Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kredyt na zakup mieszkania - jaki bank?

kredyt mieszkanie bank

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marzenka83

Guest_Marzenka83
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 21:36

Z mężem planujemy wziąć kredyt na mieszkanie i zastanawiamy się, który będzie najlepszy? Tyle jest tych banków, ze trudno samemu coś wybrać. Doradzi ktoś, gdzie warto się udac?

#2 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 22:10

Polecam udać się do doradcy finansowego w Open Finance. Mają szeroki wachlarz ofert, a doradca pomoże wybrać najlepszą smile.png Ja tam wybierałam spośród kilku wybranych przez doradcę.

#3 Guest_kamyq

Guest_kamyq
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 14:41

ciężko ci w ciemno coś polecić, ja brałam hipoteczny w pko bp i na razie jestem zadowolona, ale to wszystko zależy od Waszych oczekiwań i możliwości… Jak ktoś już wyżej wspomniał najlepiej przejść się do oddziału (a najlpiej kilku) albo do doradcy. Tylko takiego który ma w ofercie wsystkie banki, czasem agencja nieruchomości podpowiada sprawdzonego człowieka. ja tak do pko trafiłam, dostaliśmy najkorzystniejszą ofertę, właśnie doradca pomagał. A ile macie lat? Może się na mieszkanie dla młodych lapiecie?

#4 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 19:13

Polecam udać się do doradcy finansowego w Open Finance. Mają szeroki wachlarz ofert, a doradca pomoże wybrać najlepszą smile.png Ja tam wybierałam spośród kilku wybranych przez doradcę.

Witam, właśnie jestem zainteresowana kredytem w OP czy może mi Pani powiedzieć czy była Pani w oddziale w Warszawie? jak tak to proszę o polecenie doradcy smile.png chętnie się z nim skontaktuję . 

#5 Guest_Marcelo

Guest_Marcelo
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:10

Zgadza się. Sam mam bardzo dobre opinie odnośnie usług Open Finance i doradztwa przy kredycie na zakup mieszkania dla córki. Doradca przygotował nam kilka ofert i wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą. Osobiście jestem zdania, że lepiej przy tak dużych inwestycjach doradzić się specjalisty niż samemu brodzić w gąszczu ofert różnych banków i wybrać drogi kredyt, gdy np. w innym banku można było dużo zaoszczedzić.

#6 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 22:11

Witam, właśnie jestem zainteresowana kredytem w OP czy może mi Pani powiedzieć czy była Pani w oddziale w Warszawie? jak tak to proszę o polecenie doradcy smile.png chętnie się z nim skontaktuję . 

Tak jestem z Warszawy smile.png polecam Michała Lisa z Ronda ONZ, bardzo dobrze mi wszystko wytłumaczył :)

#7 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 22:23

Zgadza się. Sam mam bardzo dobre opinie odnośnie usług Open Finance i doradztwa przy kredycie na zakup mieszkania dla córki. Doradca przygotował nam kilka ofert i wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą. Osobiście jestem zdania, że lepiej przy tak dużych inwestycjach doradzić się specjalisty niż samemu brodzić w gąszczu ofert różnych banków i wybrać drogi kredyt, gdy np. w innym banku można było dużo zaoszczedzić.

Tak się złożyło, że przy zakupie mieszkania współpracują z notariuszem (jest to opcjonalne) i to też wychodzi taniej, niż szukać notariusza na własną rękę (mają jakieś rabaty, czy umowę między sobą). smile.png

#8 Guest_Marzenka83

Guest_Marzenka83
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 14:43

Fajnie, dzięki za opinie i pomoc. W sumie doradctwo w firmie takiej jak Open Finance na pewno będzie lepsze niż sami mielibyśmy wybierać kredyt. Jak wiadomo, gdzie byśmy nie poszli to każdy bank pewnie przekonywałby, że ich kredyt jest najlepszy na rynku.

#9 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 16:22

Tak jestem z Warszawy smile.png polecam Michała Lisa z Ronda ONZ, bardzo dobrze mi wszystko wytłumaczył smile.png

Super dziękuję za polecenie. Jeszcze w tym tygodniu przedzwonię lub sama pojadę do oddziału. Przez majówkę poczytałam trochę opinia o OP i chyba jestem zdecydowana także to tylko formalność smile.png Pozdrawiam, Karolina

#10 Guest_mani

Guest_mani
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 08:57

A czy oddział Open Finane na Saskiej Kępie jest dobry? Tam mam najbliżej...

#11 Guest_mani

Guest_mani
  • Goście

Napisano 24 maj 2014 - 13:35

@Gość_Iloraz: Dzięki za neutralną odpowiedź wink.png

Bardziej interesowałaby mnie wypowiedź kogoś kto korzystał z tego konkretnego oddziału na Saskiej. Cóż poczekam, może jakaś wypowiedź pojawi się w weekend, a jak nie, to sam zaryzykuję w poniedziałek wink.png

#12 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 27 maj 2014 - 06:22

"A czy oddział Open Finane na Saskiej Kępie jest dobry? Tam mam najbliżej..."

Mani, stosunkowo blisko będziesz mieć też do oddziału Idea Expert na Al. Ujazdowskich 22.

#13 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 19:47

"A czy oddział Open Finane na Saskiej Kępie jest dobry? Tam mam najbliżej..."

Mani, stosunkowo blisko będziesz mieć też do oddziału Idea Expert na Al. Ujazdowskich 22.

Jackie. Ja korzystałem z oddziału na Saskiej Kępie. Pomagał mi Pan Baranowski Krzysztof i polecam każdemu taką współpracę z doradcą. smile.png

#14 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 18:59

Witam, a może ktoś polecić dobry oddział Open Finance we Wrocławiu. Chce skorzystać z usług OF, ale chciałbym poznać jakieś opinie, które mi pomogą podjąć ostateczną decyzję. 

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 20:23

Dzięki za odpowiedzi, będę teraz pytał o p. Krzysztofa na Saskiej smile.png

#16 Guest_Król

Guest_Król
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 12:50

We Wrocławiu na ul Ruskiej. Tam polecam smile.png ja i moi znajomi tam korzystaliśmy z usług i jest wszystko jak należy- nie ma na co narzekać smile.png

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 19:42

Dzięki za cynk z Wrocławiem! smile.png Czas na konsolidację kredytów...

#18 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 15 czerwiec 2014 - 23:35

"Witam, a może ktoś polecić dobry oddział Open Finance we Wrocławiu. Chce skorzystać z usług OF, ale chciałbym poznać jakieś opinie, które mi pomogą podjąć ostateczną decyzję."

Karol, we wrocławiu masz też oddział Idea Experta na Grabiszyńskiej 212 U 5.

Mariusz - jaki kredyt brałeś?

#19 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 15 czerwiec 2014 - 23:38

"Witam, a może ktoś polecić dobry oddział Open Finance we Wrocławiu. Chce skorzystać z usług OF, ale chciałbym poznać jakieś opinie, które mi pomogą podjąć ostateczną decyzję."

Karol, we wrocławiu masz też oddział Idea Experta na Grabiszyńskiej 212 U 5.

Mariusz - jaki kredyt brałeś?

#20 alcybiades

alcybiades

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:49

Ofert kredytów mieszkaniowych jest sporo i chyba najlepiej skorzystać z pomocy fachowca. Mowa oczywiście o pośredniku finansowym. Zrobiłem małe rozeznanie i fajną ofertę ma Idea Expert. Można zyskać 1% zaciągniętego kredytu. Na stronie lista deweloperów biorących udział w promocji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kredyt, mieszkanie, bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych