Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-abc12345

Guest_-praw-abc12345
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 20:53

Jakie są koszty to trzeba zadzwonić i się dopytać - bo to zależy od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania itp.

Polecam:
adw. Stanisław Estreich
http://www.adwokacka-kancelaria.pl/

#2 Guest_-praw-abc12345

Guest_-praw-abc12345
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 20:53

Szukam dobrego i niedrogiego prawnika w Lublinie w sprawie podziału współwłasności.
Czy ktoś może mi polecić takiego ?
Jakie są koszty? Od czego zależą?

#3 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 14:57

Niedrogo i jestem bardzo zadowolona z usulg w Primus Doradztwo Prawne na rogu Lipowej i Al. Raclawickie w Lublinie, mam tel. 791-208-208

#4 Guest_hahaha

Guest_hahaha
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 22:45

zadowolona z ich pracy, bo tam pracuje, hahahhaha
pozdro ola

#5 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 19:11

Witam, nie będę opisywał mojego przypadku, dlatego że chcę wyrazić pozytywną opinie na o kancelarii która bardzo profesjonalnie i sprawnie zajęła się kwestią mojego odszkodowania. Kancelaria mieści się w Lublinie przy ulicy Orlej.Link do kancelarii: kancelaria- odszkodowania, zadośćuczynienia Lublin (link skopiowany z innej strony).

#6 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 19:12

Witam, nie będę opisywał mojego przypadku, dlatego że chcę wyrazić pozytywną opinie na o kancelarii która bardzo profesjonalnie i sprawnie zajęła się kwestią mojego odszkodowania. Kancelaria mieści się w Lublinie przy ulicy Orlej.Link do kancelarii: kancelaria- odszkodowania, zadośćuczynienia Lublin (http://kancelarianiedzwiedz.p-link skopiowany z innej strony).

#7 Guest_alf

Guest_alf
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 14:15

Stanisław Estreich - chyba już lekceważą zwykłych klientów z ulicy. Dwa razy do nich dzwoniłam, raz byłam osobiście, by się umówić na spotkanie. Mecenas Maleska (współwłaścicielka) osobiście obiecywała, że się skontaktują, i nic. Szukam więc prawnika gdzie indziej.

#8 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2012 - 13:40

Ja byłam w kancelarii na parterze na rogu lipowej i hipotecznej. Pani Dorota (nazwiska nie pamietam) prowadziła mi sprawe zwiazana z dzialka i moge polecic.

#9 Guest_Sukces

Guest_Sukces
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 15:40

Polecam Kancelarię "Aż do sukcesu", specjaliści w każdej dziedzinie prawa. 0817491996

#10 Guest_zawiedziny

Guest_zawiedziny
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 17:51

Niedrogi adwokat Estraich ? Chyba woplne żarty.

#11 Guest_joannanowa8019

Guest_joannanowa8019
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 09:16

Ja z kolei współpracowałam z kancelarią Grzegorza Buby, też na terenie Lublina. Sprawa dotyczyła podziału majątku i co oczywiste zależało mi na tym, żeby wynik końcowy rozprawy był pozytywny dla mnie; adwokat udało się to ugrać, od początku do końca w sądzie czułam się w miarę pewnie. Kancelaria zapewnia pomoc w różnych dziedzinach prawa, dlatego zachęcam do zgłaszania się z rozmaitymi problemami.

#12 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 11:11

Dziwne że jeszcze nie padła propozycja - prawnik przez internet, telefon ale jak trzeba to jest z Tobą. Żeby zaoszczędzić czas - a czas to pieniądz - korzystam z prawniknonstop.pl, jak dotąd przy każdym problemie natury prawnej mi pomogli, choć najczęściej są to wzory umów itp.

#13 Guest_ANKA34

Guest_ANKA34
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 00:12

Ja mogę polecić adwokata Łukasza Lecyka, ma kancelarię na ul. Czechowskiej w siedzibie Dyrekcji Lasów Państwowych. Młody, ale skuteczny. No i niedrogi ;)

#14 Guest_zuza 123

Guest_zuza 123
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 21:18

Polecam adw. Kamilę Ćwiklińską, ma kancelarię w centrum, na Chopina, skuteczna w sprawach dotyczących nieruchomości, zna się na rzeczy. bardzo rzeczowa i niedroga.

#15 Guest_Majonez

Guest_Majonez
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 10:45

Ja parę razy korzystałem z darmowych porad prawnych w Lublinie i muszę powiedzieć ze jestem zadowolony, przy wyborze prawnika pomagałem sobie tą listą zamieszczoną na tej stronie: pytaniaiodpowiedzi.pl/bezplatne-porady-prawne-lublin/

Mam nadzieję ze się komuś przyda!

pozdrawiam!

#16 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 21:03

Ja osobioście szukałem kogoś kto pomoże mi w kwestiach darowin i trafiłem na Kancelaria pana Marka Rudego na Nałęczowskiej w Lublinie. Mogę śmiało polecić, bo wszystko poszło zgodnie z planem i dzięki niemu przestałem się bać skarbówki. Można poczytać sobie na www.kancelariamr.pl

#17 www.twojeporady.pl

www.twojeporady.pl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 11 maj 2014 - 21:12

polecam porady prawne online od 29 zł:

www.twojeporady.pl

#18 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 19:37

Ja już byłam u mec. Filipowicza na Chopina i jestem zadowolona choć chyba on drogi jest

#19 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 10:15

www.adwokatlecyk.pl, tego adwokata polecil mi kumpel, krotko - nie zawiodlem sie, na tej stronie namiary i telefon smile.png

#20 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 17:51

Ja polecam mecenasa Marcina Gałązkę. Ma kancelarię na ulicy Zana. Zna się na rzeczy i do tego jest niedrogi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych