Skocz do zawartości

Fast Finance-windykacja

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-karolina1820

Guest_-praw-karolina1820
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 17:22

Proszę mi powiedzieć,gdzie mogę się dowiedzieć czegoś o działaniach firmy windykacyjnej Fast Finance z Wrocławia.Mam trochę kłopotu z tą firmą.

#2 Guest_-praw-tomasz wojciechowski

Guest_-praw-tomasz wojciechowski
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 17:42

A czego się Pani chce dowiedzieć?

#3 Guest_-praw-tomasz.m

Guest_-praw-tomasz.m
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 21:31

CYTAT(karolina1820 @ 9.11.2009, 16:22) Proszę mi powiedzieć,gdzie mogę się dowiedzieć czegoś o działaniach firmy windykacyjnej Fast Finance z Wrocławia.Mam trochę kłopotu z tą firmą.

Z własnej praktyki, wiem że ta firma skupuje wierzytelności, następnie zawiera z dłużnikami porozumienia w których w razie jednodniowego opóźnienia z płatnością rat zaczynają naliczać 2 zł opłaty karnej za każdy dzień i od razu wypełniają weksel in blanco, który jest zabezpieczeniem porozumienia.

To tyle mogę powiedzieć, może tak poda Pani więcej szczegółów.

Pozdrawiam

#4 Guest_-praw-tomasz wojciechowski

• Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 21:37

Jaki jest sens wypełniania od razu weksla in blanco?

#5 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 00:23

Taki, że od razu do sądu i kasiora płynie

#6 Guest_-praw-tomasz wojciechowski

• Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 00:41

By złożyć pozew, nie ma potrzeby wypełniania weksla - istnieje porozumienie (ugoda), o którym przedmówca wspomina.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 22:33

Paskudna firma mojej matce nie pozwalają rozłożyć długu na raty wynosi 13,440zł więc dopomogli i zlicytowali jej dom z komornikiem,który działał w paskudny sposób i został sądownie ukarany,ale to było za mało.
Muszą się najeść po uszy!!!!

#8 Guest_re

Guest_re
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 09:49

ja też mam z nimi kłopoty działają jak mafia

#9 Guest_konopia

Guest_konopia
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 12:12

mam znajomego co placi fest finanse swój zekomy dlug co ma teraz robic ma troje dzieci i nie pracuje jest na utrzymaniu zony

#10 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 14:35

firma fast finance to nie windykacja to mafia, nie wiem dlaczego nikt się jeszcze nimi nie zainteresował, nie popuszczą , posuwaja się do oszustw ,nękania, zastraszania ,wszystko po to by odzyskac pieniądze,czy ktoś im kazał skupowac czyjeś długi?
składają fałszywe doniesienia na policję, no mówię wam szok ,oni nawet nękają komorników by ten działał lepiej , czyli rozebrał dłuznika do naga,
nie długo będa porywać dzieci i strzelac w kolana a to wszystko pod okiem szanownej władzy która nie reaguje. ja juz wszędzie napisałam o ich działaniu i nic nikt się nie pofatygował,miało być dochodzenie i lipa,

#11 Guest_sisi

Guest_sisi
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 18:04

Na mnie złożyli dosniesienie do prokuratury że nie chcę oddać im  rzekomo nie spłaconego samochodu , który  zwróciłem bankowi Santarder. Dobrze że miałem dokumenty, że  5 lat wcześniej oddałem auto do banku Santarder prze który kupowałem auto. Okazało się że chcieli samochód i 20 tyś. odsetek za niespłacany kredyt. Postępowanie zostało umorzone. Ale kosztowało  mnie to zdrowie, stresów przyspożyli całej rodzinie i dodatkowe koszty na adwokata . Nie wiem jak długo taka firma będzie jeszcze działaniami mafijnymi  niszczyć ludzi. Znajomy z kolei opowiadał że wykupili jego dług , chciał z nimi ugody dług z odsetkami 10 tyś. zpłacać im miesiecznie po 250 zł , odmówili i zaproponowali spłatę nierealną po 800 zł. Im nie zależy na odzyskaniu pieniędzy tylko zniszczeniu człowieka.

#12 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 17:59

Ja spłacam ratalnie 8418 zł po 300 zł od 2011 roku , obecnie 500 zł . W lutym podano mnie do komornika kwota 5348 zł. Nikt nie chce mi wyjaśnić z Fast Finance dlaczego po 4 latach mam jeszcze takie zdłużenie.Samochód , którymi zabrali (straszyli policją itd) wartości 9 tys. sprzedali za 1500 zł.

I teraz najlepsze , mogę dalej spłacać ratalnie , zawieszą postępowanie komornicze jeśli podpiszę zobowiązanie na 9 tys. Zgadzam się to mafia . Uważam ,że na nich pozew zborowy .  

#13 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 13:51

Witam ja też mam z nimi problem podpisałem ugode na 10 po 201,25 zl.dziś dzwoniłem że została mi ostania rata w listopadzie ale poinformowano mnie że nie wszystko spłaciłem bo jakieś wymyślili koszta sadowe nakazy itd.plus od setki ogólem 1700zl niby mam jeszcze do spłacenia.

#14 Guest_karolinka

Guest_karolinka
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 00:37

Banda zlodzieji i kretaczy na szczęście mój adwokat sobie znimi poradzi jak byście mi powiedzieli gdzie mieszka prezesik.To bym był wdzięczny uscisnac dłoń prezesa bezcenne..

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 13:23

Mam ten sam problem. Miałam do spłaty 21 000, spłacałam po 500 zł. Kiedy podliczyłam raty jakie wpłaciłam wyszło mi 23 tysiące wiec przestałam spłacać. Po 2 miesiącach mi przyszło że mam do zapłaty jeszcze 11 300 ale nie wiem za co. Po rozmowie z przedstawicielem dowiedziałam się, że to odsetki, koszty wysyłania pism i tym podobne. 

#16 Guest_abbie

Guest_abbie
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 17:27

Również mam z nimi problem. Piszą do mnie na portalach społecznościowych oraz listy i w każdej korespondencji straszą policją i prokuraturą. Wymyślili nawet, że moje zaświadczenie o zarobkach przy kredycie jest fałszywe.

#17 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 17:45

Ja mam z nimi do czynienia od 5 lat na początku miły pan Król dzwonił do mnie i uzgodnilam z nim raty po 60zl i znalezienie poreczyciela po roku rata była i co roku coraz wyższa nikt nie informuje o tym i znowu poreczyciel ale nie może być ten sam wiec długu się nigdy nie spłaci teraz mam komornika i zabrali mi ulgę prorodzinna z us całe 4700 dług był na kwotę 17tys teraz 28tys

#18 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 12:42

Witam .wraz z mama też mamy z tą Firmą (mafią ) problem,zgłosiłyśmy doniesienie do Prokuratury i na dzię dzisiejszy mama została przesłuchana ,a ja jutro bedę .Jeżeli to nic nie da założymy sprawę ,dodam że chcemy o tej Firmie nagłośnić w mediach bo to co oni wyprawiają to się w głowie nie mieści.Wszyscy jesteśmy tak samo traktowani .pozew zbiorowy byłby w tej sprawie bardzo wskazany .Nie dajmy się zastraszyć .

#19 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:00

W sprawach zadłużeń proponuję skonsultować się z kancelarią prawną LEXUM we Wrocławiu, są naprawdę bardzo skuteczni, mnie uchronili przed zapłatą ponad 150 tysięcy złotych firmie windykacyjnej, która kupiła dług od Getin Banku, dodatkowo otrzymałam zwrot kosztów mojego adwokata. Jestem im bardzo wdzięczna, uratowali mi życie. Są godni polecenia www.kancelaria-lexum.pl

#20 Guest_zoska

Guest_zoska
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 20:38

faktycznie , ze gnębią człowieka latami. tez miałam z nimi do czynienia. plan spłat. UGODA. OK. wpłacałam dodatkowo po 50 zł. 0prócz tego co dostawali od komornika. dzwonili straszyli i sępili. potem mało to weksel podpisać z żyrantem dodatkowo. Podpisałam i mama jako żyrant. po jakimś czasie szok do zapłaty kolosalne sumy do zapłaty za weksel.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych