Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

136 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 22:08

Nie mam zamiaru robić komuś pseudo reklamy, ale jeżeli poszukuje ktoś prawnika to polecam adwokatkę Karczmarczyk z Narutowicza 43/2. Ja korzystałem z jej pomocy w windykacji należności i wyszedłem na zero, tzn. kwoty za zastępstwo adwokackie pokryły mi w całości jej wynagrodzenie. Ogólnie miła kobita.

#22 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 10:21

510-682-653 - prosty cennik - 299 zł przygotowanie sprawy lub pełnomocnicwo

#23 Guest_*ilona

Guest_*ilona
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 09:16

Ja moge polecic adwokata Lecyka, znalazlam go na google, na stronie www, adwokat-lecyk.pl, akncelaria ma na Czechowskiej 4 w siedzibie regionlanej Dyrekcji Lasow Panstwowych, jedna, razsadna stawka za cala sprawe, nie bierze dodatkowej kasy za spotkania. SPotykalam sie z nim naprawde czesto, przygotowal mnie do rozpraw pod katem pytan i odpowiedzi, wszystko w cenie. Co najwazniejsze zalatwil sprawe tak jak chcialam smile.png))

#24 darkress

darkress

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 23:02

możesz skorzystać nawet z prostych i szybkich porad online od dobrych prawników, nic prostszego - wystarczy wysłać e-mail z zapytaniem. polecam tych prawników: www.adwokaci-kancelaria.com.pl ,bo ja już 2 razy korzystałem z ich usług i jak najbardziej jestem zadowolony :)

#25 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 14:48

Ja korzystałam z usług adw. Ewy Nowackiej. Jest najlepsza! Szybko załatwiła temat i nie wzięła dużo. Miła i konkretna. Nie owijała w bawełnę. Ma kancelarie ul. Chopina 7/31 tel 534-844-544 

#26 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 21:24

Ja polecam adw. Karinę Włoszczak-Bociarn, widać że jest konkretna, rzeczowa i skuteczna.

A cenowo rewelacja w stosunku do innych adwokatów "z nazwiskami". Kontakt www.adwokat-lublin.org

#27 Guest_Beti

Guest_Beti
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 09:00

Proszę o pomoc. Poszukuję skutecznego adwokata z lublina w sprawie rozwodowej. Rozwód nie tylko z mężem ale też z jego uporczywie dążącą do celu mamusią i mam wrażenie z całą jego rodziną. Proszę o konkretne nazwiska.

#28 Guest_Tymoon

Guest_Tymoon
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 19:58

Proszę o pomoc. Poszukuję skutecznego adwokata z lublina w sprawie rozwodowej. Rozwód nie tylko z mężem ale też z jego uporczywie dążącą do celu mamusią i mam wrażenie z całą jego rodziną. Proszę o konkretne nazwiska.

Idź na róg Chopina i Okopowej do prawnika w drugich drzwiach z kolei. Rozbije na raty kase i czasu nie bęxie liczył

#29 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 14:26

Prowadzę firmę ogólnokrajową i bardzo często są potrzebne pilne kontakty do różnych specjalistów prawa. Wiem, że największą bazę branżową ma serwis prawnicywregionie.pl. Prawie 25 000 rekordów i opiniowanych wizytówek. Nie tracisz czasu na przeglądaniu stron internetowych kancelarii oddzielnie. Przydaje się naprawdę w krytycznych sytuacjach.

#30 stanislaw1973

stanislaw1973

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:43

Ktoś już polecał tę kancelarię, a ja się przyłączę. Bardzo dobry adwokat - kancelaria adwokacka lublin. Korzystałem z jego usług i jestem zadowolony.

#31 Guest_Janusz W.

Guest_Janusz W.
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 16:41

Ja szczerze polecam adwokat Annę Pierścińską (ma dwa nazwiska ale jak zwykle nie pamiętam drugiego bo jakieś niepolskie) z kancelarii na Okopowej - telefon na kom 507-025-096, świetna i młoda pani adwokat, prowadziła mi kilka dużych spraw gospodarczych i  spadkową - 100 % skutecznie! Poza tym bardzo sympatyczna, z ogromnym poczuciem humoru i ogólnie czułem się z nią  pewnie bo ufam jej jak nikomu innemu. Kontakt z nią podczas spraw świetny, odpowiadała cierpliwie na każde moje pytania ustne czy mailowe, nawet te najbardziej głupie - dlatego wiedziałem jakie mogą być scenariusze, czego mogę się spodziewać, byłem dobrze poinformowany i czułem się bezpiecznie.

Na gospodarczych sprawach rozjeżdżała przeciwnika jak walcem smile.png

Widziałem że prowadzenie sprawy sprawia jej satysfakcję i to po prostu lubi. Z innym swoim prawnikiem miałem beznadziejny kontakt, nic mi nie tłumaczył, czułem się zawsze jak petent, za to u mojej pani mecenas jest zupełnie odwrotnie..

Polecam ją  znajomym i wiem że też są zadowoleni. Poza tym to po prostu przemiła i pełna uroku osoba

#32 Margola

Margola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 14:52

Rączki opadają jak to widzę, porady prawne online, przez telefon? A po drugiej stronie słuchawki/monitora siedzi młoda studentka, która studiuje jakiś kierunek humanistyczny i dorabia sobie do utrzymania wyszukując odpowiedzi w Internecie. Naprawdę wierzycie w takie rzeczy? Szkoda pieniędzy, większość prawników ma wycenę sprawy, czy też konsultację za darmo, albo za grosze, nie lepiej się przejść i przy okazji sprawdzić czy prawnik jest prawnikiem, a nie jakimś panem Mieciem skierowanym do kancelarii z pośredniaka, żeby odpisywał na maile? 

#33 Guest_marzena

Guest_marzena
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 14:35

Wita, poszukuję dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie ruchu drogowego. Proszę o pomoc

#34 Guest_dder

Guest_dder
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:03

Jestem aktualnie w środku sprawy rozwodowej i całą obsługą zajmuje się w moim przypadku kancelaria Invictus (invictusprawnicy.pl). Żona sobie wzięła jakiegoś początkującego prawnika i nie uda jej się ugrać tych warunków jakie chciała. Oczywiście była pewna, że rozwód będzie z mojej winy, ale nic z tego.

#35 Guest_Katarzyna S.

Guest_Katarzyna S.
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 12:02

Polecam mec. Arkadiusza Jałowca.
Kancelaria na ul. Chopina 32/25.
aj-radca.pl

#36 Guest_lucas33

Guest_lucas33
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:03

Akurat niedawno się konsultowałem z prawnikiem odnośnie spadku. Szybka, precyzyjna i profesjonalna porada. Byłem w kancelarii na Wita Stwosza, nazywają się Invictus -invictusprawnicy.pl. Wyjaśnili mi sprawę prostym językiem, w miłej, przyjaznej atmosferze. Polecam!

#37 Guest_qwerty

Guest_qwerty
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 09:55

Adw. łukasz Lecyk - konkretny, ma zawsze czas dla klienta i nie zdziera ostatniej zlotowki,, sprawe wygral ! Polecam

#38 Guest_Marzena B.

Guest_Marzena B.
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 11:58

Ja mogę polecić Mecenas Piwowarską z Okopowej,ale numeru lokalu nie pamiętam. Mam tel. 532-755-577. Ma tez stronę internetową www.mpiwowarska.pl.

To jest radca prawny. Bardzo miła osobą, konkretna i słowna co ważne. Co do wynagrodzenia można się dogadać bez problemu, wiem, że nie jest drogo. Korzystałam z jej pomocy i bardzo mi pomogła, do dziś jestem jej wdzięczna. Można mieć pewność, że na pewno nie oleje klienta i przyłoży się do sprawy. Polecam!

#39 Guest_Marek W.

Guest_Marek W.
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 18:45

Szczerze polecam adw. J. Kokota. Spawy cywilne na pewno są jego domeną – wiem to przynajmniej po mojej  sprawie o podział majątku wspólnego. Proces prowadził gładko i widać był po Pani Sędzi która sądziła sprawę, że nie pierwszy raz adw. Kokot poprowadzi przed nią  tego typu sprawę do końca, bo Sędzia dość swobodnie pytała się  go o sugestie, np. która procedura lepiej sprawdzi się w naszej prawie.  A i muszę dodać, że zespół w Kancelarii mec. Kokota to wyłączne profesjonalni prawnicy, absolutnie świetnie zorganizowani.   

#40 Guest_wewewe

Guest_wewewe
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 10:11

Dobry i niedrogi? Te pojecia sie wzajemnie wykluczaja. Albo jest dobry i zgarnia duza kase, albo jest cienki bolek i bierze grosze. taka jest rpawda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych