Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

136 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Cywilnoprawny

Guest_Cywilnoprawny
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 08:32

Lider branży XD Super, a tu trzeba fachowca a nie lidera. Wymień przynajmniej trzy nazwiska owych "własnych prawników". No chyba, że ci prawnicy wstydzą się publikacji nazwisk...

skąd mam wiedzieć, przecież tam nie pracuję -.- Co za idiotyczne pytanie...a podaj nazwiska 3 fryzjerek pracujących w najbliższym salonie...Jedź do Sulejowa i zapytaj, pewnie Ci podadzą te nazwiska jak tak bardzo Ci zależy. 
Btw. pozycja lidera nie bierze się znikąd...poczytaj troszeczkę zanim się wypowiesz

#102 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 12:54

skąd mam wiedzieć, przecież tam nie pracuję -.- Co za idiotyczne pytanie...a podaj nazwiska 3 fryzjerek pracujących w najbliższym salonie...Jedź do Sulejowa i zapytaj, pewnie Ci podadzą te nazwiska jak tak bardzo Ci zależy. 
Btw. pozycja lidera nie bierze się znikąd...poczytaj troszeczkę zanim się wypowiesz

Poczytałem i znam branżę. Jak się nazwie gila orłem to zostanie orłem i zacznie latać w przestworzach? XD

#103 Guest_aldo7

Guest_aldo7
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 12:35

Ja już byłam u mec. Filipowicza na Chopina i jestem zadowolona choć chyba on drogi jest

Minęło trochę czasu od tego wpisu i chyba postawa pana mecenasa się zmieniła ponieważ ja nie wspominam dobrze współpracy ze Stanisławem Filipowiczem. Panu mecenasowi brakuje empatii i dobrego podejścia do klienta. Merytorycznie też niestety nie pomógł mi na sprawie. Współpracę z nim zakończyłam i po nawiązaniu kolejnej z innym adwokatem zobaczyłam ogromną różnicę w prowadzeniu sprawy i relacjach z klientem.

#104 Guest_Temac

Guest_Temac
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:25

Drodzy,
czy wy nie widzicie, że wszędzie na necie jest cały czas opisywany adwokat Lecyk i Piotrowscy albo Piotrowski. Nadodatek ktos pisze o taniości Estraicha a to przecież dziekan więc jak on może być tani. Na różnych stronach jest zatrzęśienie wpisów o Lecyku, o Piotrowski, lub o Pitorwskich, a to niemożliwe, że oni tacy młodzi adwokaci mają aż tyle pozytywnych reakcji i żeby wszyscy ich uważali za aż takich adwokatów.
Albo sobie sami piszą albo to zatrudnili dobre agencje za ogromne pieniądze zeby im kadzili w internecie. Ja wolę spotkać się z adwokatem i bazować na własnych odczuciach, a druga rzecz to pytam znajomych w około czy znają kogoś kto zna adwokata od sprawy z zakresu takiej a to takiej i mam wiadomości kto jest polecany pocztą pantoflową. Wiem też że wpisują się w internecie niezadowoleni klienci adwokatów piszą jaki to adwokat be a to ich tylko zemsta. Internety wszystko przyjmą a i tak trzeba samemu szukać adwokata pocztą pantoflową. Jak ktoś ma w każdej stronie internetu pięknie napisane zdanie tylko chwalące adwokata to mi się zaświeca lampka, ze za ładnie to wyglada, taki dobór słów och ach ę ą jest niemożliwy bo ludzie tak nie piszą. Jak widzę też, że ktoś pisze o adwokacie szukając na niego starych wpisów to albo się mści albo mu nie idzie w życiu. cZYLI że chcę powiedzieć, że w internecie się nie szuka wg mnie adwokata.

dziękuje za uwagę

#105 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 12:53

Estreih nie jest [przecież tani. A poza tym tani adwokat to zły adwokat

#106 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:53

Estreih nie jest [przecież tani. A poza tym tani adwokat to zły adwokat

Prawda, tak

#107 Guest_Mrek

Guest_Mrek
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 20:50

Moją sprawę prowadził radca prawny Mariusz Nikoniuk, dobry i bezproblemowy kontakt, mecenas dyspozycyjny, trudne zagadnienia prawne wytłumaczył w zrozumiały sposób. Dzięki zaangażowaniu w sprawę i profesjonalnemu podejściu sprawa zakończona zgodnie z oczekiwaniami. Polecam jego usługi. Kontakt na stronie www.nikoniuk.com

#108 Guest_hans

Guest_hans
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 11:45

Dużo tych płatynych reklam Lecyka...

#109 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 20:47

Dużo tych płatynych reklam Lecyka...

Lecyka, Nowak, Piotrkowskiego hahaha

#110 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 15:18

Paweł Kutrzuba z kancelarii na Chopina, naprawdę polecam jeśli chodzi o podział majątku. Ze mnie skóry nie zdarł, a naprawdę pomógł, polecam, bo niełatwo dziś o uczciwego  i ludzkiego prawnika...

#111 mijamija

mijamija

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2018 - 17:41

Niedawno szukałem czegoś takiego. Dzięki za namiar, przyda się na pewno.

W czasach gdy nasza wrażliwość uległa stępieniu pod wpływem wszechobecnej wulgarności i wyuzdania, warto przekonać się, co wciąż może nami wstrząsnąć.

#112 Guest_Ferdek Kiepski

Guest_Ferdek Kiepski
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 17:42

Ja wszędzie widzę tylko Piotrowskiego, dosłownie na każdym portalu po kilkanaście wpisów..., coś mi tu nie gra., wszystkie wpisy są bardzo podobne, widziałem też kilka Filipowicza, Choriszynskiego i Gałązki, ja wybralem adwokata spotykając się, jak mi nie pasuje idę dalej, polecam ten sposób

#113 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 19:18

Witam potrzebuje dobrego adwokata z prawa drogowego .

#114 Guest_GrzesiekGranc

Guest_GrzesiekGranc
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:22

Również śmiało mogę polecić kancelarię nikoniuk.com. Mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i trudnych spraw sądowych. Niejednokrotnie miałem okazję korzystać z ich usług, nigdy się nie zawiodłem. Polecam :)

#115 Guest_Jarek Jarosław

Guest_Jarek Jarosław
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 17:31

Polecam R. PR. Kendziore

#116 Guest_bartas

Guest_bartas
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:49

Jeśli chodzi o kwestie odszkodowań komunikacyjnych, to najlepiej zgłosić się do EuCO, bo oni biorą wynagrodzenie dopiero jak odzyskają odszkodowanie

#117 Guest_Proktolog

Guest_Proktolog
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:31

Jestem ze Śląska i ostatnio korzystałem z usług Salvum. Dopłacili całkiem sporo i mój wkład polegał na przesłaniu kosztorysu. Pieniądze dostarczyli pod dom. Z tego co wiem to działają na terenie całej Polski.

#118 Guest_Dzerzej

Guest_Dzerzej
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:40

Jestem ze Śląska i ostatnio korzystałem z usług Salvum. Dopłacili całkiem sporo i mój wkład polegał na przesłaniu kosztorysu. Pieniądze dostarczyli pod dom. Z tego co wiem to działają na terenie całej Polski.

Hahaha

#119 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 maj 2018 - 13:08

W Lubinie znam tylko jednego prawnika, chodzi mi o Mirosławę Mirosławę Szczęśniak. Przez dłuższy czas pomagała mi w związku z moim biznesem, a ostatnio niestety musiałam też się do niej zgłosić w sprawie rozwodowej...podział majątku, alimenty, władza rodzicielska – pełen pakiet. Jestem zadowolona z obsługi, zawsze rzetelna i dobrze zaznajomiona w sprawie, myślę, że wszystko uda się rozwiązać po mojej myśli.

#120 Guest_Stoh

Guest_Stoh
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 17:02

Lecyk bleeee

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych