Skocz do zawartości

firmy antywindykacyjne i oddłuzeniowe-pomagaja czy szkodza?

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_JutroXX

Guest_JutroXX
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:26

To nie trzeba było brać, a tak to kwicz i płać. Nawet zrymowałem widzisz.

#22 Guest_Fiflak8Junior

Guest_Fiflak8Junior
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:35

to dobre

#23 Guest_Arkos

Guest_Arkos
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:44

To nie trzeba było brać, a tak to kwicz i płać. Nawet zrymowałem widzisz.

Bawią Cię problemy innych. No tak lepiej to jest hejtować wszystko i wszystkich zamiast pomóc i doradzić, co myśliszcże lepszy jestes bo podjedziesz kogoś na forum? Bohater.

#24 Guest_Guestówa

Guest_Guestówa
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:47

"podjeżdżam" - padłam. Co nie zmienia faktu że nikt nie zasługuje na podjazd.

#25 Guest_Klaudia80

Guest_Klaudia80
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:50

Aż tak to bawi? Nikt mi nic nie poradzi. Uważałam że jednak ktoś mądry się tu znajdzie

#26 Guest_Anka90

Guest_Anka90
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 16:23

Klaudia, weź poobdzwaniaj firmy oddłużeniowe, na tym forum przecież często poruszają te tematy... ale jak obdzwonisz to daj znać jak tam z ofertami i cenami bo sama też jestem ciekawa.

#27 Guest_troll69

Guest_troll69
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 16:25

Anka90 - a sama nie możesz? haha

#28 Guest_Klaudia80

Guest_Klaudia80
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 14:00

Zadzwoniłam ze dwa miesiące temu do jednej z kancelarii żeby mi analize zrobili bo wiem na 100% że mam jakieś zabronione wpisy w umowie mojej, które się zajmują takimi sprawami i nazwy nawet nie wymienie bo wyglądają na czepialskich ale liczyli sobie aż 300 zł za to!!!! - zapłaciłam i powiedzieli mi tyle co sama wiedzialam! Teraz znowu obdzwoniłam z trzy firmy to mnie wyśmiali że za darmo to ja se moge chcieć ale analizy mi nie zrobią!

#29 Guest_Sonia

Guest_Sonia
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 10:38

Zadzwoniłam ze dwa miesiące temu do jednej z kancelarii żeby mi analize zrobili bo wiem na 100% że mam jakieś zabronione wpisy w umowie mojej, które się zajmują takimi sprawami i nazwy nawet nie wymienie bo wyglądają na czepialskich ale liczyli sobie aż 300 zł za to!!!! - zapłaciłam i powiedzieli mi tyle co sama wiedzialam! Teraz znowu obdzwoniłam z trzy firmy to mnie wyśmiali że za darmo to ja se moge chcieć ale analizy mi nie zrobią!

Może przejdź się do jakiejś kancelarii w Twojej okolicy albo poszukaj innych firm ktore się tym zajmuja. Nie poddawaj sie tak łatwo...

#30 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 01:05

Dziwi mnie postawa niektórych na tym forum, pretensje że jakaś firma policzyła za analizę jakies pieniądze?. Czy wy już całkiem macie coś z deklem? Każdy chciałby wszystko najlepiej za darmo?. Ciekawe co wy byście dla kogoś za darmo zrobili. Ja nie mogę narzekać pomimo że zapłacilem sporą kasę za upadłość konsumencką a sama analiza 200zł, to przynajmniej nie mam już długów i śpię spokojnie. A tym co mają problemy polecam CRD z Oławy. 

#31 Guest_Mirella

Guest_Mirella
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 19:45

Mojego Taty upadłość ogłaszała Kancelaria z Oławy działająca jako Centrum Redukcji Długów, więc mogę polecić. Miał 46 kredytów ponad 300tys długu. Uważam, że to jedyne i najskuteczniejsze wyjście aby uwolnić się od sępów z windykacji nie patrzących że człowiek popadł w problemy z powodu ciężkiej choroby. Panowie konkretni, na wejściu powiedzieli,że może być ciężko i szanse 50%/50%, nie naciągali. Dziekuję im bo w końcu mamy z głowy upierdliwych windykatorów. Choć oczywiście telefony jeszcze czasami się zdarzają. Złożyliśmy się z bratem aby zapłacić kancelarii ale było warto.

#32 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 10:03

Witam a ja powiem prosto z mostu. Jestem pracownikiem firmy antywindykacja.net działającej przy kancelarii radców prawnych. Nie mam zamiaru bawić się w śmieszne pojazdy przez internet konkurencji bo to jest śmieszne a ocenę konkurencji zostawiam klientom. Fakt faktem nikt za was ludzie kredytów nie spłaci i nie ma na długi cudownego lekarstwa. W branży pośrednictwa finansowego pracuje o 2001r. i wiem ,że wielu z was popadło w długi niekoniecznie ze swojej winy. Preferujemy bezpośredni kontakt z klientami w naszej kancelarii z tego względu ,że po prostu możemy doradzać. My od razu mówimy co jest możliwe do zrobienia a co jest niemożliwe. Nasza usługa fakt faktem polega na pisaniu wniosków, pism, skarg na czynności windykatorów ( co ma dużą skuteczność jeśli chodzi o ugodę z bankami z tego względu że jeśli zasugerujemy w skardze działanie niezgodne z prawem firmy windykacyjnej np w postaci nękania, informowania o zawyżonych kosztach nie prowadzonego jeszcze postępowania egzekucyjnego gdzie tylko sąd może decydować o takich kosztach ect)skarg na czynności komorników. W sytuacjach trudnych gdzie widzimy że np restrukturyzacja nie ma sensu albo są duże zaległości ... prowadzimy sprawy i doradzamy klientowi. Fakt prawnicy mają doświadczenie w negocjacjach, pisaniu pism ... ale nic nie zastąpi paro letniego doświadczenia w prowadzeniu właśnie tego typu spraw dłużników. Nasze doradztwo po prostu łagodzi objawy, podobnie jak to jest z wizytą u lekarza. Lekarz mówi ,że będzie was leczył ale nie zawsze jest w stanie w 100 % wyleczyć chorobę podobnie jak prawnik nie zagwarantuje wam ,że wygra każdą sprawę jaką weźmie. Nie chce bronić konkurencji ani wypowiadać się na jej temat ale ludzie nasza praca i czas jaki poświęcamy w naszych placówkach też ma swoją cenę. Moim zdaniem firmy działające na zasadzie pustego pisania wniosków bez doradztwa będzie miała niezadowolonych klientów. Z naszego doświadczenia wiemy że w wielu przypadkach wiele firm oddłużeniowych ma problem z niezadowoleniem klientów ponieważ brakuje właśnie doradztwa. Po wysłaniu propozycji ugody czy wniosku o restrukturyzacje w wielu przypadkach zdarza się ,że klient zamotany w pętli kredytowej nawet po otrzymaniu pisemnej ugody nie podpisuje jej nie potrafiąc zrozumieć co bank czy inny wierzyciel ma mu do zaoferowania. i tutaj właśnie jest miejsce na doradztwo w kwestii jak prowadzić negocjacje telefoniczne, co zrobić z otrzymanym pismem z banku, jak zachować się w rozmowie z wierzycielem, na co kłaść nacisk. W razie jakich kol wiek pytań służę DARMOWYM doradztwem pod numerem telefonu 781 244 224 lub zapraszam na naszą stronę internetową antywindykacja.net w celu wypełnienia formularza kontaktowego. Trzeba rozumieć ludzi i ich problemy i kochać tą pracę a dopiero później liczyć pieniądze, będąc przede wszystkim człowiekiem... Nie bierzemy pieniędzy za jakieś wstępne analizy za powiedzenie klientowi co i tak już wie czyli gdzie i w jakiej wysokości ma zadłużenie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z długami proszę dzwonić lub pisać chętnie pomogę na miarę swoich możliwości.

jaka jest pana strona gdzie można odpisac 

#33 Guest_Patka

Guest_Patka
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:18

Najlepiej to by było oczywiście się nie zadłużać i trzymać z daleka od wszelkich pożyczek, kredytów i chwilówek. Chwilówki to chyba największe zło. Ale człowiek to jest najmądrzejszy po szkodzie i no cóż mam powiedzieć, czasami są w życiu takie chwile, że nie da się przetrwać bez tego cholernego kredytu. W najgorszym momencie miałam długi na kwotę 100 tys zł i jeden kredyt zabezpieczony mieszkaniem. Wiedziałam, że sama sobie nie poradzę, więc zaczęłam szperać po forach i szukać pomocy, aż trafiłam do krakowskiej kancelarii Lexa. Dzisiaj mogę powiedzieć tylko tyle, że dzięki interwencji prawników powoli wychodzę na prostą i jakoś zaczynam wracać do siebie. Żałuję tylko tego, że przez własny brak rozsądku naraziłam moją rodzinę na wiele przykrości. Mam tylko nadzieję, że kiedyś mi wybaczą.

#34 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:32

Ja polecam eMediator.pl - robią darmowe analizy umów frankowych.

#35 Guest_julka

Guest_julka
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:34

Mi na przyklad emediator pomogł. Pozaciągałam troche kredytów na remont dachu nad domem i garazem a potem straciłam prace i maz mnie utrzymywał. Skorzystalam z mediacji i mam znacznie mniejsze raty ale jest też ich wiecej. Za to starcza npormalnie na wszystkie opłaty i nie musze brać od mamy.

#36 rekinek

rekinek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 październik 2017 - 19:56

Oddłużanie jest skuteczne ale jak to życiu są słabi specjaliści, którzy nic nie zdziałają, są zdziercy, ale są też ludzie cieszący się dużym zaufaniem jak np. Rekin Finansów, który pomaga skutecznie wyjść z długów rekinfinansow.pl/oddluzanie/ za 100 zł. Płaci się tylko za sukces czyli umorzone długi.

Przede wszystkim wiele firm, windykatorzy czy komornicy nie chcą nawet rozmawiać z osobą zadłużoną - chcą tylko żeby oddała kasę i zapłaciła za ich drogie usługi. W 2016 i 2017 weszło dużo przepisów chroniących dłużników ale bez prawnika nie ma szans aby skorzystać z takich dobrodziejstw. Prawnie można zdziałać cuda w przypadku oddłużania. Mozolna praca ale można bardzo wiele zarzucić i skutecznie zakwestionować wierzycielowi, windykatorowi czy komornikowi. Można także zabezpieczyć majątek przed windykacją. Do tego w usługach oddłużania dochodzi pomoc finansowa.

Co ma zdziałać samotnie przestraszony dłużnik bez ogromnej wiedzy prawnej i finansowej przeciwko windykatorom, bankom, firmom pożyczkowym, komornikom ? Odpowiedz sobie sam.

Odkąd przeczytałem bloga Rekin Finansów moje życie finansowe stało się lepsze. Dziś jako wielki fan Rekina staram się pomóc innym.

#37 Guest_Marek Pankowski

Guest_Marek Pankowski
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 07:04

ht

#38 MMKR

MMKR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2017 - 07:10

Ostatnio miałem sprawę windykacji niezapłaconej przez naszego byłego klienta faktury -- duża kwota i w przypadku takich kwot sporo problemów i zachodu.. Po 12 miesiącach udało się - na szczęście Polskie prawo jest jeszcze na tyle dobre, że dość łatwo się egzekwuje takie należności.. Pomogła mi w tym kancelaria Czajkowski & Nowak Legal Group Partners z Warszawy - w sumie mogę polecić dlaczego nie -- Usługi Prawne - www.cn-lgp.pl

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 09:36

hej, ja mogę polecić dobrego prawnika, tu zostawiam namiary piotrbanczyk.pl

#40 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:29

Mi pomógł prawnik z kancelarii www.radca-nawrocki.pl. Gość jest bardzo rozgarnięty i rzetelny. Miałem problem z firmą windykacyjną która nękała mnie dniami i nocami. A mecenas Nawrocki załatwił temat w kilka dni. Przy tym ma przejrzysty cennik.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych