Skocz do zawartości

firmy antywindykacyjne i oddłuzeniowe-pomagaja czy szkodza?

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kong

Guest_Kong
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 21:22

W sprawach związanych z upadłością firm specjalizuje się pani mecenas Izabela Kontek - bardzo rzeczowy i obeznany z tematem specjalista. Z sukcesem pomogła mi przebrnąć przez to całe bagno i przez cały czas bardzo mnie uspokajała. Dzięki niej nie mam dzisiaj długów.

#42 Guest_Virall

Guest_Virall
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:36

W tym przypadku doświadczenie i dokładność prawnika jest bardzo ważna. Dlatego bardzo dokładnie szukałam prawnika do prowadzenia mojej sprawy. Najlepszy wydawał się pan Igor Klimkowski. Pierwsze kilka spotkań utwierdziło mnie w tym przekonaniu, a sprawa została rozwiązana na moją korzyść - jego numer telefonu : 600365228

#43 Guest_Hrynn

Guest_Hrynn
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 00:33

Pan mecenas Klimkowski również mi bardzo przypadł do gustu. Miałam przyjemność z nim współpracować - profesjonalista w każdym calu, a na sali sądowej walczy o swojego klienta. Bardzo rzeczowy człowiek

#44 Guest_Kondziu

Guest_Kondziu
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 22:05

Jeśli ktos ma pomóc, to na pewno dobry prawnik. Widzę, że ktos już wspomniał o pani Izabeli Kontek - polecił mi ją kolega i do dzisiaj mu za to dziękuję. Potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji klienta i wesprzeć go. Dzięki niej moje problemy zostały rozwiązane i mogę dzisiaj spać spokojnie

#45 Guest_Paweł O

Guest_Paweł O
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:06

@Kondziu

Też ją znam, miałem okazje być w czerwcu jej klientem i to właśnie dzięki jej pomocy i olbrzymiemu zaangażowaniu udało mi się nareszcie wyjść z moich długów. Świetna rzeczowa prawniczka. Naprawdę nie wiem co bym zrobił gdybym na nią nie trafił....

#46 Guest_Topic

Guest_Topic
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:12

Mi w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej pomógł mecenas Igor Klimkowski - myślę, że warto rozważyć umówienie się do niego. Zwłaszcza, że z moich własnych obserwacji mogę powiedzieć, że od konkurencji jest dużo tańszy. Ogólnie to naprawdę super człowiek i bardzo rzeczowy, rozważny prawnik. Do tego typu spraw po prostu świetny. 

#47 Guest_Stołówa

Guest_Stołówa
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:21

Nigdy nie byłem u tak empatycznej i otwartej prawniczki jak Pani Izabela Kontek. Współpraca z nią to była czysta przyjemność i naprawdę zero stresu. Wszystko odbywało się spokojnie i Pani zawsze znajdywała dla mnie bardzo dużo czasu. Bez poganiania czy ponaglania... Chwalę to sobie, bo rzadko ma się okazje być u takiego specjalisty. Pozdrowienia.

#48 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:37

Jakby ktoś szukał numeru do Pana Klimkowskiego to jest to:  600365228.

Bardzo solidny prawnik, na pewno warty rozważenia przy wyborze specjalisty. Pamiętam, że jak sam u niego byłem współpraca przebiegała nam naprawdę dobrze, a najbardziej zdziwiony byłem kosztami - dużo mniejszmi niż początkowo zakładałem. Pan Igor Klimkowski od niedawna działa na własny rachunek, w związku z czym jest wyraźnie tańszy od konkurencji.

#49 Guest_Mareczek

Guest_Mareczek
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:41

Firmy oddłużeniowe to moim zdaniem co najwyżej szkodzą. W takich sprawach trzeba iść do dobrego prawnika i tyle - specjalista powinien poradzić sobie z przeprowadzeniem upadłosći konsumenckiej i umorzeniem długów. Od siebie polecam Panią Izabelę Kontek. Sam miałem kiedyś problemy z pieniędzmi i z olbrzymim długiem, a Pani Izabela pomogła mi wyjść z tego na prostą. Tak że znów mogę spać spokojnie i cieszyć się życiem.

#50 Guest_Ramona

Guest_Ramona
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:29

Sto procent racji Mareczek. 

Ja u Pani Izbaeli akurat nie byłam, ale dużo dobrego o jej działalności słyszałam. Rzadko się zdarza by prawnik dawał z siebie bezinteresownie tak wiele po to by po prostu pomóc innym ludziom. Taki altruizm to moim zdaniem prawdziwy ewenement, zwłaszcza w tym środowisku, także z pewnością warto się do niej umówić. Taka postawa mówi sama za siebie o człowieku.

#51 Guest_Alfabeta

Guest_Alfabeta
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 06:32

Również Pan Igor Klimkowski zajmuje się takimi sprawami. Ja byłem u niego i naprawdę nie mogę wyjść z podziwu nad tym prawnikiem. Przemiły człowiek i rewelacyjny specjalista! Jakby ktoś chciał się do niego umówić to najlepiej po prostu dzwonić na ten numer 600365228.. Polecam z czystym sumieniem, bo z doświadczenia mogę powiedzieć, że to prawnik, który naprawdę nigdy nie zostawia klienta samego sobie.

#52 Guest_Bitcoin

Guest_Bitcoin
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 14:06

Potwierdzam numer, jak najbardziej aktualny. Na początku tygodnia umawiałem się na wizytę do Pana Klimkowskiego i dzisiaj jestem już po pierwszym spotkaniu. SUPER PRAWNIK! Wreszcie trafiłem do specjalisty, któremu nie zależy tylko na kasie, ale też na tym by po prostu mi pomóc. Widać, że Pan mecenas nie dość, że zna się na tym co robi, to jeszcze robi to z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Dzięki za polecenie, bo to właśnie przez ten temat do niego trafiłem... pozdrowienia!

#53 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5528 postów

Napisano 31 październik 2018 - 14:17

Tacy dobrzy, że muszą się reklamować :lol: :lol: :lol:

https://forum.infor....rczego-w-lodzi/

https://forum.infor....-w-lodzi/page-2

#54 Guest_Qwerty

Guest_Qwerty
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:57

Ja do Igora Klimkowskiego trafiłem właściwie zupełnie przypadkiem i jestem MEGA pozytywnie zaskoczony! Jak do tej pory chodziłem po prawnikach i nikt nie potrafił skutecznie mi pomóc, a teraz Pan Klimkowski poradził sobie ze wszystkim tak za jednym zamachem ręki. Bardzo mądry i doświadczony prawnik - ja sądzę, że jeśli ktoś pomoże to właśnie on. Podaje numer do niego: 600365228

#55 Guest_Hektor

Guest_Hektor
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 12:22

Też byłem na poradzie prawnej u Pana Klimkowksiego. Moim zdaniem super! Płaciłem z tego co pamiętam jakieś 100 zł, a Pan mecenas naprawdę się zaangażował by mi pomóc i poświęcił mi bardzo dużo czasu. Tak po prostu.. bez poganiania i zbywania jak to zdarza się u innych prawników. Taka wizyta moim zdaniem naprawdę się opłaca. Tanio i dobrze.

#56 Guest_Sonata

Guest_Sonata
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 22:29

Zgodzę się, lepiej skorzystać z pomocy prawnika niż takiej firmy... ja miałam przyjemność poznać i korzystać z pomocy mecenas Izabeli Kontek. Mogę ja polecić jako specjalistkę od prawa gospodarczego. Od początku pomaga nam w firmie w kwestii umów, regulaminów i windykacji. Polecam współpracę z nią.

#57 Guest_Ambrosia

Guest_Ambrosia
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 23:48

Zgadzam się z Tobą @Sonata, do pani Izabeli Kontek warto się zgłosić. Jest bardzo obeznana jeśli chodzi o przepisy prawa cywilnego, kilka razy korzystałam już z jej pomocy. Przemiła osoba z dużą wiedzą

#58 Guest_milton

Guest_milton
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 18:56

Jakoś rok temu też miałam przyjemność skorzystać z porady prawnej u mecenas Kontek, odnośnie upadłości konsumenckiej. Profesjonalistka w każdym calu, bardzo dobrze zorientowana. Pomogła mi szybko załatwić na pozór skomplikowaną sprawę.

#59 Guest_Zyta

Guest_Zyta
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 19:46

Cześć, proszę o informację, gdzie znajduje się kancelaria mecenas Kontek? Mógłby ktoś podać adres?

#60 Guest_inga

Guest_inga
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 21:58

@Zyta - dokładny adres to Al. Kościuszki 93 w Łodzi, tutaj masz nr telefonu do pani mecenas: 790 617 548

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych