Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

136 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Felixx

Guest_Felixx
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 16:07

Witam kochani poradzcie cos zona zlozyla pozew o rozwód kocham ja i dziecko czy jest mozliwosc zeby sad oddalil pozew poleccie jakiegos dobrego adwokata w Lublinie od rozwodów jakie sa ceny  nadmieniam ze trafilem do kancelarii choroszczynski i partnerzy .

Spoko kancelaria, w tym Michał Bania, Stanisław Filipowicz i oczywiście Rafał Choroszyński są megadobzi

#82 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 07:47

Polecam zdecydowanie kancelarię adowkacipiotrowscy.pl. Bardzo skuteczni specjaliści

#83 Guest_marcek

Guest_marcek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 00:15

Polecam zajrzeć do oferty www. kancelaria-dziura.pl to doby i sumienny adwokat, który wiele nam pomógł dlatego mogę szczerze polecić.

#84 Jan Rorat

Jan Rorat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:14

W sprawach rozwodowych polecam  http://wysokinska.eu/  .Pani Adwokat jak zauważyłem specjalizuje się w sprawach rozwodowych i jest naprawdę dobrym specjalistą w tej dziedzinie.

#85 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 20:53

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Piotrowski z Kancelarii Adwokaci Piotrowscy z Lublina, polecam bardzo dobry prawnik. 

#86 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 10:25

Ja również polecam 

Ja również polecam. Ludzie są bardzo mili . Pan Karol Piotrowski pomógł mi wygrać z kobieta, ktra najpierw mnie naciągneła a później straszyla sądem. 

Prowadziłam w tej Kancelarii sprawę i z calą pewnoscia mogę polecic. Adwokat Karol Piotrowski wygrał moją sprawę, bardzo mili, rzeczowi i pomocni. 

#87 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 19:56

Hmmm, współpracowałem z adwokat Ewa Nowacka, pomogła mi w trzech sprawach, zasiedziala działkę i rozwiodla. Nie było problemów z platnoscia na raty. Bardzo przystępna i fachowa.

#88 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 20:17

Adwokat nie ma być miły tylka skuteczny, śmieszom mnie wpisy na temat niektórych adwokatów

#89 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 20:16

Zgadzam się, dobry i niedrogi nie ma szans. Mi prowadziła sprawę adwokat Ewa Nowacka, wywalczyła to co chciałem ale i nie owijala w bawełnę.

#90 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 20:06

W Lublinie godną polecenia kancelarią jest www.latoch.pl. Siostra była tam ze sprawą rodzinną i mogła liczyć na pełną dyskrecję i zaangażowanie. Sprawa została załatwiona bardzo sprawnie i w pełni profesjonalnie, a usługa nie kosztowała wiele.

#91 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 16:42

jeśli chodzi  dobrą kacelarię to mogę polecić piotrbanczyk.pl. są profesjonalni i rzetelni

#92 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 21:07

Ja polecam kancelarię Adwokaci Piotrowscy z Lublina na prawdę świetna ekipa! 

#93 Guest_I.P.

Guest_I.P.
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 14:54

Spoko kancelaria, w tym Michał Bania, Stanisław Filipowicz i oczywiście Rafał Choroszyński są megadobzi

Potwierdzam! Sprawę robiłem i u mecenasa Rafała i mecenasa Stanisława i obaj genialni.  

#94 Nikita100

Nikita100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 16:04

Piątkowska - Lubartów polecam.

#95 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 04:07

Cześć, nie wiem czy niedrogo, ale moim pierwszym strzałem w lublinie ws odszkodowania za wypadek drogowy było CRU i nie szukałem dalej, bo ta współpraca ułożyła się idealnie. Na pewno radcy mega dobrzy, bardzo profesjonalni, odpowiedzialni w tym co robią, nie podejmują pochopnych decyzji, wszystko jest przeanalizowane i przedstawione klientowi w sposób prosty, jasny i rzetelny, ze mną omówiona była kazda opcja i to ja podjąłem decyzję o dalszym postępowaniu. Więc jak najbardziej polecam serdecznie, zostawiam kontakt  ;) http://cru.pl/

#96 Guest_kasi

Guest_kasi
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 18:24

W odszkodowaniach specjalizuje się firma odszkodowawcza EuCO. Do nich warto się zgłosić po pomoc.

#97 Guest_Józek

Guest_Józek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 10:32

W odszkodowaniach specjalizuje się firma odszkodowawcza EuCO. Do nich warto się zgłosić po pomoc.

Właśnie, firma odszkodowawcza. Po co iść do jakiejś firmy odszkodowawczej, która i tak współpracuje z adwokatem, czyli jest pośrednikiem, jak można od razu do adwokata? 

#98 Guest_Michaił

Guest_Michaił
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:55

Właśnie, firma odszkodowawcza. Po co iść do jakiejś firmy odszkodowawczej, która i tak współpracuje z adwokatem, czyli jest pośrednikiem, jak można od razu do adwokata? 

Firma Salvum zajmuje się odkupem odszkodowań i ma własnych prawników. W ogóle jest liderem w tej branży.

#99 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 10:22

Dobry prawnik

#100 Guest_Rudolf Gość

Guest_Rudolf Gość
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 13:09

Firma Salvum zajmuje się odkupem odszkodowań i ma własnych prawników. W ogóle jest liderem w tej branży.

Lider branży XD Super, a tu trzeba fachowca a nie lidera. Wymień przynajmniej trzy nazwiska owych "własnych prawników". No chyba, że ci prawnicy wstydzą się publikacji nazwisk...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy