość prowizji za udzielnie kredytu 

#29 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 766 postów

Napisano 17 wrzesień 2014 - 06:04

Kredytem hipotecznym wiążemy się na lata - należy więc wykorzystać wszystkie możliwe opcje aby znaleźć tą najkorzystniejszą opcję. Tutaj nawet niewielkie różnice w oprocentowaniu oznaczają tysiące zł w perspektywie lat. Chyba nikt z nas nie chce ich dodatkowo płacić. Ja tam nie wnikam kto ile komu - chce po prostu najtańszy produkt. Pytanie o koszta kredytu hipotecznego możemy zadać na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f125/

Tam zawsze ktoś odpowiada.

#30 dunno

dunno

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 październik 2014 - 13:38

Przy wyborze kredytu hipotecznego moim zdaniem najważniejsze są sumaryczne koszty kredytu. W dużej mierze odpowiedź na pytanie o koszty daje wysokość oprocentowania rzeczywistego. Do  oceny atrakcyjności kredytu warto więc wykorzystać kalkulator kredytowy, zdolny do obliczenia poszczególnych miesięcznych rat oraz sumy wszystkich kosztów.

Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Sprawdź najtańsze oferty kredytów hipotecznych Kred.pl. Oblicz raty kredytowe za pomocą kalkulatora kredytu hipotecznego kred.pl  FB

#31 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 14 październik 2014 - 05:40

Tez tak uważam - i z tego co mi wiadomo, banki mają obowiązek przedstawienia stopy realnego oprocentowania - czyli wszystkich kosztów związanych zaciągnięciem kredytu: ubezpieczenie, prowizje itd

A gdzie obecnie opłaca się zaciągnąć kredyt hipoteczny? Wiele banków posiada ciekawą ofertę, szczególnie po ostatnich obniżkach stóp procentowych przez RPP. Aktualne koszta można sprawdzić na http://marketmoney.p...y-mieszkaniowe/

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#32 joker

joker

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 październik 2014 - 10:57

A jak wyglada opcja wykupu ubezpieczenia na kredyt mieszkaniowy: http://pkoubezpiecze...nia-do-kredytow kiedy nalezy to zrobić i najlepiej u jakiego ubezpieczyciela? Możecie coś doradzić kiedy takie ubezpieczenie sie wykupuje?Na początku, podczas podpisywania umowy czy w dowolnym momencie?

#33 Rzecznik Idea Expert

Rzecznik Idea Expert

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2014 - 12:49

"Deweloperzy z całej polski czy tylko np. z Warszawy?"

Listę wszystkich deweloperów biorących udział w akcji znajdzie Pan na stronie https://ideaexpert.p..._regulaminu.pdf

Pozdrawiam,
Rzecznik Idea Expert

#34 Guest_Mirosław Bandek

Guest_Mirosław Bandek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 18:22

wbrew temu co to niektórzy piszą, są firmy, które przedstawiają najlepsza ofertę w danej chwili dla klienta, ja skorzystałem z www.kredyt.pl i jestem zadowolony

#35 bary

bary

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 16:11

Tez tak uważam - i z tego co mi wiadomo, banki mają obowiązek przedstawienia stopy realnego oprocentowania - czyli wszystkich kosztów związanych zaciągnięciem kredytu: ubezpieczenie, prowizje itd

Niestety, nie wszystkie koszty uwzględniane są w w wysokości oprocentowania rzeczywistego kredytów. Np niektóre ubezpieczenia czy wycena nieruchomości..

Poszukujesz kredytu hipotecznego? Odwiedź stronę kredytowykalkulator.com/kalkulator/kredyt-hipoteczny-kalkulator/

#36 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 09:26

Szukajcie mieszkania pod miastem, wtedy idzie zaoszczędzić nawet ponad 200 tysięcy, a jednak te mniejsze miasteczka to mniejsze koszty życia, ładniejsze otoczenie, brak starych bloków, tłoku. I np. alternatywa dla Warszawy - http://www.akacjowaa...inwestycji.html Mieszkanie w stolicy nie jest tutaj żadnym obowiązkiem.

#37 Guest_krystian

Guest_krystian
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 22:57

No wlasnie, oferta musi być dostosowana pod klienta. To chyba najważniejsze. Ja ostatnio wyczaiłem offerunt, skusiłem się tym, ze maja napisane, ze oferty przygotowuja doradcy z mojej okolicy. Generalnie po wypelnieniu formularza i podesłanych ofertach wyglada to niezle. W przyszłym tygodniu mam spotaknie z doradca to cos wiecej będę mógł napisać. 

#38 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 12:57

Nie nastawiaj się na konkretny bank. Wniosek puszczasz przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe i wtedy robią ci porównanie większej ilości ofert. Na tej podstawie wybierają taką, która jest faktycznie zdecydowanie najtańsza. Tyle.

#39 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 08:25

Rzetelni i uczciwi są doradcy finansowo – ubezpieczeniowy z Global Kancelarii ( globalkancelaria.pl). To już drugi rok odkąd korzystam z ich obsługi i ciągle jestem zadowolony z efektów. Pieniądze pracują, stopa zwrotu atrakcyjna, małe ryzyko.

#40 AndreIryno

AndreIryno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPobiedziska

Napisano 07 czerwiec 2015 - 19:35

dobry doradca to połowa sukcesu, poszukaj wśród znajomych, nie ma jak dobre nastawienie kogoś kto cię zna

co to jest NLP?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt, mieszkanie, bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych