Skocz do zawartości

CZY KTOŚ ZNA TĘ KANCELARIĘ???

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Agata_D

Guest_Agata_D
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:43

Witam,

potrzebuje Waszej pomocy odnośnie wyboru Kancelarii Prawnej. Przymierzamy się z mężem do zakupu mieszkania od dewelopera, ale coraz częściej słyszy się o oszustwach, o lukach prawnych, o tym że po wpłaceniu zaliczki inwestor znika i w efekcie nie ma ani pieniędzy ani mieszkania... Chciałabym aby podczas podpisywania umowy towarzyszył nam adwokat, który świetnie się zna się na prawnej analizie umów i  swoim fachowym okiem wyłapie tzw. "kruczki prawne". Polećcie kogoś, proszę! 

#42 Guest_MoniaRonia

Guest_MoniaRonia
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:50

Witam,

potrzebuje Waszej pomocy odnośnie wyboru Kancelarii Prawnej. Przymierzamy się z mężem do zakupu mieszkania od dewelopera, ale coraz częściej słyszy się o oszustwach, o lukach prawnych, o tym że po wpłaceniu zaliczki inwestor znika i w efekcie nie ma ani pieniędzy ani mieszkania... Chciałabym aby podczas podpisywania umowy towarzyszył nam adwokat, który świetnie się zna się na prawnej analizie umów i  swoim fachowym okiem wyłapie tzw. "kruczki prawne". Polećcie kogoś, proszę! 

To prawda...coraz czesciej slyszy sie o oszustwach. Na pewno jak bedziecie decydowac sie na prawnika, nie korzystajcie z tego, ktorego poleci Wam deweloper!!! Uklady, ukladziki sa na porzadku dziennym. Wiem, ze Kancelaria Karczmarczyk specjalizuje się tematem który poruszyłaś, bo sama kiedyś korzystałam z ich porad. 

#43 Guest_Agata_D

Guest_Agata_D
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:52

To prawda...coraz czesciej slyszy sie o oszustwach. Na pewno jak bedziecie decydowac sie na prawnika, nie korzystajcie z tego, ktorego poleci Wam deweloper!!! Uklady, ukladziki sa na porzadku dziennym. Wiem, ze Kancelaria Karczmarczyk specjalizuje się tematem który poruszyłaś, bo sama kiedyś korzystałam z ich porad. 

Dzięki za szybką odpowiedź. Skoro ich polecasz rozumiem , że jestes zadowolona z ich usług ? Czy kontakt z nimi jest sprawny ? Raz korzystałam z usług prawnika innej kancelarii i ciężko było mi się z nim w ogóle skontaktować telefonicznie, a co dopiero osobiście...

#44 Guest_MoniaRonia

Guest_MoniaRonia
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 10:55

Tak, szczerze polecam te Kancelarie! Nigdy nie miałam problemu z kontaktowaniem się, a porady jakie zostały mi udzielone naprawdę mnie uratowały! 

#45 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 11:00

Ja też już jakiś czas temu korzystałam z Kancelarii Karczmarczyk, z tymże u mnie zajmowali się 'tworzeniem' regulaminu pracy. Zaangażowanie i fachowa pomoc mogą świadczyć o tym, że ta kancelaria naprawdę jest dobra! smile.png

#46 Guest_Agata_D

Guest_Agata_D
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 20:52

Dziękuje bardzo za pomoc. Skorzystaliśmy z pomocy Kancelarii Karczmarczyk. Bardzo nam pomogli, wyjaśnili wszystko i teraz wiem na czym stoimy. Porozumiewaliśmy się bez problemu. Dzięki jeszcze raz za pomoc.

#47 Guest_Anna_Ś

Guest_Anna_Ś
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:13

Mój teść korzystał z usług Kancelarii Karczmarczyk. Pomogli mu w spisaniu regulaminu pracy, pozniej w rejestracji spółki. Zajęli się dokumentacją niezbędną do utowrzenia spółki, wszystko poszło bardzo sprawnie. 

#48 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 14:58

Jak ja miałem problem z windykacją to się zgłosiłem do Lex Optimum. Pomogli. Dłużnik dość sprytnie ukrywał to, że w ogóle ma pieniądze. Powiem tak – bez prawnika, to nawet nie ma coś bawić z takimi ludźmi, co nie chcą płacić za wykonaną robotę. Prawnik mi szybko wytłumaczył jak można gościa przycisnąć i efekt był niemal natychmiastowy, nagle pieniądze się znalazły...

#49 marianek3

marianek3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:58

Sorki, że troszkę nie w temacie, ale potrzebuję pomocy!!! Czy ktoś miał styczność z kancelarią Votum? Zdarzył mi się wypadek przy pracy – odszkodowanie, to co mnie teraz najbardziej męczy. Przeczytałam właśnie ten artykuł https://votum-sa.pl/...dek-przy-pracy/i firma wygląda na porządną, słyszałam też sporo dobrych opinii o prawnikach z Votum. Ktoś? Coś?

#50 Guest_zohaj

Guest_zohaj
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:02

Tez mialam wypadek w pracy i walczylam o wysokie odszkodowanie i nie korzystalam z tego typu firm. Poszlam poprostu do prawnika majacego dobrą opinię. W Gliwicach moge polecić kancelarię legaleo. Tam przyjmuje moj pan prawnik Bartłomiej Wojas i chyba jeszcze jest jedna pani prawnik.

#51 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:07

W sprawach zadłużeń proponuję skonsultować się z kancelarią prawną LEXUM we Wrocławiu, nie mylić z LEXUS! są naprawdę bardzo skuteczni, mnie uchronili przed zapłatą ponad 150 tysięcy złotych firmie windykacyjnej, która kupiła dług od Getin Banku, dodatkowo otrzymałam zwrot kosztów mojego adwokata. Jestem im bardzo wdzięczna, uratowali mi życie. Są godni polecenia podaję link do ich strony www.kancelaria-lexum.pl

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 07:05

Signi to chamska firma windykacyjna. Działa np. na zlecenie pogrobowców osławionej ITI Neovision (NC+), którzy naiwnie kupili rzekome wierzytelności abonentów. Nie interesuje ją prawo tylko nękanie za kasę. Nawet ewidentnie przeterminowanymi wierzytelnościami (abstrahując od ich poprawności merytorycznej) szantażują ludzi. Posuwają się nawet do kłamstwa twierdząc, że posiadają tytuł egzekucyjny ... mimo, że sprawa trafiła dopiero do sądu i nie da się jej wygrać.

#53 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 26 październik 2017 - 22:54

Prawda jest taka, że nie każda kancelaria specjalizuje się we wszystkich dziedzinach prawa. Jeśli sprawa dotyczy np. podatków, to warto się zgłosić do nich https://grzybkowskig...lizacje/podatki . Jeśli natomiast mamy problemy związane z popełnieniem przestępstwa, to trzeba szukać prawników specjalizujących się w prawie karnym.

#54 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 grudzień 2017 - 13:37

Jeśli chodzi o kancelarie prawne to mogę polecić tą, z której sam korzystam - http://www.pierog.pl/. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem, a współpracujemy już od dłuższego czasu. To profesjonaliści w każdym calu.

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 16:24

witajcie. ja mam pytanie dotyczące tej kancelarii piotrbanczyk.pl... zna ktoś, warto, nie warto?

#56 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 19:45

Ja szukacie kancelarii z Krakowa, to mogę polecić pana mec Słomkę, jest skuteczny, dobrze mi się z nim współpracowało. Człowiek konkretny, zna się na rzeczy i potrafi doradzić, prowadzi kancelarię na Szafera 9, to jest blisko budynków sądowych. 

#57 Guest_wego

Guest_wego
  • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 11:52

witam   mam  pytanko  czy  Kancelaria Prawna LEXUS. ma prowo  dzwonić po innych  numerach  niz te  krore otrzymała 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy