Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_Gościu

Guest_Gościu
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 17:49

Lecyk bleeee

Sam jesteś ble.

#122 Guest_ArkadiuszP.

Guest_ArkadiuszP.
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:53

Polecam KSK Kancelarie z  Lublnia, duże oświadczenie, przede wszystkim ludzkie podejście!!!  u mnie skończyło się zakończeniem sprawy z wynikiem z którego jestem zadowolony. 

#123 Guest_Babinicz

Guest_Babinicz
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:55

Dobry i tani jednocześnie to czasem niewykonalne. Lepiej szukać dobrego i w przystępnej cenie. Wiadomo, że dobra usługa musi kosztować. Jak poskąpi się pieniędzy na początku to później dwa razy się jeszcze dopłaca. 

Co do adwokatów to można zdać się na wyszukiwarkę google. Samych adwokatów na ul. Chopina w Lublinie jest kilku. 

Cyk... Pierwsze miejsce Adwokat Małgorzata Wielgus

Cyk... Drugie miejsce Łukasz Szyszkowski

Cyk... Trzecie miejsce Radca Prawny Paweł Kutrzuba

Potem szukamy opinii i przesiewamy reklamy i autopromocje... I w taki oto sposób znajdujemy w miarę niedrogiego i dobrego adwokata lub prawnika

#124 Guest_ArkadiuszP.

Guest_ArkadiuszP.
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 12:57

Ja też niestety myślę, że nie zawsze warto stawiać na niższą cenę, bo można się wkopać.. Zależy jeszcze od sprawy ale w tym fachu chyba tani nie znaczy dobry, chociaż to też nie znaczy, że super drogi będzie dobry. Warto po prostu szukać z polecenia i tyle..

#125 Guest_flakka

Guest_flakka
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:01

Niska cena nie idzie w parze z jakością, z doswiadczenia nie tez wiem, ze "słąwy" adwokackie, stare wygi czesto jada juz tylko na nazwisku. Sa nieprzygotowani, mam dosyc swobodne podejscie do zawodou, swoje juz zarobili...

#126 Guest_Terska

Guest_Terska
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 15:59

Niska cena nie idzie w parze z jakością, z doswiadczenia nie tez wiem, ze "słąwy" adwokackie, stare wygi czesto jada juz tylko na nazwisku. Sa nieprzygotowani, mam dosyc swobodne podejscie do zawodou, swoje juz zarobili...

I to najmondrzejsza opinia tu taj

#127 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 11:17

Ja byłem zadowolony z adwokat Anny Pierścińskiej, super poprowadziła mi trudną sprawę o zapłatę, nieuczciwy klient mojej firmy  który nie dawał mi żyć przegrał 2 instancje i w końcu mam spokój. Kontakt ok, konkretna i dużo wyjaśnia

#128 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 13:18

Z kolei. nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#129 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:34

Również polecam zajrzeć do - nikoniuk.com. To kancelaria, która spełniła wszelkie moje oczekiwania. To tam spotkałem się z poważnym traktowaniem mojej dość skomplikowanej sytuacji.

#130 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 11:10

Myślę, że na prawniku nie powinno się oszczędzać, tym bardziej jak jest dobry. Mecenas Budrewicz specjalizuje się w prawie karnym, na takiego prawnika zawsze można liczyć i warto mieć jego wizytówkę w portfelu. 

#131 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 18:20

wieloletnie doświadczenie i bardzo dużą wiedzę ma adwokat piotrbanczyk.pl, polecam z całego serca!

#132 Guest_johnn

Guest_johnn
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 10:14

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą kancelarią prawną w Lublinie, na której można polegać polecam skontaktować się z kancelarią Agnieszki Cioch i Kamili Iłendy-Janickiej. Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc prawną.

#133 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 12:47

Mojej mamie lekarz uszkodził przy zabiegu kilka organów. Całe szczęście przeżyła, ale o odszkodowanie walczyliśmy oczywiście. Lekarz przegrał, ale tylko dzięki temu, że mieliśmy za sobą prawników z kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl. Bez adwokata nic w tym kraju się nie załatwi poważniejszego, niestety samodzielnie.

#134 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 18:51

Jak sprawa rodzinna to do adw. Lecyka z Chmielnej jak w dym!

#135 Guest_Krzysiek krzysztof

Guest_Krzysiek krzysztof
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 12:01

Oj dużo coś tego lęcyka

#136 Guest_Centos

Guest_Centos
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 11:54

A ktoś miał do czynienia z adwokatem Mariuszem Cieślikiem? Podobno też jest niezły.

#137 Guest_dominikamarkowska

Guest_dominikamarkowska
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:19

Raz w życiu byłam zmuszona aby skorzystać z pomocy adwokata. Zależało mi głównie na jego doświadczeniu, gdyż sprawa była dosyć skomplikowana. Pomagała mi wtedy Anna Legieć. Dostałam na nią namiar od znajomego i do dziś jestem wdzięczna. Sama byłam wręcz skazana na porażkę. Każdemu w potrzebie mogę polecić. Rzetelne i profesjonalne podejście.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych