Skocz do zawartości

Fast Finance-windykacja

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 11:32

Podpisalem zobowiazanie zonie ze jesli ff rozlozy dlug na raty pomoge w splacie( nie mialem z tym dlugiem nic wspolnego ) na podstawie tego pisma rozszezyli sadownie roszczenie na mnie z 6000zl. Zrobilo sie 9000, komornik zaja mi wynagrodzenie, rachunek, zostawia mi 1200 zl rodzina 4 os. Zona bez pracy.obecnie zostalo 3500 do splaty a ja jestem wykonczony finansowo, hipoteka nie placona, bierzace rachunki tez. Opisalem sprawe I wyslalem prosbe do ff o zgode splate tego 500. Zadzwonilem po prawie miesiac w czwartek w zaszlym tygodniu. pani mowi ze osoba prowadzaca moja sprawe wroci z urlopu dzis tj. Poniedzialek I musze poczekac, a w mojej sprawie puki co nic nie zrobiono. Dzwonie wiedz dzis z samego rana I slysze od osoby pani Jastrz....... ze zarzad nie wyrazil zgody na takie raty bo z wynagrodzenia sciagalnosc jest 4 razy wiekrza. Ciekawe kiedy przedlozyla Pani moja prosbe???

#22 Guest_Przemo

Guest_Przemo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:04

Trzeba chyba nagłośnić ta sprawę najlepiej w mediach niech się zajmą w końcu nimi.

#23 Guest_Przemo

Guest_Przemo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:08

Najlepiej jakiegoś adwokata albo kancelarię prawniczą bo przecież nie mogą takich odsetek naliczac.ktos powinien ludziom pomoc na pewno się da.

#24 Guest_wacek

Guest_wacek
  • Goście

Napisano 03 luty 2018 - 19:42

Po co podpisałeś? Polak mądry po szkodzie, z windykatorami nie dyskutuje się, nie odbiera nie koresponduje -windykator jest nikim, zerem i może co najwyżej zrobić kupę w majtki. Gdybyś nie podpisał nie byłoby Komornika

Przed komornikiem był sąd, gdzie wtedy byłeś, dlaczego nie reagowałeś?

#25 Guest_Wiki

Guest_Wiki
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 16:05

Ja również spłacam u nich raty, mimo kontaktu co tydzień, właśnie dostałam pismo o wszczęciu egzekucji z nieruchomości.. kwota zadłużenia 4800 złotych.

#26 korneliusz

korneliusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 luty 2019 - 21:57

Egzekucje z nieruchomości są przeważnie bezskutecznie z powodów wymienionych tu: http://referent.edu....mieszkaniowego/ A samo zajęcie z taką informacją o wszczęciu egzekucji to przeważnie tylko straszak. Doprowadzenie do licytacji sporo kosztuje wierzyciela. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych